Pacific Rim (2013-2018)
No wiecie, nowy reżyser, odsunięcie od projektu pomyslow Del Toro musiało mieć jakis wpływ na ostateczny projekt.
Ja nie skreślam, bo to jednak sequel jednego z najfajniejszych filmów dekady i chociaż widać ewidentne odejście od klimatu poprzedniej części szansę dam.
Może stwierdzili, że klimat Del Toro nie bardzo się sprawdził, popatrzyli na wyniki Transformers i w takim klimacie zrobiło film. To nic że Ostatni Rycerz się nie sprzedał, bo film już był gotowy i trochę jednak było za późno.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(24-01-2018, 18:40)Mierzwiak napisał(a): to wygląda nie jak popłuczyna po jego filmie, ale po Transformers, a patrząc na wyniki ostatniego filmu Baya w USA...

Wciąż lepsze niż pierwszy PR.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Czy możemy porozmawiać o tym że ważący 2000 ton robot zostaje zrzucony z helikopterów tuż przed tłumem fanów i nic? Nie żebym oczekiwał poszanowania dla fizyki ale... :)

Czy możemy też porozmawiać o żenujących kostiumach?! Wow. W porównaniu z kombinezonami z jedynki te tutaj wyglądają jak bękarty taniego cosplayu i batkostiumów z finału Batmana & Robina.

Odpowiedz
Bzdura z helikopterami prosto od Del Toro. Zawsze mnie skręca przy tej scenie.

Odpowiedz
(24-01-2018, 19:14)Danus napisał(a): Ja nie skreślam, bo to jednak sequel jednego z najfajniejszych filmów dekady

Ooo, przestałem dalej czytać.

W sumie jedynkę widziałem ostatni raz przy okazji premiery, od tamtego czasu nie spieszno mi było z powtórką (wówczas dałem 4/10 i nic nie pamiętam z filmu). Może zrobię jakieś podejście jesli zdecyduje sie na wizyte w kinie na sequelu. Z tego co widzę nie usunęli jednak z Netfliksa.

Odpowiedz
Kompozytorsko mamy roszadę, co zwykle nie wróży dobrze filmowi. Od początku dziwiło mnie, że nie zatrudnili ponownie Ramina Djawadiego. Zamiast tego Johna Paesano, który pracował z reżyserem przy Daredevilu. A teraz słyszę, że Paesano, który nagrał już cały score został zwolniony i muzyką ma się zająč Lorne Balfe.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
O, ten gość, którego muzyki jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zauważyć. Just great.

Odpowiedz
Znowu cudowna wiadomość w kwestii polskiej dystrybucji. Film będzie z napisami tylko w wersji 3D podobno. Reszta dubbing.

Ogólnie tendencja robi się fatalna. Dla przykładu nadchodzącą "Maria Magdalena" dostanie tylko seanse z dubbingiem.
.

Odpowiedz
Miałem wątpliwości czy na to iść, jeśli to się sprawdzi (skąd w ogóle to info?) to już wiem co wylatuje z tegorocznej rozpiski.

Odpowiedz
Informacje co do obu filmów podał serwis polski-dubbing.pl, powołując się na dystrybutora. Chociaż dziś starają się prostować, że z "Pacific RIm" może jednak nie być tak, jak wyżej pisałem. Doprecyzowali, że wersja 3D nie będzie dubbingowana, a co do napisów w 2D, to nie są pewni.
.

Odpowiedz
No nie mogę powiedzieć, że nie ma w tym materiale kilku naprawdę niezłych ujęć, ale to i tak będzie mega flop :)

Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Nie moge patrzeć na jeagery biegajace po budynkach. To jest taki WTF ze się nie mieści w glowie.

Odpowiedz
Cóz, przynajmniej wizualnie wygląda lepiej niż MarvelNigga...

Odpowiedz
Byłem sceptyczny, bo zbyt kolorowe, zbyt Bayowo transformerowe.
Ale ten zwiastun mnie całkowicie kupił, być może inna muzyka robi swoje, ale zaczynam się chyba jarać:)

Odpowiedz
Tylko ja mam wrażenie że już widziałem całą walkę z tym wielkim potworem?

Co do reszty to nie, nie wiem co tu jest lepszego, wygląda (i brzmi) na takie samo gówno jak przy poprzednim trailerze.

Odpowiedz
Cisza w temacie a ostatnio wysyp klipów i spotów:

https://www.youtube.com/watch?v=kydtIaCrMC4&feature=youtu.be
Zapowiada się fantastycznie:)

Odpowiedz
Muzyka w gotowym filmie będzie possysac mocno (początek tego pierwszego klipu - yyyyy), ale... te sceny walk wyglądają naprawdę spoko i czuć jakąś skalę tych wydarzeń. 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
(15-02-2018, 18:36)yacajackowski napisał(a): Nie moge patrzeć na jeagery biegajace po budynkach. To jest taki WTF ze się nie mieści w glowie.

Albo ta czerwona robotka "rozgrzewająca" sobie mieczyki o budynki. To jest idiotyczne.

Projekt potworów się zmienił. Miałem wrażenie, że oglądam Zergs vs Marines w krainie liliputów.

Odpowiedz
https://www.amctheatres.com/movies/pacific-rim-uprising-45697

98 minut? Czyli bez napisów pewnie poniżej półtora godziny. Słabo.
Zdaje się, że ostatni raz byłem w kinie na filmie krótszym niż 100 min w 2012 (Dredd).

Odpowiedz
Szkoda, że nie Ramin Djawadi. Jakby co wiele nowych ujęć z filmu:

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon