Pixar Animation Studios

Pixar + emocje towarzyszące dziecku oraz rodzicom? Biorę w ciemno.

Odpowiedz
To byłby świetny pomysł na krótkometrażówkę, ale kompletnie nie widzę tego w ponad godzinnej wersji.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(07-12-2014, 01:14)SonnyCrockett napisał(a): Monsters University - wg mnie poziom oryginału jest utrzymany, jest zabawnie, jest sympatycznie, bywa mądrze, nie bywa infantylnie, jest oko dla znających Monsters Inc. jednak jeżeli ktoś zaczyna oglądanie od prequelu to pewne motywy będą zabawne w drugą stronę. Fabuła to typowy college movie ale dobrze umocowane w świecie Mika i Sullyego. Generalnie dla młodych i starych jak to w Pixarze bywa. Cenię:8/10

Jedyna produkcja pixara, która mi kompletnie nie przypadła do gustu, najgorsza bajka pixara jaką widziałem. Obejrzałem do końca, bo musiałem, mojej kobiecie się podobał, więc machnąłem ręką i obejrzałem do końca. Wymęczyłem się okrutnie, cały czas miałem wrażenie, że to co oglądam było robione na wydechu, jakby nie Pixar, zerowy potencjał. Potem oglądaliśmy "Odlot" i to był strzał w dziesiątkę, zupełnie odwrotne wrażenia, byłem zachwycony, chyba bardziej mi się podobał niż Wall-e.

Odpowiedz

proszę bardzo, nowy zwiastun
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Uroczo wygląda to "Inside Out". Jakbym znowu poczuł pixarowską magię. Wizyta w kinie obowiązkowa.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ej, nie, myślałem, że to będzie tak wyglądać, liczyłem na ukazanie emocji małej dziewczynki w różnych sytuacjach, a nie na przygody Joy oraz Sadness w umyśle małej - teraz pewnie całość będzie czymś w rodzaju buddy-movie o dwóch tak różnych jak to tylko możliwe bohaterach :/

Odpowiedz
A co dalej szkodzi na przeszkodzie, aby w międzyczasie ukazywać emocje tej dziewczynki? Dla mnie ten film wygląda uroczo.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Podzielam obawy ravena, poza tym nie podoba mi się animacja.

Odpowiedz
Wygląda strasznie sztampowo.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(17-03-2015, 01:56)Lawrence napisał(a): A co dalej szkodzi na przeszkodzie, aby w międzyczasie ukazywać emocje tej dziewczynki? Dla mnie ten film wygląda uroczo.

Same here. Póki co jestem optymistą, zapowiada się dobrze. Może Pixar w końcu powróci do formy z czasów Potworów i spółki.

Odpowiedz
Cytat:co dalej szkodzi na przeszkodzie, aby w międzyczasie ukazywać emocje tej dziewczynki?
Podróż Joy i Sadness przez wspomnienia i resztę umysłu w celu dotarcia do "centrum dowodzenia" będzie pewnie stanowić lwią część filmu, tak czuję i to mnie boli. Nie mówię, że to źle, bo może z tego wyjść coś naprawdę cudownego (w końcu Pixar, nie?) ale wolałbym oglądać wszystko właśnie z "centrum dowodzenia", jak było na początku zwiastuna, przy kolacji, z uczuciami rodziców w tle.

Odpowiedz
http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/director-brad-bird-incredibles-2-794700

[Obrazek: giphy.gif]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Doskonale!

Odpowiedz
OK, może wyjść coś fajnego, ale od sequela wolałbym, aby coś jednak wyszło z tym filmem wokół meksykańskiego święta śmierci, czy aby wskrzesić "Króla Elfów" Dicka. Ale to raczej marzenia i pewnie w tej kwestii brzmię jak zdarta płyta.
#istandbydaenerys

Odpowiedz

No... nie wiem... jakoś to nie wygląda za szczególnie, nie jak Pixar...

Odpowiedz
Sympatycznie.

Teraz tylko czekam aż po sukcesie Inside Out Disney przesunie premierę na czerwiec 2016. Dwa filmy Pixara w jednym roku, a później przerwa do 2017 (Toy Story 4)? Nie wierzę, że tak zostanie.

EDIT: Ups. W 2016 roku jest Finding Dory. No to może jednak nie przesuną.

Odpowiedz
Teaser wygląda tak jakoś normalnie. Ale naturalnie nie przekreślam tego filmu.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Czyżby studio po 5 latach wróciło do wielkiej formy?
http://www.rottentomatoes.com/m/inside_out_2015/

Aż się chyba przejdę.

Odpowiedz
Z okazji premiery "Inside Out" przygotowałem ranking wszystkich pełnometrażowych filmów Pixara.
http://film.org.pl/a/artykul/pixar-ranking-filmow-67614/
Maciek Niedźwiedzki, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Sep 2013.

Odpowiedz

Film miał przekładana premierę, problemy z rosnącym budżetem i niezbyt podobał mi się design tytułowego dinozaura... ale zwiastun bajeczny! :D Chcę to obejrzeć. IO mnie nie powaliło, może uda się tym razem.

Czy w filmie padnie jakieś słowo? Po trailerze wygląda na to, że nie i mam nadzieję, że tak będzie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon