Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Once Upon a Time in... Hollywood
To było epickie, ale rzut puszką wcześniej też zajebisty Uśmiech
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
https://www.vice.com/en_us/article/7xg54z/lets-discuss-quentin-tarantino-inaccuracy-in-once-upon-a-time-in-hollywood-ending?
W końcu rozwiązanie nie dającej nam spać kwestii prawdziwości palenia kwasu przez Cliffa, wniosek jest jeden: to niemożliwe Uśmiech

Odpowiedz
https://www.hollywoodreporter.com/news/china-cancels-release-tarantinos-once-a-time-hollywood-1248652

Nie będzie premiery w Chinach.

Odpowiedz
Spoko, film i bez premiery w Chinach jest drugim najbardziej kasowym przedsięwzięciem Tarantino.

Odpowiedz
https://www.hollywoodreporter.com/news/quentin-tarantino-wont-recut-once-a-time-china-1248720

Odpowiedz
Powiem wam, że oczekuję premiery VOD/BD, bo ostatnio katuję soundtrack prawie codziennie - to tak pięknie poukładana składanka+reklamy i jingle że nie mogę się powstrzymać. Teraz bardzo chcę jeszcze raz zobaczyć sceny doczepione do tych dźwięków Uśmiech

Odpowiedz
Premiera na BD w Polsce 11 grudnia. Film ma być w dłuższej wersji, o około 20 min. Mam nadzieje, że u nas nic się nie odjaniepawli i też zostanie wydane to w takiej wersji:

https://collider.com/once-upon-a-time-in-hollywood-digital-bluray-release-date-details-bonus-content/

Odpowiedz
20 minut scen usuniętych a dłuższa o 20 minut wersja filmu to nie to samo Uśmiech

Odpowiedz
(15-11-2019, 22:20)simek napisał(a): Powiem wam, że oczekuję premiery VOD/BD, bo ostatnio katuję soundtrack prawie codziennie - to tak pięknie poukładana składanka+reklamy i jingle że nie mogę się powstrzymać. Teraz bardzo chcę jeszcze raz zobaczyć sceny doczepione do tych dźwięków Uśmiech

A mnie wkurzyła ilość pominiętych piosenek - kapitalnych, nie jakichś tam wypełniaczy - i zmontowałem sobie dwugodzinny complete, oczywiście z reklamami i jinglami. Obok Pulp Fiction i Jackie Brown (też mam zestawy rozszerzone) to najlepszy soundtrack Tarantino.

Odpowiedz
(15-11-2019, 23:20)Mierzwiak napisał(a): 20 minut scen usuniętych a dłuższa o 20 minut wersja filmu to nie to samo Uśmiech

Wiem, mój błąd. Pierwotnie newsy mówiły o dłuższej wersji filmu, ale to były to najwyraźniej gdybania oparte na wznowieniu wyświetlanym w kinach w USA. Nie zwróciłem uwagi, że w newsie doprecyzowali już, że chodzi tylko o usunięte sceny.

Odpowiedz
Co za idiotyzm i strata czasu. Do finału ogląda się to jeszcze znośnie (coś jak przeglądanie starych pocztówek na strychu), a potem następuje festiwal głupoty z miażdżeniem czaszek i miotaczem ognia. Jeżeli reżyser chciał wywołać jakąś głębszą refleksję nad nie wiadomo czym, to u mnie nie wywołał żadnej. Tarantino ewidentnie się skończył. Nic już nie zostało z dawnego geniuszu i wigoru - tylko debilizmy i narracja z offu.

2/10 - dwa oczka za wąsy Leosia.

Oby następny film był jego ostatnim.

Odpowiedz
Dosłowny meh. Film miałbyć o czymś, a jest w sumie niewiadomo o czym. Nie jest to zły film, aktorstwo Pitta i Leosia jak zawsze dobre, ale np. Robbie eh ładnie wygląda, ale jej wątek jest do dupy.

Na plus:

- scena z Cliffem i hipisami
- Rick Dalton i jego gra w westernie

Odpowiedz
Najgorszy Tarantino i w ogóle kiepski, kiepski film. Niezajmujące, dłużące się, męczące "dzieło" bez choćby jednej sceny na "starym" wysokim poziomie.
Tu by można spokojnie wyciąć z 30 minut bez żadnej straty.
Do tego ŻENADA w postaci powtórki z finału "Bękartów". Na stare lata mu jaj już brakuje.

3/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Zadam może dziwne pytanie ale... Gdzie zwiastunach był Di Caprio wklejony do "Chinatown" Polanskiego?
Widziałem to i nie mogę teraz znaleźć

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nigdzie.

Odpowiedz
No jak nigdzie?
Nie musialo to być stricte wklejenie ale jakaś czołówka z nazwiskiem, plakat, coś w tym stylu. Widziałem coś takiego w materiałach promocyjnych i byłem pewny, że dadzą to pod koniec filmu. Nie dali.
No ale gdzie to było?

Odpowiedz
NIE BYŁO.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Leo jest w filmie wklejony w Wielką ucieczkę, nigdy nie było niczego z Chinatown.

Odpowiedz
Efekt Mandeli? Try Efekt Shamara
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Robicie mnie w uja, co nie? Nie zartujcie se. Był jakiś zwiastun, gdzie wstawiono fragment jakoby Rick Dalton zagrał później w "Chinatown".
It's not funny, guys

Edit: a może to był tylko fake'owy plakat? nikt nie kojarzy?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości