Playstation 4 & Xbox One
Podobno PS4 ma kosztować 300 funtów. U nas to pewnie będzie, w przeliczeniu, co najmniej 600 :)

Odpowiedz
Jutro wielka prezentacja PS4. Niestety w późnych godzinach, więc raczej dopiero w czwartek przyjdzie nam zobaczyć co tam ciekawego zaprezentowali. Według jakiś tam informacji ma być kilka razy lepsza niż XBox720, ponoć nowe kontrolery do grania playstation wymyśliło...hmmm

Odpowiedz
Mnie jakoś nie kręci PS4. Nie wiem, czy to przez ploty odnośnie dziwnych praktyk antypirackich, czy jeszcze nie czuję jakoby ta generacja nie miała już niczego więcej do zaoferowania. Wystarczy spojrzeć na zwiastun nowego MGSa, który graficznie zrywa kapcie, żeby spokojnie odwołać pogrzeb PS3.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(19-02-2013, 23:55)Mierzwiak napisał(a): Podobno PS4 ma kosztować 300 funtów. U nas to pewnie będzie, w przeliczeniu, co najmniej 600 :)

No to tylko przesylka z UK i po klopocie ;)

Odpowiedz
Ależ cieszę się na premierę PS4. Może dzięki temu ceny PS3 spadną dwukrotnie i w końcu kupię sobie konsole (bo wygląda na to, że GTAV na PC nie wyjdzie). ;)

Odpowiedz
Chcesz, żeby PS3 sprzedawali po 350 zł? Nie jesteś zbyt wymagający?

Ja PS4 nie mam zamiaru przez ładnych parę lat kupować, ale jestem niezmiernie ciekawy co tam Sony ciekawego wymyśliło.

Odpowiedz
Ktoś mi dzisiaj powiedział, że nowy XBox będzie obsługiwał tylko oryginalne gry. Nie będzie można już kupować używanych, sprzedać - też nie sprzedaż no bo kto kupi jeżeli już wykorzystałeś kod. Nie wiem czy to totalna bzdura czy naprawdę ktoś mógł wpaść na tak debilny pomysł.

Odpowiedz
Właśnie ujawniają PS4:

http://kotaku.com/5985681/watch-sony-announce-the-next-playstation-right-here

Relacja na żywo, oglądacie? Ja tak i nie wiem czemu jestem lekko podekscytowany :)

Odpowiedz
Ja oglądam i mam mokro. Zobaczcie jak wygląda Killzone 4, obłęd:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Akurat killzone nie zrobiło na mnie wrażenia, no może lot po mieście tak, ale reszta nie. Mogli by pokazać jak wygląda sam sprzęt ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Jak Killzone nie zrobił na Tobie wrażenia, to nie wiem co zrobi:)

Odpowiedz
tak naprawdę żadna z zaprezentowanych gier dupy nie urywa, czekam na jakieś poważne studio deweloperskie i na wygląd zewnętrzny konsoli :)

Odpowiedz
Quantic Dreams pozamiatał.

Odpowiedz
taaa modelem jednej głowy, widziałem coś takiego ze 2 lata temu, sorki, ale póki co jest biednie, 80 min pieprzenia o możliwościach, inwigilacji, itp, a zero konkretów. Zamiast mocy mamy gry puzzlowe rodem z fb.
Nawet widownia nie reaguje entuzjastycznie.

Odpowiedz
Na robienie wrażenia przyjdzie czas za 3-4 lata jak konsola będzie już w pełni obcykana przez developerów. Póki co faktycznie nie pokazali nic szczególnego.

Odpowiedz
Nie ma sensu, kolejne pół godziny pierniczenia:) Idę spać, rano obczaję cacko:)
Co do konkretów to nowy pad podoba mi się, tylko nie bardzo rozumiem ten dotykowy panel- potrzebny on jak psu karabin.

Odpowiedz
po watch dogs idę spać ;)

Odpowiedz
Przecież pokazano same rendery - nie ma się czym podniecać. Gameplay z WatchDogs też wygląda podejrzanie, tak samo lewo jak gameplay A:CM sprzed dwóch lat, który okazał się renderem. Zbyt dokładne i płynne ruchy kamerą, brak charakterystycznych zachowań gracza, wszystko zbyt perfekcyjne z kiepsko dodanym brakiem precyzji celowania. Wątpię, żeby ta gra miała tak ostatecznie wyglądać. Zresztą tak samo było swego czasu z Killzone 2, więc na razie pohamujcie entuzjazm.

Odpowiedz
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74989

Odpowiedz
Oczywista reakcja na zapowiedź MS.:)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon