Not Quite Hollywood: The Wild, Untold Story of Ozploitation!
[Obrazek: nqhPoster.jpg]

Był taki czas w kinie australijskim w którym takie sceny jak...

Poniewieranie kobiet...
[Obrazek: turkey-shoot-02_500.jpg]
Totalna samochodowa demolka...
[Obrazek: original.jpg?1289445611]
Potwory które mogą czaić się w zagrodzie...
[Obrazek: razorback.jpg]
w areszcie...
[Obrazek: im0jvx2ApfSRtL0YgNTK4exQ==.jpg]
Nicole Kidman na BMXie
[Obrazek: bmx-bandits-nicole-kidman.JPG]
Dennis Hopper...
[Obrazek: notquitehollywood15.jpg]
i więcej poniewierania kobiet...
[Obrazek: fairgame.jpg]

były na porządku dziennym.

Jeżeli nie wierzysz to obejrzyj doskonały dokument o czasach w których Mad Max był wieczorynką.

Poleca...
[Obrazek: Quentin-Tarantino.jpg]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Bardzo fajny dokument, super się słucha podjaranego QT. Tytułów żadnych do obejrzenia co prawda stamtąd nie wyciągnąłem, ale obejrzeć warto.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Crockett, siódma fotka licząc od góry albo pierwsza licząc od dołu - co to za film? chyba chcę go obejrzeć.

Odpowiedz
Nazywa się Fair Game
http://www.imdb.com/title/tt0089122/
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
dzięki. już poczyniłem stosowne kroki w celu zdobycia tego filmu ;)

Odpowiedz
(13-01-2011, 03:31)Glut napisał(a): Bardzo fajny dokument, super się słucha podjaranego QT. Tytułów żadnych do obejrzenia co prawda stamtąd nie wyciągnąłem, ale obejrzeć warto.

Oj nie zgodzę się - pojawia się sporo tytułów, które wręcz trzeba zobaczyć z powodów różnych :) A cały dokument bardzo dobry, fajnie się ogląda i szybko mija, a niektóre wypowiedzi miażdżą (rządzi koleś rozwalony na kanapie w jakimś klubie go-go, za którym co chwila tańczy jakaś nowa dupa :D ). Warto - tak dla rozrywki, jak i natury poznawczej.

7 / 10
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Niedawno znowu obejrzałem na TVP Kultura, zupełnie przypadkiem o jakiejś godzinie duchów :P Bardziej pokręcone filmy to tylko japońce robią... :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon