Najlepsze sceny w windach
Tym razem bez wstępów - NAJLEPSZA SCENA W WINDZIE EVER:

Zachęcam wszystkich do wrzucania tu innych propozycji, ale róbcie to ze świadomością, że i tak lepszej sceny nie wkleicie. 

Odpowiedz
Druga najlepsza scena w windzie.

I scena z "Community", która jest parodią scen z Die Hard i Winter Soldiera (niestety nieco ucieta na poczatku):

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Zobaczylem temat, pomyslalem trzeci Die Hard, dojrzalem kto wrzuca i juz wiedzialem, ze pozamiatane :)

Podpisuje sie, w kinie scen w windzie (a nawet caly film) byla cala masa, ale lepszej nie ma.

W czolowce jest oczywiscie jeszcze winda w T2 i Richter vs Quaid w Total Recall (ok)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Crov napisał(a):Druga najlepsza scena w windzie.

Chyba w kategorii film dla dzieci do lat 5 :) Tak zmarnować potencjał dwóch super aktorów (Grillo, Mulvey). Szkoda gadać.

Odpowiedz

I można zamykać temat :)

Odpowiedz
O kurde, kompletnie zapomniałem o "Drive", a też plasuje się na samym szczycie.

Odpowiedz
(13-09-2015, 16:38)Mental napisał(a):
Crov napisał(a):Druga najlepsza scena w windzie.

Chyba w kategorii film dla dzieci do lat 5 :) Tak zmarnować potencjał dwóch super aktorów (Grillo, Mulvey). Szkoda gadać.
Ssij kozuch z mleka i nie kłam wiecej.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mnie scena z Drive zawsze bardziej smieszyla niz cokolwiek innego tj. kopanko super, slo-mo calowanko o kant dupy rozbic :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Jedna scena? A czemu nie cały film?:)

Odpowiedz

Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefi, bój się boga! Co ty wrzucasz? Jak w jakimś zestawieniu najlepszych rzeczy pojawia się Hunger Games, to trzeba natychmiast takie zestawienie spuścić w klopie.

Jako bonusik w temacie:

Odpowiedz
W sumie to mógłbym zabić temat i wsadzić najgorszą scenę w windzie z "Weekendu" Cezarego Pazury, ale taki nie będę ;)

Zamiast tego, dam coś innego:

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Właściwie można zamknąć temat, bo Mental napisał już wszystko w poście otwierającym.

#1 Die Hard 3
#2 Terminator 2
#3 Infiltracja

Scena z Drive ma niepotrzebne slo-mo, a Cap2 (choć fajny) nie łapie się nawet do top10.

Jak ktoś wspomniał Igrzyska to myślałem, że chodzi o jedyną dobrą scenę z tych filmów.

Odpowiedz
Scena z "Podejrzanych". Kobayashi wchodzi z dwoma garniakami do windy, nagle gaśnie światło, po chwili na szybie jest krew, a u szczytu MacManus z gunem. Mniam!

Odpowiedz
Z moim typem trochę się wyłamię, ale zawsze mnie rozczulała scena w windzie z 500 Days of Summer - jakby specjalnie na jej potrzeby stworzono slowo "awkward" (najlepiej w wersji: awwwkward). Może mientki wafel ze mnie, ale uwielbiam to (tutaj niestety scena lekko ucięta):

Tak poza tym, to końcówka Oldboya przychodzi mi na myśl, ale że bez szału i spoiler, to nie wrzucam.

Odpowiedz

Odpowiedz
Double feature ze Stathamem:

Odpowiedz
Kilka tygodni temu oglądałem Liar, Liar które ma fajną scene w windzie :)

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Myślałem, że dasz tę, chociaż to niby scena po windzie :)

Chociaż tylko czekać kiedy pojawi się temat z najlepszymi scenami pierdzenia w filmach ;
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon