• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Olaf Lubaszenko - w jakich rolach wypada najlepiej?
Co myślicie o tym aktorze, w jakich rolach wypada najlepiej i w jakich kategoriach filmowych byście go widzieli? Moim zdaniem najlepiej wypadał w filmach sensacyjnych i komediach jak np. "Kiler" , "Psy" , "Sztos". Chętnie zobaczył bym go w jakiejś roli w całkowicie innym gatunku filmowym, dobrze wypadał przeważnie w rolach gliniarzy i myślę, że w takiej roli sprawdza się idealnie.

Odpowiedz
Olaf, to Ty? Przyznaj sie.

Odpowiedz
Przecież w Kilerze miał tylko cameo.

Odpowiedz
Cameo, nie cameo, ale wypadł nieźle :) Stan Lee też ma tylko cameo w filmach marvela i zawsze jest świetny. Tak czy inaczej - bardziej mam na myśli to, czy widzicie go np. w innych gatunkach filmowych a nie tyko komedia/sensacja? jak myślicie, jak by się sprawdził?

Odpowiedz
Trzeba jednak przyznac, ze cameo w Kilerze to jedno z najlepszych polskich. Bardzo lubie, "A czemu ja w nim nie gram" weszlo zreszta do uzycia w jezyk potoczny.

Odpowiedz
Aktor jak dla mnie dobrze się nadaje do filmów sensacyjnych, ja go znam tylko z ról gdzie grał policjanta, czy jakiegoś komendanta. Czy by się sprawdził w innej roli? nie wiem, u mnie ma łatkę takiego typowego gliniarza i cięzko mi sobie go wyobrazić w innym gatunku filmowym niż sensacja, chodź w co najmniej kilku komediach też zagrał, lecz widziadłem zbyt wielu polskich komedii poza kilkoma klasykami jak np. "Chłopaki nie płaczą" czy "Job" a tam akurat nie grał.

Odpowiedz
Nie wierze, ze ten temat w ogole istnieje :)

Olaf, nie wydurniaj sie, ty ancymonie jeden.

Odpowiedz
Ja najbardziej z jego filmów lubię "Tam i z powrotem" i "E=mc²"

Odpowiedz
(09-10-2019, 11:28)Wyatt Earp napisał(a): Nie wierze, ze ten temat w ogole istnieje :)

Olaf, nie wydurniaj sie, ty ancymonie jeden.

Po to przecież jest ten dział na forum by rozmawiać o ludziach kina :)
PS. A wiesz, że chętnie bym się wcielił w skórę Olafa i zarabiał tyle kasy co on :D :D

Odpowiedz
ja uwielbiam jego postać z Psów
tak że o.

Odpowiedz
Nikt do tej pory nikt roli Olafa w filmie "Kroll", nie wymienił? Swietnie zagrał. Inna świetna jego rola to "Sztos". Ja bardzo lubię jego rolę w serialu "Pogranicze w Ogniu".

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Ej, zaraz się okażę, że Olaf to wybitny aktor i ten temat nie jest tak kuriozalny, jak mógł się wydawać...

Odpowiedz
Nie mam do kroćset fur beczek! broni!

Odpowiedz
jeszt u rusznikasza!
tak że o.

Odpowiedz
Najlepszy był IMHO w "Zabić Sekala", "Krótki film o miłości" i w "Kroll".
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Zabić Sekala i Kroll.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
"Zbić Sekala" to akurat jedyny dramat obyczajowy, jaki mi się spodobał :D a co do roli Olafa w tym filmie to całkiem ok zagrał, chodź ten gatunek filmowy nie należy do moich ulubionych, to film mi się jednak podobał.

Odpowiedz
Też powiedziałbym, że takie dwa najlepsze w mojej opinii, gdzie zagrał dobrą rolę to oczywiście Sztos i jak ktoś jeszcze nie wiedział to wspomniany wcześniej "Pogranicze w Ogniu" także polecam sprawdzić bo i moi znajomi nieźle go oceniają ;)

Odpowiedz
Ja bym go chętnie zobaczył jeszcze w jakimś horrorze bądź też filmie historycznym.

Odpowiedz
(21-10-2019, 17:14)filmowiec1211 napisał(a): Ja bym go chętnie zobaczył jeszcze w jakimś horrorze bądź też filmie historycznym.

W historyczny przecież grał np Poznań56 jeżeli chodzi o horror to nie kojarzę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości