PLANETA ZIEMIA 2 (BBC)
Cytat:Nature's Greatest Events dałem radę obejrzeć tylko do połowy, bo jednak trochę przynudza, rzucę okiem jednak na polecany odcinek. o The Hunt nawet nie słyszałem, dzięki za namiar, zaraz zarzucam :)

Jeśli inne rzeczy u Ciebie to 10/10 a Great Events przynudzał to może odpuść na razie nawet ten polecany. Idź w The Hunt od razu. 

A co do porównania Planet Earth i Planet Earth 2 to nie wykluczam, że dwójka jest lepsza (znowu, nie ma sensu chyba porównywać w ten sposób) - po prostu nie bez znaczenia jest na pewno to o czym pisałem wyżej i fakt, że jedynka wysoko ustawia poprzeczkę widziana jako pierwsza. Ty widziałeś najpierw dwójkę?

Odpowiedz
Mnie się podobał od BBC jeszcze "Shark", o różnych gatunkach rekinów. Seria dość krótka, ale audiowizualnie nie ustępuje Planet Earth. Swoją drogą dla mnie PE2 też wypadło dość wtornie.

Odpowiedz
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Właśnie miałem wrzucać - to będzie arcydzieło. Ciary.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Dzięki temu wątkowi (i zawartym teaserom) nabyłem PE I + II. 4 letnia córka z przyjemnością ogląda ze mną.
Świetna sprawa, pół roku temu konmpletnie nie spodziewałbym się, że będę zamawiał na Amazonie filmy przyrodnicze.

Ukłony!
moneo, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Oct 2014.

Odpowiedz
Pasuje mi do tego tematu, więc wrzucam

Cytat:King cobra bites python. Python constricts cobra. Cobra dies of constriction. Python dies from venom. 100% holy shit..

[Obrazek: ytfZQmm.jpg]

Nature.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Odpowiedz

Coś kapitalnego :o

Ile to trzeba mieć farta, żeby coś takiego nagrać.

Jestem w szoku, że

__

Może by zmienić nazwę tematu na "Planeta Ziemia i inne filmy dokumentalno-przyrodnicze". Nie ma sensu tworzyć nowego tematu dla sporadycznych wrzutek.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon