• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Olaf Lubaszenko - w jakich rolach wypada najlepiej?
Co myślicie o tym aktorze, w jakich rolach wypada najlepiej i w jakich kategoriach filmowych byście go widzieli? Moim zdaniem najlepiej wypadał w filmach sensacyjnych i komediach jak np. "Kiler" , "Psy" , "Sztos". Chętnie zobaczył bym go w jakiejś roli w całkowicie innym gatunku filmowym, dobrze wypadał przeważnie w rolach gliniarzy i myślę, że w takiej roli sprawdza się idealnie.

Odpowiedz
Olaf, to Ty? Przyznaj sie.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Przecież w Kilerze miał tylko cameo.

Odpowiedz
Cameo, nie cameo, ale wypadł nieźle :) Stan Lee też ma tylko cameo w filmach marvela i zawsze jest świetny. Tak czy inaczej - bardziej mam na myśli to, czy widzicie go np. w innych gatunkach filmowych a nie tyko komedia/sensacja? jak myślicie, jak by się sprawdził?

Odpowiedz
Trzeba jednak przyznac, ze cameo w Kilerze to jedno z najlepszych polskich. Bardzo lubie, "A czemu ja w nim nie gram" weszlo zreszta do uzycia w jezyk potoczny.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Aktor jak dla mnie dobrze się nadaje do filmów sensacyjnych, ja go znam tylko z ról gdzie grał policjanta, czy jakiegoś komendanta. Czy by się sprawdził w innej roli? nie wiem, u mnie ma łatkę takiego typowego gliniarza i cięzko mi sobie go wyobrazić w innym gatunku filmowym niż sensacja, chodź w co najmniej kilku komediach też zagrał, lecz widziadłem zbyt wielu polskich komedii poza kilkoma klasykami jak np. "Chłopaki nie płaczą" czy "Job" a tam akurat nie grał.

Odpowiedz
Nie wierze, ze ten temat w ogole istnieje :)

Olaf, nie wydurniaj sie, ty ancymonie jeden.

Odpowiedz
Ja najbardziej z jego filmów lubię "Tam i z powrotem" i "E=mc²"

Odpowiedz
(09-10-2019, 11:28)Wyatt Earp napisał(a): Nie wierze, ze ten temat w ogole istnieje :)

Olaf, nie wydurniaj sie, ty ancymonie jeden.

Po to przecież jest ten dział na forum by rozmawiać o ludziach kina :)
PS. A wiesz, że chętnie bym się wcielił w skórę Olafa i zarabiał tyle kasy co on :D :D

Odpowiedz
ja uwielbiam jego postać z Psów
tak że o.

Odpowiedz
Nikt do tej pory nikt roli Olafa w filmie "Kroll", nie wymienił? Swietnie zagrał. Inna świetna jego rola to "Sztos". Ja bardzo lubię jego rolę w serialu "Pogranicze w Ogniu".

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Ej, zaraz się okażę, że Olaf to wybitny aktor i ten temat nie jest tak kuriozalny, jak mógł się wydawać...

Odpowiedz
Nie mam do kroćset fur beczek! broni!

Odpowiedz
jeszt u rusznikasza!
tak że o.

Odpowiedz
Najlepszy był IMHO w "Zabić Sekala", "Krótki film o miłości" i w "Kroll".
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Zabić Sekala i Kroll.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
"Zbić Sekala" to akurat jedyny dramat obyczajowy, jaki mi się spodobał :D a co do roli Olafa w tym filmie to całkiem ok zagrał, chodź ten gatunek filmowy nie należy do moich ulubionych, to film mi się jednak podobał.

Odpowiedz
Też powiedziałbym, że takie dwa najlepsze w mojej opinii, gdzie zagrał dobrą rolę to oczywiście Sztos i jak ktoś jeszcze nie wiedział to wspomniany wcześniej "Pogranicze w Ogniu" także polecam sprawdzić bo i moi znajomi nieźle go oceniają ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości