• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Peter Jackson
Bad Taste: Wygląd obcych! szkoda że tak późno pokazują swoje prawdziwe oblicze :) 7/10
Meet the Feebles: Końcowa rozwałka Hipci to jest to co lubię :) Sodomy!... 9/10
Braindead: Peter Dasent- Braindead Theme i małposzczur- kult i jeszcze raz kult :) 10/10
Forgotten Silver: Nie oglądałem.
Przerażacze: Słabo już pamiętam, ale coś mi świta że sceny z upiorami były niezłe. Musze powrócić do tego tytułu.
Niebiańskie istoty: Nie widziałem i chyba to nie moje klimaty.
LOTR 1,2,3: Nie jestem jakimś fanem Tolkiena, natomiast to co pokazał w trylogii Jackson kawał dobrej roboty 9/10
King Kong: Uwielbiam Monster Movies 8/10

"I Come in Peace!"

Odpowiedz
Hmm...w sumie na żadną informacje nie trafiłem. Wie ktos co z tym "Tintinem" Jacksona? Prace zawieszone? Film odwołany?

Wiem, że zamknął też projekt Temeraire (why!), zrezygnował z "Mortal Engines"...nawet z Tintina? Miał go robić chyba zaraz po Hobbicie. A na razie Mistrz się obija i nic, żadnych informacji o nowych projektach :( Chyba, że siedzi na planie ME i poprawia Christiana :P

Brakuje mi fantasy w jego wykonaniu na ekranach kin, Temeraire byłoby w jego wykonaniu czymś niesamowitym, ale praktycznie każdy film od niego brałbym w ciemno.

Odpowiedz
Tintin był flopem, zdziwiłbym się gdyby ktoś zainwestował w kontynuację choćby dolara.

Odpowiedz
https://screenrant.com/tintin-2-still-happening-steven-spielberg/

A jednak...sequel najwcześniej za 3 lata, ale Jackson napisze i wyreżyseruje film. Czekam :)

Odpowiedz
https://screenrant.com/peter-jackson-dceu-movie/

Chłopie, jak chcesz robić film komiksowy, to zrób wreszcie Tintina 2!
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Było w temacie o DC :P
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
A zastanawiałem się ostatnio czym zajmuje się Peter Jackson, bo zniknął z kina. Szkoda tylko, że pewnie nie będzie można tego filmu w Polsce obejrzeć.

Odpowiedz
Jackson chciał zrobić film o I wojnie ob bardzo dawna, myślał o nim bodajże jeszcze przed "Władcą Pierścieni".

Mam nadzieję, że teraz, skoro wreszcie mu się udało, weźmie się za jakiegoś porządnego blockbustera... Tintin? :)

Odpowiedz
To najlepszy moment aby odkopać ekranizacje Temeraire i sprawdzić ile kasy do wydania ma jeszcze Amazon ;)

Odpowiedz
Strasznie czekam na Tintina 2. Może wreszcie nadszedł na to czas... Tym bardziej, że ostatnio producent (Spielberg) przebąkiwał, że Jackson wkrótce może rozpocząć prace nad kontynuacją Tintina.

Odpowiedz
https://www.filmweb.pl/news/Peter+Jackson+kręci+film+o+The+Beatles-131642

Piotrek, zróbże tego Tintina najpierw...

Odpowiedz
Powiem tak - jak najbardziej ktoś powinien zrobić użytek z takich archiwalnych nagrań i przyciąć je do strawnej formy w filmie dokumentalnym, niekoniecznie Jackson, ale skoro ma czas, chęci i kasę to czemu nie? Scorsese też zrobił parę lat temu film o Beatlesach, a mógł kręcić jakiś film fabularny. Ogólnie oglądanie Beatlesów przy pracy/podczas występów na archiwalnych nagraniach czy w ich filmach to czysta przyjemność, więc nie dziwię się, że Jackson bierze się za taki wdzięczny temat jeśli lubi ich muzykę (a umówmy się, że tylko smutasy nie lubią The Beatles).

Odpowiedz
Ależ ja nie mam żadnego problemu, żeby powstał film "The Beatles". Niech go nawet zrobi Jackson. Chciałbym tylko, żeby coś się ruszyło w sprawie drugiego Tintina, bo jedynkę uważam za cudo. A tu leci już siedem lat od premiery i nic się w temacie nie dzieje.

Odpowiedz
Jackson ostatnio męczył sie z "Mortal Engines" i pracował nad dokumentem o I wojnie (który patrząc po recenzjach jest wielkim artystycznym sukcesem a i w BO podobno sobie poradził). Niewykluczone, że Tintina po prostu powoli rozwija przez te wszystkie lata. Lub zacznie właściwe prace jak skończy z Beatlesami. Nie zdziwiłbym się gdybyśmy poznali jakieś szczegóły na Comic Conie.

Sam Jackson jest chyba nadal zmęczony fabułami więc niech się nie śpieszy jeśli ma zrobić byle co.

Odpowiedz
Pewnie będę w mniejszości, ale jak dla mnie pierwszy "Tintin" to właśnie "byle co", więc wolę, kiedy Jackson bierze się za cokolwiek innego.

Odpowiedz
Człowiek, który stworzył, a następnie zniszczył Śródziemie.

Odpowiedz
Serio, już bez przesady. Też znacznie gorzej oceniam Hobbita i widze w nim wiele wad, ale kurde, to też nie jest jakieś totalne gówno i filmidło na poziomie jakis transformersów żeby wyskakiwać z tekstem o "niszczeniu śródziemia". Po prostu, gorszy rozdział w historii tej marki. Star Warsy pare razy przechodziły przez znacznie gorszy.

O budowie i niszczeniu marki to można mówić w kontekście Rowling i Yatesa.

Odpowiedz
Poza tym za tego "człowieka, który stworzył Śródziemie" Tolkien mógłby się poczuć urażony.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon