Najlepsza bondowska piosneka
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest Waszym zdaniem najlepsza bondowska piosenka i czemu jest to "Goldeneye"?

Odpowiedz

Dziękuję, dobranoc. Temat można zamknąć.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Żartowniś ;)

Odpowiedz
Malo Bondowska, ale uwielbiam Live and Let Die, a potem w kolejnosci przypadkowej TWINE od Garbage, Skyfall i Diamonds are Forever. Na reszte jestem gluchy :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Moja, w dodatku fajnie użyta w Mad Menie :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Nie może zabraknąć takiego kultowca jak:
A poważnie: poza oczywistościami już wymienionymi to

80s bitch!

Odpowiedz
Cholernie ciężkie pytanie, bo za wyjątkiem paru tragicznych numerów (Another Way to Die, Moonraker, For Your Eyes Only, The Living Daylights, On Her Majesty’s Secret Service) całą resztę uwielbiam i regularnie słucham. Mój numer jeden to zdecydowanie Thunderball. Czysty geniusz.

Specjalne wyróżnienie dla Lulu i jej znakomitego acz niedocenianego Man with the Golden Gun

EDIT:
Z You Know My Name mam ten problem, że wersja wydana na singlu jest dużo lepsza od tej użytej w czołówce.

Odpowiedz
Przejrzałem po kolei tytuły i o to piosenki, które lubię na tyle, żeby do nich wracać w oderwaniu od filmów:
- Live and Let Die,
- A View to a Kill,
- The Living Daylights,
- The World Is Not Enough,
- Another Way to Die (najlepsza),
- Skyfall.

Przykładowo takie GoldenEye jest super, ale w czołówce Bonda, nie na playliście.

Odpowiedz
Większość bondowych piosenek jest spoko, uwielbiam You Know My Name, ale najwięcej przyjemności sprawiają mi chyba Goldfinger i From Russia with Love.

Odpowiedz
Perfik napisał(a):Z You Know My Name mam ten problem, że wersja wydana na singlu jest dużo lepsza od tej użytej w czołówce.
W moim przypadku odwrotnie, no ale taką znalazłem na YT. ;)

Cornell to obok Reznora (i coraz bardziej Homme'a) mój muzyczny bóg, więc numer jeden nie może być inny, ale z innych piosenek, które uwielbiam na pewno wymienię Goldfingera, Thunderbolt, GoldenEye, Live and Let Die, Living Daylights i Skyfall. Pozostałe są co najmniej pocieszne, z jednym, paskudnym wyjątkiem w postaci Madonny. :(
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Garbage "The World Is Not Enough" oczywiście

Odpowiedz
(22-12-2014, 00:20)Vesper Lynd napisał(a): Garbage "The World Is Not Enough" oczywiście
Oczywiście!

Calcat iacentem vulgus

Odpowiedz
swoją drogą fajny byk w tytule ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości