Ankieta: Czy wierzysz w UFO?
tak
nie
nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Nie wierzę w UFO, a ty?
Od momentu upowszechnienia się kamerek w telefonach liczba raportowanych niezidentyfikowanych obiektów drastycznie spadła - właśnie dlatego, że każdy może je nagrać i jakoś nie przełożyło się to na mnogość rejestrowanych obserwacji. Czyli w zetknięciu z rzeczywistością nadęty przez popkulturę fenomen okazał się wydmuszką niczym bańka nieruchomości.

Czy ty nagrałeś/-aś już UFO swoim iPhonem?

Odpowiedz
Wierzyć w obcą cywilizację wierzę, bo to nawet matematycznie udowodnione, że no musi coś być poza nami. Natomiast te całe latające spodki i inne takie to faktycznie naciągana historyjka. Niemniej jednak temat sam w sobie jest niezłą kopalnią dla kina sci-fi.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Cywilizacje pozaziemskie =/= UFO. Niestety prawdopodobieństwo trafienia jednej z nich do naszego układu słonecznego jest tak bliskie zeru, że niemożliwe z racjonalnego punktu widzenia.

Odpowiedz
Wierzę, widziałem. Nic wtedy nie piłem.
Jak to nie przełożyło się na mnogość rejestracji? Masz od zajechania fake'ów.

Poza tym, skoro Brytania i Francja oficjalnie odtajniły swoje archiwa dotyczące UFO to chyba o czymś świadczy. No chyba, że myślisz, że powoływano rządowe agencje/oddziały do badania tych zjawisk tak dla jaj.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:No chyba, że myślisz, że powoływano rządowe agencje/oddziały do badania tych zjawisk tak dla jaj.

Dla jaj albo żeby upchnąć gdzieś na etatach pociotków.

Odpowiedz
Cytat: bo to nawet matematycznie udowodnione, że no musi coś być poza nami
Istnienia obcej cywilizacji nie da się udowodnić matematycznie, matematyka może służyć tylko do policzenia ile jest galaktyk we wszechświecie, a stwierdzenie, że skoro tych galaktyk jest takie wpizdu, to raczej nie jesteśmy sami już pod żadną naukę nie można podciągnąć.

Odpowiedz
W UFO nie wierzę, nie ma mowy. Ale skoro jest tyle tych galaktyk, wszechświatów z tymi słońcami, planetami, które są w takiej odległości od tych właśnie słońc, że mogło powstać na nich jakieś życie, to myślę, że gdzieś tam jakieś życie właśnie istnieje.

Odpowiedz
Tak Mental Ufo nie istnieje.
Wszelkie udokumentowane spotkania w przestrzeni kosmicznej amerykańskich, rosyjskich itp, itd astronautów wszelkiej narodowości pilotów wojskowych, pilotów cywilnych. Obserwacje podparte wszelkiej maści dowodami od obserwacji wzrokowej, po obserwacje na ekranach radarów to spisek lewaków.
Odtajnione archiwa wielu krajów na temat obserwacji, które brane były najzupełniej na poważnie dlatego badano wnikliwe te wydarzenia to też spisek lewaków i komunistów.
Brak udokumentowanej obserwacji iPhonem to też spisek lewaków i MS:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
@Danus

Zapomniałeś jeszcze - FBI i Fox Mulder!

I nie wiem, co mają do tego lewacy. UFO to fenomen ponadpolityczny i bezpartyjny.

Co prawda, fanatycy UFO są niegroźni, a ich podejrzliwość wobec rządów słuszna - tyle że ośmieszają w ten sposób faktycznych antyrządowców. NOLe to bzdura, gdyż nie da się nawet za pomocą rządowej propagandy zatuszować ich istnienia do tego stopnia, żeby nie było żadnego publicznie potwierdzonego, materialnego dowodu na ich istnienie - zwłaszcza w epoce upowszechnienia się niezależnych metod śledczych i dziennikarskich.

Odpowiedz
Mam dokładnie takie samo zdanie jak Corn. W samej naszej galaktyce w/g najnowszych danych jest od 200 do 400 miliardów(!!!) gwiazd. Galaktyk skupionych w gromadach tysiące. Podobnie jak gromad skupionych w supergromadach. Po prostu niemożliwe jest aby jedynie na ziemi istniało życie i nie mam tu na myśli tylko jakichś bakteri na Plutonie, tylko życie inteligentne. W ogóle uważam, że nie powinniśmy jako ludzkość zadawać sobie pytania czy istnieje życie w kosmosie tylko jak bardzo jest rozpowszechnione. Z kolei jednym z najbzdurniejszych pytań dotyczących istot pozaziemskich jakie ludzie stawiają jest "jak ci kosmici wyglądają". To tak jakby zapytać jak wygląda zwierzę...
Jeśli zaś chodzi o autentyczność zdjęć UFO, zeznań świadków, wydarzeń w Roswell, to biorąc pod uwagę lata nasilenia tychże zjawisk, wydaje mi się iż "latające spodki" były to raczej próby pojazdów, jakieś prototypy wojskowe

Odpowiedz
Z lewactwem się zbijałem.
Jeśli chodzi o dowody to już wspomniałem. Są setki, jeśli nie tysiące obserwacji w przestrzenie kosmicznej, w przestrzeni powietrznej, gdzie widywano dziwne obiekty, wykonujące manewry nieosiągalne dla jakiegokolwiek ziemskiego statku powietrznego.
Albo to kosmici, albo amerykanie mają na swoim stanie jakieś eksperymentalne super uber tajne samoloty, które to potrafią:)
Zresztą w twoim rozumowaniu jest kurewski błąd logiczny. Piszesz, że NOLe to bzdura, a tak naprawdę to co piszesz jest bzdurą, bo każdy obiekt powietrzny którego Ty nie potrafisz zidentyfikować to przecież NOL. Nawet jeśli będzie to tylko balon meteorologiczny stacji TVN meteo:)

Odpowiedz
Cytat:Piszesz, że NOLe to bzdura, a tak naprawdę to co piszesz jest bzdurą, bo każdy obiekt powietrzny którego Ty nie potrafisz zidentyfikować to przecież NOL.

Pisząc NOL, mam na myśli kosmitów sterujących statkiem kosmicznym, a nie "obiekt, którego nie potrafię zidentyfikować".

Odpowiedz
Ale przecież NOL to właśnie obiekt którego nie potrafisz zidentyfikować.
UFO- unidentified flying object
NOL- spolszczenie słowa wyżej, czyli niezidentyfikowany obiekt latający.
Oj, Mental.
Tak samo zgadzam się z Cornem, ale oprócz tego uważam, że raczej jakaś cywilizacja mogła nas przynajmniej raz, albo więcej odwiedzić.

Odpowiedz
Tak naprawdę ankieta jest źle zatytułowana. "Czy wierzysz w UFO?" Cóż, każdy zdrowy na umyśle człowiek powinien odpowiedzieć twierdząco na takie pytanie, bez względu na to czy wierzy w życie pozaziemskie czy też nie.

UFO (ang. unidentified flying object, pol. NOL – niezidentyfikowany obiekt latający) – wywodzące się z terminologii wojskowej sił powietrznych USA określenie obiektu latającego nie dającego się zidentyfikować jako żaden znany pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych

Czyli równie dobrze może to być jakiś prototyp samolotu.

Odpowiedz
Cytat:Ale przecież NOL to właśnie obiekt którego nie potrafisz zidentyfikować.

Danus, nie łap mnie za słówka. Jak pada w dyskusji hasło "ufo", to wszyscy wiedzą, że będzie mowa nie o "prototypach wojskowych samolotów", nie o "rydwanach Zeusa", ale o kosmitach w statkach kosmicznych.

I pytam - czy wierzysz w UFO - kosmitów w statkach kosmicznych?

TAK/NIE

Odpowiedz
Tak, wierzę:)
I tak też odpowiedziałem w ankiecie.

Odpowiedz
A ja nie odpowiedziałem - niewiedzieć czemu nie mam uprawnień:(

Odpowiedz
@Danus

A jak nagrasz ufo telefonem, to wrzucisz tu na forum?

Odpowiedz
Jakie są potwierdzone relacje? Widzieli światła? Jestem w stanie uwierzyć w milion wyjaśnień, ale nie że widzieli statek obcego, inteligentnego gatunku :) To się po prostu nie kalkuluje. Byłaby w tym jakaś logika, a mamy zupełnie przypadkowe zdarzenia.

Obcy gatunek gdzieś tam, miliony lat świetlnych - oczywiście. W moim ogródku? Jakoś ich nie widzę.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości