PLAKATY!
Nie przesadzacie trochę? Może jak na Struzana to przeciętniak, ale żeby chociaż na takim poziomie była większość plakatów filmowych, a świat byłby piękniejszym miejscem.

Odpowiedz
To znaczy na jakim poziomie? Co jest ponadprzeciętnego w tych plakatach?

Odpowiedz
A co jest ponadprzeciętnego w 90% generycznych, komputerowych ohyd, które teraz uchodzą za plakaty filmowe? Ja się pracą Struzana nie zachwycam, może przeczytaj mój post jeszcze raz, ale uważam, że nie ma powodów do hejtu. Owszem, jest przeciętna, ale widać przynajmniej włożoną pracę i istnieje tam coś takiego jak kompozycja (a to już można uznać za jakiś sukces).

Odpowiedz
Skoro już radzimy sobie czytać nasze posty jeszcze raz to zrób to samo i wytłumacz mi jak wywnioskowałeś że uważam 90% generycznych, komputerowych ohyd za ponadprzeciętne :)

Legendarny twórca plakatów powrócił by zrobić kilka rysunków na które od niechcenia, bez pomysłu na kompozycję i paletę kolorystyczną (a to było kiedyś w jego pracach bardzo wyraźne) wrzucił bohaterów filmu i nagle dowiaduję się że to nieosiągalny dla większości plakatów poziom. Nie.

To nie hejt tylko chłodna ocena, mam wrażenie że niektórym wysiada jakakolwiek krytyczna ocena tylko dlatego, że coś jest narysowane i nie zauważają, że widzą tak naprawdę to samo co zwykle.

No ale i tak lepsze to niż to coś które popełnił przy okazji Przebudzenia Mocy:
http://www.impawards.com/2015/star_wars_episode_vii__the_force_awakens_ver2.html

Odpowiedz
To coś do "Force Awakens" było beznadziejne, tu się zgodzę.

Odpowiedz
Niby nic wielkiego, a podoba mi się.

[Obrazek: 2NSvi28.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Sezon na lata '90 uznaję za otwarty :D
"You won't. It's a leap of faith. That's all it is, Miles. A leap of faith."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
[Obrazek: 18654_1.7.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon