Najlepsze filmowe sceny "łóżkowe"
Prysznicowa scena w "Hardware" przy akompaniamencie "Order of Death" Public Image Limited. Od tamtej pory ten piękny skądinąd utwór kojarzy mi sie tylko z jednym.

Odpowiedz
Z nieco swiezszych filmow kapitalna, niesamowicie romantyczna scene lozkowa ma Miami Vice (Jammie Foxx i Naomie Harris). Jestem ciekaw czy Mental peszy sie, gdy dochodzi do tego momentu i przewija go na podgladzie?

Odpowiedz
Mann w Miami Vice nabija się z krótkich scen erotycznych, które są teraz masowo kręcone w filmach.

Parę sekund seksu, nagle Foxx kończy, laska udaje, że jest jej dobrze, a później pada tekst:
Żartowałem

:)

Odpowiedz
Miami Vice jest czerstwe pod każdym względem jaki można sobie wymyślić. Jedynie końcowa strzelanina i jej udźwiękowienie jest dobre. Ten film to dno, a sceny łóżkowe drętwe jak cała reszta- zero chemii (rozumiem, że partnerzy policyjni byli w swoim towarzystwie sztywni jakby się zesrali właśnie w gacie, bo tak wyglądają prawdziwi cool i pro gliniarze, ale chyba nie tak zachowują się kochankowie- jeśli tak ma wyglądać pożądanie w kinie to ja dziękuję), zero ognia.

Odpowiedz
nie mogę się doczekać odpowiedzi Mentala! :)

Odpowiedz
picek napisał(a):Mann w Miami Vice nabija się z krótkich scen erotycznych, które są teraz masowo kręcone w filmach.

Parę sekund seksu, nagle Foxx kończy, laska udaje, że jest jej dobrze, a później pada tekst:
Żartowałem

Ta scena powyzej to niby jest wlasnie to 'nabijanie'?

Odpowiedz
Kids Larry'ego Clarka i seks z jedenastolatką. Odważna scena, dzisiaj taki numer by nie przeszedł.

Odpowiedz
pietnastolatka z jedenastolatka, dodajmy. z reszta nie jedna "scena" tam jest. chociaz w pamiec zapada najbardziej nastoletnia rosario dawson opowiadajaca o spermie miedzy zebami. cale "rozdziewiczanie" w wykonaniu glownego bohatera moze sie schowac:)
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Cytat:pietnastolatka z jedenastolatka

Piętnastolatek - to nie były lesby ;)

Co do Dawson - faktycznie, bardzo dobra scena. Aż mam ochotę wrócić do tego filmu. Wydał to ktoś w Polsce na DVD?

Odpowiedz
http://oceandvd.pl/search.php?cmd=find&phrase=dzieciaki&cid=0&searchtype=1&pricemax=&x=0&y=0
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Kids mnie w połowie 90tych zmiażdżyło-czułem sie po projekcji jak w transie narokotycznym; ale wtedy to ogólnie w Polsce były czasy (1994-1997) i było większe przełozenie. Teraz bym się bał podejść do tego filmu, bo boję się, ze czar prysnie.
I'm smart and I want respect!

Odpowiedz
Film oglądałem w zeszłym roku w TV i powiem tyle, że wymiata.

Odpowiedz
Nikt nie wymienił Imienia Róży?

Bo że Predatora 2 pominięto to jeszcze zrozumiem, choć dla mnie to niezapomniana scena, w dodatku tak specyficznie wstawiona do filmu - jak to określił ktoś na jakimś zagranicznym forum ".. and they start fucking out of nowhere".

A do najlepszych zaliczyć też należy Terminatora.

Nie było czasem innego tego typu tematu?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
@Gieferg
Zanim przeczytałem Twój post to sam chciałem napisać, że jedną z lepszych wg mnie byłaby ta z Terminatora :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
C. K. Dezertarzy i scena z bzykankiem w trakcie gdy Kania gra na pianinie. Albo scena, w ktorej pikany Von Nogay przyprowadza do siebie kobiete, ale jest zbyt pijany, więc w obroty bierze ją ordynans Von Nogaja.

Sent from my Mi A1 by Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Highlander III i Deborah Unger w czasach świetności ;)
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Potwierdzam. Trójka ma najlepszą scenę łóżkową ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon