PS3 vs. XBox
(21-04-2016, 07:07)military napisał(a): No cóż, wypowiem się po zagraniu w całą trylogię, ale te "częste dropy", "problemy z dźwiękiem" i "wygląda gorzej niż na PC", a zwłaszcza nieokreślone "nowe problemy", to w tej chwili, z mojej perspektywy, zarzuty wyciągnięte wiesz skąd.:)

Z doświadczenia :) Przeszedłem trylogię na PC (kilkukrotnie) i na PS3. No i to nie jest tak, że to tylko ja mam jakieś ale, bo w internecie jest właśnie sporo narzekań na wiochę którą Ubisoft odwalił. Tylko szkoda, że nie poczytałem o tym przed zakupem.

No ale to też jest widocznie zależne od tolerancji na tego typu rzeczy. Ja jak tylko odpaliłem SOT to już moją pierwszą reakcją było "dlaczego to wygląda jak wygląda, brzmi jak brzmi i działa jak działa". Bo jeżeli ty nie widzisz różnicy pomiędzy tym, a "God of War Collection" (właśnie zaliczam powtórkę- video cutscenki w niskiej rozdziałce to jedyny- zrozumiały- mankament), to raczej ciężko tutaj o czymkolwiek dyskutować :)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No właśnie szukałem tych narzekań w necie przed kupnem i powtarzają się tylko zarzuty do dźwięku w SoT.

GoW też usunął tę "poświatę" z gry, rozjaśnił obraz, zmienił aspect ratio - i tyle. Na razie PoP działa bez zarzutu, dźwięk odrobinę nie teges, ale poza tym nie widzę absolutnie żadnej różnicy (poza liczbą klatek) - nie tnie się, nie zwalnia poniżej 30, nie zwiesza, nie ma bugów. Ale, jak mówiłem, może po przejściu do WW i TT zmienię zdanie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon