PS3 vs. XBox
Same PS3? Czemu nie macie xboksów? No co za ludzie.:)

Odpowiedz
Na X360 wszyscy grają w piraty więc siedzą cicho :P

Odpowiedz
military napisał(a):Czemu nie macie xboksów?
Bo to badziewiasta konsolka z dziadowskimi grami :P
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch napisał(a):
military napisał(a):Czemu nie macie xboksów?
Bo to badziewiasta konsolka z dziadowskimi grami :P

I w przeciwieństwie do PS3 nie jest odtwarzaczem BD.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
X360 nie dość, że 80% gier multiplatformowych ma w lepszej wersji, to ma coś, czym nie może się pochwalić PS3: gry o zombie. Tyle jeśli chodzi o waszą konsolę.:)

Odpowiedz
Cytat:gry o zombie

Mocarny argument :roll:
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Ale nie ma Uncharted i BD. Wybacz.

Poza tym bardziej ufam skośnookim, aniżeli Gatesowi ;).

Odpowiedz
military napisał(a):360 nie dość, że 80% gier multiplatformowych ma w lepszej wersji, to ma coś
I to ma być argument na tak? haha
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Mocarny argument :roll:

Dla kogoś, kogo asortyment tych gier przekonał do wyboru takiej, a nie innej konsoli - tak, mocarny. Równie dobrze możesz wywracać oczami na kogoś, kto wybierze Marsa zamiast Snickersa, bo nie lubi orzechów. Kwestia gustu. Jeśli chodzi o możliwości, konsole są bardzo zbliżone (choć PS3 teoretycznie mocniejsza, co widać w całych dwóch grach, ale na pewno nie w multiplatformerach). Jedynie Blu jest niezaprzeczalną przewagą PS3. Ale jako że nie kupowałem konsoli z myślą o niczym innym, jak o graniu, kierowałem się asortymentem gier. A ten bardziej mi odpowiada w przypadku X360. Masz jeszcze coś sensownego do powiedzenia? Nie? Więc zostaw ten wątek temu, do czego był stworzony.

P.S.
Danus, człowieku, po prostu się nie pogrążaj. Jako moderator powinieneś usunąć swój jakże treściwy i nieflame'owy post albo zastąpić go czerownym napisem "PISZ TREŚCIWIE".

Odpowiedz
military napisał(a):Danus, człowieku, po prostu się nie pogrążaj.
Nie bardziej niż Ty w odpowiednim temacie.
military napisał(a):choć PS3 teoretycznie mocniejsza, co widać w całych dwóch grach, ale na pewno nie w multiplatformerach
Widać jak jesteś zorientowany w temacie skoro tak twierdzisz.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:Jedynie Blu jest niezaprzeczalną przewagą PS3
Też to powtarzałem uparcie. Do póki nie kupiłem PS3 :P

Powtarzałem to już wcześniej i będę powtarzał - obydwie konsole to kawałki świetnego sprzętu, ze swoimi wadami i zaletami. Wykłócanie się o to, który lepszy i wyjeżdżanie z różnymi śmiesznymi argumentami jest po prostu głupie.

http://kwejk.pl/obrazek/17631 :wink:

Odpowiedz
[Obrazek: y-u-no-meme-generator-same-ps3-y-u-no-ha...fdcb5a.jpg]
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Danus, twoje posty są treściwe jak zupa z buta.

http://www.lensoftruth.com/category/head2head/

Porównaj se, "znawco".

Odpowiedz
military, akurat porównanie Crysisa 2 ze strony którą podałeś wypada lepiej na korzyść PS3 :wink:

Ale true, wojna konsolowców jest śmieszna, ciekawe co się będzie działo po premierze Wii HD :twisted:

Odpowiedz
No Crysis jest na korzyść, ale ogółem wygrywa 360, stosunkiem ok. 80/20 (a przynajmniej wygrywał jeszcze parę miechów temu, kiedy można było wyświetlić takie dane - teraz są chyba tylko dla zalogowanych).

Odpowiedz
Popatrzyłem sobie na te porównania i stwierdzam, że X wygrywa, o ile się uznaje ciemniejszą grafikę za plus. Ja nie lubię wpatrywać się w czarny ekran, gdzie nic nie widać. A pod względem detali w takim np. nowym Mortal Kombat, zwycięża PS3.

Toczyć wojen nie mam zamiaru, bo oprócz tego, że wybrałem sprzęt lepszy, bardziej uniwersalny i użyteczny (z lepszą biblioteką ekskluzywnych pozycji) także poza growymi aspektami, to sentyment do marki też swoje zrobił.

W każdym razie do worka na wymianę mogę dorzucić Dragon Ball: Burst Limit oraz Mortal Kombat vs. DC Universe.
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch napisał(a):X wygrywa, o ile się uznaje ciemniejszą grafikę za plus

I wyższej rozdzielczości tekstury. I więcej detali. Sprawdzałeś ostatnio porównanie Red Dead Redemption? Sztandarowy przykład.:)

Odpowiedz
Sztandarowy? Raczej jeden z niewielu. Poza tym, moc konsoli drzemie w ekskluzywnych pozycjach, nie multiplatformowych, gdzie wyłażą różnice w programowaniu na poszczególne konsole, lub to która konkurencyjna wytwórnia ma więcej kasy by przekupić producenta gry. X360 w końcu dojdzie do swojego maksimum, a wtedy PS3 będzie radośnie go przeskakiwać na każdym polu.
--
Laozi

Odpowiedz
No to miłego grania w Gearsy, Alana, Metro 2033 i Left 4 Dead na PS3. Mnie akurat ten zestaw odpowiada bardziej niż Uncharted + Killzone + LBP, no i ogólnie jeśli chodzi o exclusive'y, to możemy tak do usranej śmierci, bo to kwestia gustu - ja wolę te x-owe, i - wyobraź sobie - dlatego kupiłem x-a.:) Do maksimum obie konsole - według wypowiedzi twórców gier - dochodziły już przy okazji Gearsów 2, Red Faction, Uncharted 2, Forzy 3 i Gran Turismo. Tymczasem niedługo pojawią się lepiej wyglądające Gearsy 3, nowe RF, Uncharted 3, Forza 4 i pewnie kolejne Gran Turismo, więc o takim gadaniu jak "maksimum możliwości" to też można sobie rozmawiać godzinami. A czy PS3 zacznie przeskakiwać X360 na każdym polu? Podejrzewam że jeśli tak się stanie, to będzie to w okolicy premiery kolejnego Xboxa. Tak czy siak - nieważne. Obie konsole mają porównywalną grafikę i naprawdę nie różnią się prawie niczym oprócz napędu i wyboru gier. Co tu jeszcze można dodać w temacie? Najlepiej go zamknąć, bo to typowo flame'owy wątek.

Odpowiedz
To od siebie dodam, że z Xklocem miałem przyjemność pobawić się tylko raz u kumpla i jak go włączył to zaczął wydawać dźwięk podobny do tego jakim raczy mnie zepsuty Wizzair przy próbie silników.
Co do PS3 - exclusivy i tyle. Graficznie nie chcę porównywać, ale tytuły na dziecko Sony bardziej mnie kręcą ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon