Onward (Pixar)
Pixar pokazał pierwsze oficjalne fotki swojej nowej, oryginalnej animacji, która będzie nosiła tytuł "Onward".

Oczywiście czekam, jak na każdy inny film studia, ale na razie te fotki średnio fajne. To znaczy pewnie to zostanie jeszcze jakoś podrasowane i w samym ruchu będzie prezentowało się ok, ale na razie wygląda to jak jakaś bieda podróbka Pixara.

[Obrazek: xWzLR6m.jpg]

[Obrazek: 40YGByo.jpg]

Sama animacja by opowiadać o elfich braciach, którzy opuszczają swój dom w poszukiwaniu przygód. Chcą sprawdzić czy na świecie nadal istnieje magia. W rolach głównych Tom Holland i Chris Pratt. Do tego Julia Louis-Dreyfus i Octavia Spencer.

Onward ma trafić do kin 6 marca 2020 roku.

Odpowiedz
Już od kilka dni się na ten film cieszę (przyznam, że chyba bardziej mnie interesuje, niż "Toy Story 4")! Ale jak na razie wygląda mi to bardziej na animację od Sony Pictures Animation, niż od Pixara. :/

Odpowiedz
Te fotki wyglądają na jakieś zaginione sceny z Hotelu Transylwania czy jak się tamta animacja nazywała.
Meh.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Zarówno opis fabuły, jak i pierwsze zdjęcia nie nastrajają zbyt pozytywnie. Moje oczekiwania wobec Pixara w ciagu ostatnich lat znacząco spadły, co nie zmienie faktu, że nadal czuję zawód za każdym razem, kiedy widzę coś takiego sygnowane ich logiem.

Wiem, za wcześnie oceniać, ale mimo wszystko jakoś nie wierzę, żeby to było coś więcej, niż kolejny przeciętniak.

Odpowiedz
Powiedzmy sobie szczerze - Pixar się skończył. Chyba mają za dużo kasy po swoich dawnych sukcesach i teraz działają jak każde inne duże studio w Hollywood.

Odpowiedz
E tam pieprzenie. Zdarzają im się nieco gorsze filmy, jak Dobry dinozaur czy Auta 3, ale Coco było super, tak samo W głowie się nie mieści :)

Może nie robią już hurtowo arcydzieł gatunku, jak przed laty, ale nadal trzymają w miarę solidny poziom (powiedzmy to 7/10) i co jakiś czas wystrzeliwują super filmem. Na razie po tym Onward niczego wielkiego się nie spodziewam, ale zobaczymy. Czekam na trailer.

Po zwiastunach Coco też jakoś bylem średnio przekonany, a po seansie z kina wyszedłem więcej niż zadowolony :)

Odpowiedz
Dla mnie Coco i Inside Out to te trochę gorsze filmy :p

Odpowiedz
No to już jest kwestia indywidualna. Dla Ciebie Pixar się kończy (albo nawet już skończył), a dla mnie nadal robią oglądalne rzeczy i czekam na kolejne :D

Odpowiedz
(30-05-2019, 16:26)Badus napisał(a): Te fotki wyglądają na jakieś zaginione sceny z Hotelu Transylwania czy jak się tamta animacja nazywała.
Meh.

Sam przecież wspomniałem, że wygląda, jakby było nie z Pixara, lecz z Sony Pictures Animation (z tej wytwórni właśnie pochodzi "Hotel Transylwania", którego zresztą nie widziałem).

Odpowiedz
(30-05-2019, 17:36)Pelivaron napisał(a): No to już jest kwestia indywidualna. Dla Ciebie Pixar się kończy (albo nawet już skończył), a dla mnie nadal robią oglądalne rzeczy i czekam na kolejne :D

Jak dla mnie Pixar się na razie nie skończył. Uwielbiam zarówno ich ostatnie, oryginalne pomysły (Inside Out, Coco), jak i kontynuacje ich hitów sprzed lat (Finding Dory, The Incredibles 2) i myślę, że ścierwa w stylu "Aut 2" już im się nie przytrafią. :)

Odpowiedz

[Obrazek: onward.jpg]

Odpowiedz
No! Po obejrzeniu zwiastuna, "Onward" nareszcie zaczyna mi przypominać najlepsze animacje Pixara. ;D

Koncept na fabułę zresztą bardzo mi się podoba (Nie będę spojlerował. Przeczytajcie to co napisał Łukasz Budnik. ;P).

Odpowiedz
W ruchu wygląda to zdecydowanie lepiej (satyr malujący dom mnie rozwalił, heh), chociaż design głównych stworów nadal mi nie leży.
Czekam.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(31-05-2019, 18:51)Badus napisał(a): W ruchu wygląda to zdecydowanie lepiej , chociaż design głównych stworów nadal mi nie leży.
W ogóle jakość wyglądu postaci ludzkich w filmach Pixara jest taka sobie. Choć i tak niezła. ;)

Odpowiedz

Polski zwiastun mi się jeszcze bardziej podoba! Wyczuwam pomysłowego, śmiesznego filmu, który będzie jak zwykle- zachwycał. :)

Odpowiedz

Odpowiedz
OK, tak sądzę. Ale nie żeby jakoś mnie ten zwiastun powalił i wygląda jak coś co równie dobrze mogłoby wyjść od Dreamworks. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Meh. Zdecydowanie tego nie obejrzę.

Odpowiedz
Ten motyw z "połówką" ojca miałby sens w filmie gdzie magia i fantastyczne stwory nie są powszechnym zjawiskiem. Bo po zwiastunie to wygląda jak dwa kompletnie różne pomysły, sklecone karkołomnie w jeden.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Są pierwsze opinie i ogólnie:

Cytat:it has the first openly LGBT character in Pixar history*

Cytat:this character is a minor one. Think the gay man in AVENGERS: ENDGAME; it’s not a main character & not a focal point of the plot. We still have a ways to go for better representation, but this is a big step up from the “are they lesbians pushing a stroller??” FINDING DORY fiasco

https://twitter.com/MouseInfo/status/1229994043741917184

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon