Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Once Upon a Time in... Hollywood
Coś sobie uroiles Uśmiech
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
No przecież mi się to nie śniło. Tym bardziej, że widziałem to na długo przed filmem a sensu nabrało dopiero po.
I do końca czekałem gdzie ten fragment Smutny
No to pomyslalem, że to wycięli ale było w jakimś zwiastunie. szukam i... nic
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie robimy Cie w bambuko, masz urojenia, nic takiego nie mialo miejsca. Moze jakis fan-art, albo koncowke filmu poplynales z interpretacja i Ci sie Leo u Polanskiego przysnil?
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Najbardziej racjonalne wyjaśnienie jest takie, że obejrzałem na YT jakiś fanowski fake-zwistun. A byłem pewny, że to oryginał. Powinni tego zabronić
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
LOL.
Powinni Ci zabronić oglądać filmy Duży uśmiech
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Ludzie którzy bardziej w Tarantino - ta wyjebana, długaśna wersja rozszerzona o której facet przebąkuje, to coś co ma realne szanse na ukazania się na Blu Ray, czy to takie pierdolenie dla pierdolenia?
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ja szczerze wątpię w wydanie na płytkach, prędzej widzę cień nadziei, że Netflix sypnie groszem żeby dopracować dłuższą wersję i wrzuci ją u siebie, tylko znając życie pewnie tylko w USA tak jak serialową wersję Nienawistnej ósemki.

Odpowiedz
Pierwsza powtórka po wizycie w kinie. Oglądało się to dużo przyjemniej, dłużyzny już tak mocno nie irytowały. Natomiast jeszcze bardziej raziła "rola" Margot Robbie, która nie bardzo wiadomo po co jest w tym filmie. Chyba tylko po to, by zagrać nieco na emocjach ludziom, którzy znają historię Tate.

Kolejną powtórkę z chęcią bym zaliczył dla samego HDR. Ktoś już widział w tej wersji?
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości