Ocean's 11 / 12 / 13 / 8 (2001-2018)
Do przewidzenia - gniot
https://naekranie.pl/recenzje/oceans-8-recenzja-filmu

To jest 3ci temat o tej serii, chyba czas skasować 2 pozostałe?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ocean's 8 - ten film tak bardzo chce być "femi", że zapomina o najważniejszej rzeczy w gatunku heist movies - o interesującym, rozrywkowym scenariuszu. Motyw zbierania grupy jest tutaj taaaaak rozwleczony i pozbawiony emocji, funu oraz pomysłów, że można spokojnie przewinąć pierwsze 45 minut bo nic ciekawego tam nie ma. Sama grupa to mix wytapetowanych MILFów (Blanchett wygląda PASKUDNIE!) z charakterami tak bardzo karykaturalnymi (Bonham-Carter), że ciężko to się ogląda. Aktorsko nie siadło zupełnie, a i niektóre motywy są totalnie z dupy np. perfekcyjna znajomość niemieckiego przez siostrę Clooneya. Idąc dalej - szczytowym poziomem humoru i niejako benchmarkiem tego filmu jest scena, gdzie hakerka grana przez Rihannę wbija się na profil fejsbukowy jakiegoś speca od monitoringu w muzeum, pobiera jego share'owane obrazki z psami i wysyła mi fejkową witrynę do poklikania i pośmiania z wielkim przyciskiem "CLICK ME!" - kur... to jest jakiś dramat :/ 

Z szacunku do żony, której się w miarę podobało daję 3/10.

BTW. Właśnie zobaczyłem, że na plakacie kinowym widnieje mega-spojler. Brawa dla marketingu tego gównianego filmu.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Co tam plakat, a tytuł / obsada? :)

Odpowiedz
Szczerze to ekipa jest tak słaba i nieangażująca, że nawet nie widziałem sensu liczyć wszystkich jak uczniów na wycieczce ;) 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Woooow.

Wow.

Jestem pod wrażeniem.

Po pierwsze, nie sądziłem że to możliwe, ale Cate Blanchett jest w tym filmie cieniem samej siebie - zero charyzmy, zero osobowości, nic. Nijaka, przezroczysta, znudzona. To na pewno ona a nie jakiś jej sobowtór?

Po drugie, ten film jest wręcz bezczelny w tym, jak bardzo pozbawiony jest jakiejkolwiek treści, fabuły.
Niech nikogo nie zwiedzie to, że bohaterki organizują skok, a przy okazji Sandra chce zemścić się na gostku przez którego trafiła do paki - to tylko scenariuszowe pozory, bo wszystko toczy się w tak prosty (i prostacki) sposób, tak bardzo od linijki, tak bardzo bezjajecznie, bezpiecznie i bez życia, że trudno to w ogóle nazwać filmem. To ciąg scenek w których coś ma się stać i dzieje się, bo tak chce Sandra.

To najnudniejszy, a przy tym najłatwiejszy heist w historii w którym nie ma żadnej stawki. Nie stanowi żadnego wyzwania, nie stawia przed bohaterkami żadnych przeszkód. No, jest jedna - po prawie godzinie okazuje się, że naszyjnika który chcą ukraść bohaterki nie da się tak po prostu zdjąć z szyi, bo wyposażony jest w specjalny magnetyczny mechanizm. Ale co tam, wystarczy że Rihanna zadzwoni do siostry i voila.

Spoczywaj w pokoju, Jedyna Przeszkodo W Realizacji Skoku. Żyłaś zaledwie 1 minutę i 40 sekund czasu ekranowego.

Z całego filmu zapamiętam Anne Hathaway, która wyraźnie świetnie się bawiła i wniosła do wszystkich swoich scen trochę życia i energii której tak bardzo brakuje tej atrapie filmu.

3/10

Odpowiedz
Czyli jak filmy z Clooneyem? :)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No chyba żartujesz?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(30-09-2019, 12:29)Grievous napisał(a): Czyli jak filmy z Clooneyem? :)
Oceniam je odpowiednio na 6, 7 i 5, ale wszystkie są do powtórki, zwłaszcza sequele z których nic nie pamiętam.

Odpowiedz
8 nie widziałem, ale trylogia z Clooneyem to jest dokładnie to co opisał Mierzwiak. Napięcia zero, żarty suche, takie dwie godziny niczego. Więc godny sukcesor :)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Też nie widziałem 8, ale żarty były bardzo fajne, intryga też, chemia między postaciami super.
Powtarzałem ostatnio 1 i 2 i odpowiednio - 7 i 8.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Część drugą ocenianie wyżej od pierwszej? :D To tak jakby któryś sequel Nieśmiertelnego ocenić ponad oryginał.

Odpowiedz
Cześć druga wygladala jak wymeczony, polamatorski improwizowany na planie pazdzierz. Trzeciej nie dałem rady nigdy skończyć
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(30-09-2019, 14:58)Juby napisał(a): Część drugą ocenianie wyżej od pierwszej? :D
Widziałem po raz pierwszy i ostatni 15 lat temu, nie ręczę za tę ocenę :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon