• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paul Thomas Anderson
(12-11-2019, 18:30)Kuba napisał(a): Pewnie będzie Chalamet :P ale też go nie chce.

Josha Wigginsa chętnie bym zobaczył, może nie w głównej roli, ale na drugim planie jak najbardziej. Taylor-Joy czy Pugh też jeszcze pasują a bardzo bym chciał zobaczyć ich współprace z Andersonem ;)
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż PTA zatrudni modną gwiazdkę do głównej roli :P Zobaczycie, że młodzież zagrają jakieś no-name'y, a ktoś bardziej rozpoznawalny będzie na drugim-trzecim planie.

Odpowiedz
No nie mówimy tu o 'modnych' gwiazdach, a o naprawde utalentowanych aktorach którzy dodatkowo są na topie.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Z tym, że Chalamet nie jest postrzegany jedynie jako "modna gwiazdka", ale też jako przyszłość aktorstwa. Podobnie przez mniejszą częśc Pugh ;)

Sam się ogólnie z tym hajpem na Timmy'ego zgadzam, ale jak dla mnie to chłopak w zeszłym roku przyjąl role w o dwóch projektach za dużo i jest niestety na dobrej drodze bym zacząl go widywać w lodówce. Mam nadzieję, że będzie tak jak przewidujesz i PTA postawi na no-name'y.
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Stawiam, że główną rolę zagra jakiś może nie totalny noname jak Krieps, ale jednak ktoś mało znany a inne role może obsadzi bardziej znanymi aktorami. Nie wyklucza to pewnie ani Chalameta w drugoplanowej roli, ani jakiegoś powrotu do dawno niewidzianego u PTA kumpla z początków kariery, ani w sumie tego, że coś tam mógł zagrać DiCaprio. Pod warunkiem, że to jest prawdą:

Cytat:Sources say casting is underway to find the lead and the project features a multitude of roles and could be ensemble in nature or have intersecting storylines.

Jeśli to miałby być miks Magnolii z Inherent Vice to w sumie spoko. Dla mnie nie mniej ważne od obsady jest to, żeby to skończył w 2020 - przykład Phantom Thread pokazuje, że końcówka 2020 jako premiera na festiwalu i początek 2021 w kinach to realny scenariusz, ale PT to był jednak jego najbardziej kameralny film a tu liczę na większy rozmach. No i ciekawe co z operatorem. A jeśli w ogóle jest sens spekulować na podstawie tego co wiemy to jeśli jest jakiś projekt, przy którym mógłby mu dać odpocząć to to brzmi właśnie jak coś w czym moglibyśmy usłyszeć raczej soundtrack z piosenkami z epoki niż score Greenwooda. Mam nadzieję, że nie i raczej będzie to okazja do wykazania się w kolejnym, znów trochę innym gatunku. 

Odpowiedz
No tak, tylko jeden aktor się trochę wybije i już że jest go za dużo. Ostatnio oglądałem "Króla" a później "Beautiful Boy" z Chalametem i uważam, że w obu zagrał świetnie. Im więcej tak dobrych filmów i świetnie zagranych ról tym tylko lepiej.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(12-11-2019, 20:28)PropJoe napisał(a): Dla mnie nie mniej ważne od obsady jest to, żeby to skończył w 2020 - przykład Phantom Thread pokazuje, że końcówka 2020 jako premiera na festiwalu i początek 2021 w kinach to realny scenariusz, ale PT to był jednak jego najbardziej kameralny film a tu liczę na większy rozmach.
Ja jestem w miarę spokojny o premierę w 2020 (w USA, no bo u nas może być marzec 2021), bo przecież żaden producent nie będzie chciał wypuścić filmu PTA w lutym, marcu czy kwietniu.

Odpowiedz
Dobra, ale PTA troche nad postprodukcją siedzi. Nie wiemy jeszcze jak złożony będzie ten film i wymagający, więc nie zdziwiłbym się jakby studio go przerzuciło na sezon nagród 2021 z premierą w Cannes czy Wenecji.
Leoś pewnie ostatecznie skończy z Inarritu, u PTA to by musiała być krótka rola,na wiosne ma kręcić już Killers.

@Pitero ale fakt jest taki, że Chalamet ostatnio gra absolutnie wszędzie i po prostu szkoda aby się nam przejadł na początku kariery. Na szczęście sam zapowiedział już, że weźmie troche wolnego.

Odpowiedz
Nie no, jakieś 6-9 miesięcy na pomontowanie filmu o studenciakach w latach 70. to wg mnie w zupełności wystarczy, zwłaszcza, że tak jak mówię: to za duże nazwisko, żeby jego filmy wypuszczać w pierwszym kwartale, a jeśli nie pierwszy kwartał, to zostaje premiera w Cannes w maju i dystrybucja w Stanach kiedy, w wakacje? Jeszcze później to chyba byłoby przegięcie, chociaż różnie bywa.

Odpowiedz
Myśle, że nie byłoby z tym żadnego problemu.

A co do tego ile będą montować ten film to nie wiemy jak to będzie wyglądać. Może PTA ma pomysł zrobić z tego cos szalenie widowiskowego i skomplikowanego montażowo/operatorsko. Czemu nie w sumie.

Odpowiedz
Focus Features finansuje, natomiast Universal dystrybuuje.

https://deadline.com/2019/12/paul-thomas-anderson-focus-features-1970s-high-school-movie-1202812718/
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon