Nowości, zapowiedzi, trailery - wątek informacyjny
Misiek ekstra, steampunkowy setting trochę oklepany, ale prezentuje się bardzo dobrze. 
Najważniejsze pytanie - kto to pisze i czy książki już są zakończone? Teraz przy każdym zestawieniu HBO+fantastyka mam DeDeki/Game of Thrones alert...
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Zakończone jakieś 20 lat temu.

Odpowiedz
Jack Thorne scenarzysta, który ma w swoim CV chociażby serię miniserii "This Is England" i kilka odcinków Skinsów. A tak w ogóle to wśród rezyserów między innymi Tom Hooper i Otto Bathurst (wiem, Robin Hood to porażka, ale jeszcze nie skreślam ostatecznie bo Peaky Blinders).

Plus HBO robi to na spółkę z BBC. Nie będzie niewypału. Trzymam mocno kciuki :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Thorne jest również showrunnerem "The Eddy" Netflixa oraz swego czasu pracował przy odrzuconym scenariuszu IX Epizodu SW.

Odpowiedz
Serial był spoko, ale w sumie nie wiem co o tym myśleć.
https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/nash-bridges-revival-don-johnson-works-at-usa-network-1225380

Odpowiedz
Ta sama ekipa która razem z Griezmannem kręciła jego filmowe arcydzieło rok temu stworzyła 8 odcinkowy dokument zza kulis szatni FC Barcelony w tym sezonie. Premiera na wrzesień, o prawa do dystrybucji walcząc m.in Amazon czy Netflix. W przypadku tego pierwszego idealnie wpisałoby się do ich serii "All or Nothing". Całość nadzorował Pique, będzie sporo materiału prosto z szatni czy korytarzy klubowych siedzib bo ekipa zamontowała sporo kamer.

Odpowiedz

Odpowiedz
Pomimo irrytującej narracji to wygląda naprawdę bardzo fajnie i ciekawie. Znacznie lepiej niż heh Wiedźmin, ale również takie Good Omens, niby co innego, ale też produkcja Amazona. Zerkne.

Odpowiedz
Lubię film Bonga, no i Jennifer Connelly w głównej roli, więc pewnie sprawdzę.

Odpowiedz
Carnival Row wygląda jak coś zakopanego w 2006 roku i odkopanego dziś :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Carnival Row - historia totalnie mnie nie zainteresowała po zwiastunie, wizualnie jest nieźle, ale szczerze mówiąc sprawdzę chyba tylko dlatego, że mało jest takich klimatów

Snowpiercer - to za to wizualnie wygląda mocno średnio, film Bonga miał potencjał, acz zmarnowany, zobaczymy jak będzie tutaj, niemniej zwiastun optymizmem nie napawa

Z ostatniego wysypu trailerów to jednak Watchmen na czele stawki.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości