Ankieta: Jak oceniasz najnowszą część - "War for the Planet of the Apes"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Planet of the Apes [original series/remake/reboot]
Boskie !!! nie mogę się pozbierać takie to jest zajebiste :D ja chcę już wiosnę :>

Odpowiedz
Spoko trailer. Efekty rozwalają system już w trailerze na 7 miesięcy przed premierą!

Jedyny zarzut jaki mam - wygląda to strasznie jak część druga. Znowu las, znowu ten małpy z ludźmi się napieprzają. Oby było więcej świeżości.

Odpowiedz
Kolejna kontynuacja z której wyparowali główni ludzcy bohaterowie.
I znów te lasy zimną porą...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(09-12-2016, 20:24)Juby napisał(a): Jedyny zarzut jaki mam - wygląda to strasznie jak część druga. Znowu las, znowu ten małpy z ludźmi się napieprzają. Oby było więcej świeżości.
Jest coś z czego nie potrafisz zrobić zarzutu? Film jest wizualnie spójny z poprzednią częścią (najwyraźniej małpy zamieszkują te same tereny), ale nie, trzeba się nawet i do tego przyp...

Odpowiedz
Poprzednie części to bardzo dobre filmy.
Trailer trzeciej to wizualny majstersztyk. Te wszystkie kadry i sceny akcji spowodowały, że jeszcze bardziej jaram się na ten film. Zdecydowanie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów przyszłego roku.
Zarzut Jubego trudno komentować, tak bardzo jest głupi:)
Efekty specjalne w większości świetne, jedynie nadlatujący helikopter w ostatniej scenie trailera kurewsko sztuczny.
Jestem kupiony bo klimat, bo Harrleson, bo małpy i postapo.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ile można tłuc filmów o początkach Planety małp?

Cytat:Jeżeli małpy nie dostaną Oscara w 2018 za efekty specjalne to ja nie wiem. Coś będzie tutaj nie tak.
Niby co? Nie widzę tu niczego, czego nie było w poprzednich częściach.

Z jednej strony niby zapowiada się lepiej od dość nijakiej dwójki (no i ma AR jak należy), z drugiej - zapowiada się na powtórkę z dość nijakiej dwójki.

Krótko - Nie czekam i nie wiem czym tu się jarać. Obejrzy się kiedyś tam, przy okazji.
Next, please!
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(10-12-2016, 01:19)Gieferg napisał(a): Niby co? Nie widzę tu niczego, czego nie było w poprzednich częściach.

Ekhm.. No właśnie. Już Geneza na spokojnie powinna mieć Oscara a dostał to jakiś Hugo.. Ewolucja miała to nieszczęście, że wbił Nolan ze swoim znakomitym i zajekurwabistym Interstellarem :) :) :) :) Teraz po prostu MUSI Wojna to dostać i choooy, nic nie poradzisz Panie :)

Poziom został nie tylko utrzymany, ale i podbity w górę.. Ten orangutan jest żywy, nie komputerowy :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Więcej emotów daj, bo nie wiem o co ci chodzi :( :( :( :( :(
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(09-12-2016, 21:36)Mierzwiak napisał(a): Jest coś z czego nie potrafisz zrobić zarzutu?

Nie.

(09-12-2016, 21:36)Mierzwiak napisał(a): Film jest wizualnie spójny z poprzednią częścią (najwyraźniej małpy zamieszkują te same tereny), ale nie, trzeba się nawet i do tego przyp...

No sorry, ale podobało mi się to, że poza obecnością Cezara, cała część druga była świeża, niepodobna do Genezy. Tutaj z kolei wygląda to strasznie podobnie do poprzednika, tak że gdybym zobaczył screenshot z trailera nawet nie wiedziałbym, że to z nowej części. Ta nieszczęsna serialowość dzisiejszych blockbusterów. :/ To wygląda jak kolejny odcinek. Wolałbym więcej innowacji, większe posunięcie się czasu do przodu względem Ewolucji.

Odpowiedz
Wiadomo, jak u Nolana, gdzie to samo miasto w wygląda zupełnie inaczej w każdej części :)

Odpowiedz
(10-12-2016, 09:40)Juby napisał(a): Tutaj z kolei wygląda to strasznie podobnie do poprzednika, tak że gdybym zobaczył screenshot z trailera nawet nie wiedziałbym, że to z nowej części. Ta nieszczęsna serialowość dzisiejszych blockbusterów. :/
Napisał fan Szybkich i wściekłych.

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Cytat:Ekhm.. No właśnie. Już Geneza na spokojnie powinna mieć Oscara a dostał to jakiś Hugo..

Patrz: Transformers. Pierwsza częśc powinna dostać, nie dostała, kolejne nie oferowały nic nowego i nikt ich nawet nie brał pod uwagę. Ewolucja niby była nominowana, ale nie dadzą oskara filmowi, który w dziedzinie efektów nic nie wnosi, chyba, że na prawdę nie będzie żadnej konkurencji. Jak dla mnie było, minęło. Małpy nie mają szans.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Czasami niewiele trzeba by stworzyć świetny plakat:

[Obrazek: 0p9YSwi.jpg]

Odpowiedz
Zwiastun był tylko okej. Plakat - zajebisty!

(10-12-2016, 09:59)Phil napisał(a): Wiadomo, jak u Nolana, gdzie to samo miasto w wygląda zupełnie inaczej w każdej części :)

Czekałem na to. Nie na darmo mam taką sygnaturkę.

(10-12-2016, 10:26)Mierzwiak napisał(a):
(10-12-2016, 09:40)Juby napisał(a): Tutaj z kolei wygląda to strasznie podobnie do poprzednika, tak że gdybym zobaczył screenshot z trailera nawet nie wiedziałbym, że to z nowej części. Ta nieszczęsna serialowość dzisiejszych blockbusterów. :/
Napisał fan Szybkich i wściekłych.

[Obrazek: giphy.gif]

Czy to nie ty chwaliłeś Szybkich i wściekłych po szóstej części, za to, że każda kolejna część jest inna i posuwa całość do przodu (w przeciwieństwie do STID, który kończy się tak samo jak jedynka)?

@Gieferg - też się nie jaram. Obejrzę jak będzie HD w darmowym sklepiku.

Odpowiedz
po rewelacyjnej jedynce i udanej dwójce, trójka zapowiada zamieć. Trailer jest rewelacyjny - czuć podbudowę z poprzednich części, ciężar historii, rolę cezara. Spójność pomiędzy poszczególnymi elementami winduje serię mocno w kategorii franczyzy. Nie mogę się doczekać wizyty w kinie. A scena, kiedy Cezar ma przystawioną lufę do głowy... WOW!
loading podpis...

Odpowiedz
Zwiastun z komentarzem audio reżysera:

http://uk.ign.com/articles/2016/12/09/war-for-the-planet-of-the-apes-trailer-commentary-by-director-matt-reeves
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
No to mamy ważne powiązanie z filmem z 1968 roku

http://movieweb.com/war-for-planet-of-apes-nova-concept-art/
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
To chyba średnio ma sens. Akcja filmu dzieje się, no nie wiem, góra w 2040? A Nova w oryginalnym filmie żyje w ... 3000 którymś ?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Zwykłe nawiązanie, naprawdę ktoś chce na siłę robić z tego jedną serię?

Odpowiedz
Ale czy ta Nova nie miała czarnych włosów w oryginalnej Planecie Małp? Nie ogarniam tego "nawiązania"...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon