• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Philip Seymour Hoffman
Ktoś musiał, jestem nowy padło na mnie.

Ogromna szkoda, bo aktor naprawdę Wielki. Wiele świetnych ról i ogromna strata dla całego światowego kina.
lakoniczny_patetyk, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jan 2014.

Odpowiedz
(26-07-2013, 17:55)smackey napisał(a): 10/10. dla mnie również aktor kompletny i z żyjących aktorów najlepszy obecnie (żeby nie porównywać go do np. de niro z '70 tylko aktualnie) i wyprzedza spokojnie day-lewisa. bardzo żałowałem, że nie zgarnął statuetki za mistrza bo zasługiwał najbardziej

no i cóż, mój ulubiony aktor odszedł. szkoda, szkoda. wielki smutek :(

Odpowiedz
Tylko patrzeć, jak w sklepach pojawią się boksy "PSH Collection".

Odpowiedz
wcale nie głupi pomysł - złych filmów wiele nie miał.
loading podpis...

Odpowiedz
Pakiet Happiness + Mistrz + Capote + Synecdoche + The Doubt? Byłoby coś :)

Odpowiedz

Odpowiedz
http://gawker.com/report-70-bags-of-heroin-found-in-philip-seymour-hoff-1515090412

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/S%C4%85+wyniki+autopsji+Philipa+Seymoura+Hoffmana-103091

Heroina i kokaina i amfetamina. Grubo.

Odpowiedz
Mnie do pełni szczęścia wystarczy tylko jedna ina.

Odpowiedz
--__--'
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
No, tylko jedna ina, a Mierzwiak i tak chodzi wciąż nieszczęśliwy. :(
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Nie jakieś wybitne video, ale wystawione z okazji wczorajszej rocznica urodzin przypomina jak dużą stratą była jego śmierć. Ciekawe co by zagrał przez te ostatnie lata, gdyby żył. Pewnie coś w telewizji. Pewnie jakieś bloackbustery. Pewnie coś przeciętnego by wyniósł ponad przeciętną. Ale też bym go zobaczył choćby w tym nowym Tarantino. Pozostaje wrócić do jego strony na imdb i nadrobić zaległości.

Odpowiedz
Happyish w ktorym mial grac dla Showtime zapowiadalo sie swietnie, wlasciwie to Kidding z Carreyem wyglada na taki rehash tego pomyslu.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Zapowiadało się świetnie, chociaż okazuje się, że raczej głównie ze względu na jego nazwisko właśnie. Bo zrobili to ostatecznie z Cooganem, nie? I z tego co pamiętam recenzje były na tle słabe, że pomimo ciekawości związanej z niedoszłym udziałem PSH i sympatii do Coogana nie miałem ochoty się za to zabierać nawet. Niewykluczone, że Hoffman by z tego więcej wycisnął i z nim na pewno bym obejrzał, ale jakoś bardzo akurat tego projektu nie żałuję. 

Odpowiedz
Ano - zrobili z Cooganem i zmarło w ciagu sezonu. 
Ciekawi mnie, czy faktycznie Hoffman by to wyniósl troche wyzej, czy zwyczajnie scenariusz byl slaby i marnowalby sie tam.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości