Playstation 4 & Xbox One
Propos Killzone - to nie render, a gameplay z aktualnej gry.

Poza tym bez szału.

Odpowiedz
Po obejrzeniu trailerów Watch Dogs i Killzone w HD (ten drugi tylko w 720p, dlaczego?) mam tylko jedną refleksję: next genowe otoczenie, oświetlenie i efekty specjalne i current genowe ludki.

Odpowiedz
Z Killzone'a 4 taki gameplay, jak z Killzone 2:

Oczywiście też się zarzekali, że na 100% true real time experience. Zarzekali się dopóki nie przyznali, że kłamali.

Odpowiedz
Przemawia przez ciebie jad posiadacza Xboksa :P Killzone 4 to ewidentny gameplay i z tą oczywistą animacją z KZ2 nie ma nic wspólnego.

Odpowiedz
Taaa, zobaczymy po premierze. Jak dla mnie to wygląda jak WatchDogs: zbyt płynne ruchy kamery, brak jakichkolwiek niedostatków animacji, stuprocentowa reżyseria, brak choćby odrobiny nieprzewidywalności znanej z gier. Wygląda dokładnie jak demo A:CM.

A tak w ogóle stylistycznie wygląda jak level miejski z Halo: Reach.:)

Odpowiedz
Military, przecież na pierwszy rzut oka widać, że filmik z Killzone 2 nie pochodzi bezpośrednio z gry. Natomiast ten z 4 już prędzej, ale czy nim jest - czas pokaże. Nigdy nie grałem w tę serię, ale to mi - poza stroną wizualną - wygląda na jakiś oskryptowany, nudny badziew, więc nie widzę powodów do ekscytacji.

Natomiast ten filmik z Watch Dogs moim zdaniem bez większego problemu mógłby oddawać w miarę stan rzeczywisty. Przecież to nie wygląda znowu aż tak perfekcyjnie.

Za to "Deep Down" wygląda absolutnie olśniewająco, ergo jest zbyt piękne by mogło być prawdziwe.

Odpowiedz
Widać, że to render z K2, ale wtedy wszyscy łyknęli że to nie render, tak jak łyknęli filmik z CoD2, tak jak łyknęli filmik z Aliens: Colonial Marines. Problemem tej branży jest to, że i odbiorcy, i "dziennikarze" wierzą dosłownie we wszystko, co mówią im pr-owcy.
Dodajmy, że w przypadku zapowiadanych platform te "oczywiste" rendery się kupuje, bo nie znasz możliwości tej platformy. Hajp na PS3 i jej możliwości był tak wielki, że wszyscy uwierzyli w tamten trajla. Dziś wobec PS4 oczekiwania są tak duże, a szczegółów tak niewiele, że możecie uwierzyć, że to nie rendery. A potem pewnie się okaże, że to jednak reżyserska robota.

Odpowiedz
Render nie render, jedna rzecz jest pewna: dzisiaj mamy większą wiedzę na temat możliwości sprzętowych PS4 aniżeli wtedy na temat PS3. O ile filmik z KZ2 to zwykłe czary mary, tak w KZ4 nie widzę niczego co przekraczałoby możliwości obecnego sprzętu.

Watch Dogs nie wygląda zbyt perfekcyjnie, ale zbyt łatwo. Ta gra PRZECHODZI SIĘ SAMA, mam wrażenie że to jeden wielki QTE, masz tylko więcej możliwości w konkretnym momencie.

Odpowiedz
Ja tam w KZ4 nie widzę niczego tak zajebistego, żebym nie wierzył, że tak może wyglądać gotowa gra, za to w tym Deep Down tylko niektóre fragmenty wydają się być prosto z gry, a cała reszta to dopieszczona animacja.

Odpowiedz
Ja również uważam, że nie pokazali nic, co miałoby mnie zachęcić do kupna. Wdrożenie pewnych elementów socialnych, które są na porządku dziennym na PC (streaming video, na ten przykład) i - w zasadzie - zrównanie poziomu grafiki, do takiego, jaki mam obecnie na moim pececie, to nie są rzeczy, które nakręciłyby mnie na tyle, żebym sikał po nogach z niecierpliwości. Z gier też mnie nic nie obeszło specjalnie. Liczę, że Xbox i tak pozamiata, bo pokażą Alana Wake 2 ;-)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://serialomaniak.pl/uzytkownik/TheTwilightArea - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Zastanawiam się czy takie społecznościowe podejście się Sony opłaci. Ja i tak nie jestem na kupnie, ale jeśli już mieliby mnie czymś przekonać, to ja bym chciał dostać maszynkę o potwornej mocy, a nie dodatkowy przycisk na padzie, żebym natychmiast mógł opublikować na fejsie, że przeszedłem kolejny level.

Odpowiedz
[Obrazek: 602247_476648512390405_436722952_n.png]

Odpowiedz
gry na nowej konsoli Sony znajdą się same, kupią się same, ściągną się same i przejdą się tez same ;)

Może wydzielić wątek o next-genach?
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Ja miałem przyjemność oglądać na żywo całe show. Jeżeli chodzi o nowości techniczne konsoli no to raczej nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia. Powiedziałbym raczej, nie są mi wcale potrzebne czy inaczej - obojętne. Bo coś w tym obrazku wstawionym wyżej jest.

Cytat:I hope I'll be able to turn off all of these social features on the PS4. If I wanted to be social I wouldn't be playing videogames

Projekt ten może im nie wypalić bo tak jak w tym tekście, jeżeli ktoś chciałby być bardziej towarzyski to nie grałby w gry tylko wychodziłby z domu i spotykał się z ludźmi. Niestety Sony skupiło całą swoją moc właśnie na tym Social jako wielka nowość. Prócz tego konsola nie ma nic nowego do zaoferowania, oczywiście prócz grafiki ale pomijam grafikę. Jest to po prostu silniejszy sprzęt z lepszymi bebechami i nieszczęsnym Social, który ich zdaniem ma zmienić zupełnie podejście do grania. Zmieni na pewno tym, którzy mają kilkadziesiąt znajomych z którymi grają codziennie, gadają przez headsety itp. Ale dla tych co chcą po prostu pograć w ciszy i spokoju bez marudzenia innej osoby do słuchawki przy każdej grze będzie to dodatek niepotrzebny. A myślę, że takich osób jest większość.

Co do gier to jedynie pokazy japońców mnie zainteresowały. Capcom i Square Enix zaprezentowali naprawdę śliczne gry. Pod względem grafiki tytuł od Capcomu 'Deep Down" rozłożył wszystkich na łopatki.

Konsoli nie zaprezentowano ale zaprezentowano nowego pada.
http://www.pocket-lint.com/news-gallery/49992/ps4-controller-unveiled-dualshock-vita/10

Odpowiedz
Jeszcze jeden taki filmik z Watch Dogs i oddam nerkę i pół wątroby, żeby w to zagrać.

Odpowiedz
Wystarczy 700 zł, bo na PS3 też będzie. Choć oczywiście w trochę gorszej oprawie graficznej.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Nie kupuje nic od Sony. Bojkotuje ich.

Odpowiedz
Zali wżdy, mości Kawadorze? :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(21-02-2013, 19:28)Sephiroth napisał(a): Pod względem grafiki tytuł od Capcomu 'Deep Down" rozłożył wszystkich na łopatki.
Tylko co ten renderowany trailer ma wspólnego z grafiką?

Jak na razie to co wywołało u mnie lekkie skrzywienie to właśnie to kładzenie nacisku na social. Ja wszystko rozumiem, ale naprawdę, sprowadzanie każdego aspektu rzeczywistości do lajków i dzielenia się na fejsie od dawna działa mi na nerwy. Czekam na nowoczesne sedesy, które chwilę po postawieniu klocka (nie mylić z X-klockiem) dadzą możliwość natychmiastowego wrzucenia jego fotki na fejsbuka.

Odpowiedz
Jak na razie wszystko związane z PS4 to jedno wielkie MEH. Specyfikacja nie powala, postęp w grafice znowu zahamuje na kilka lat. Choć trzeba przyznać, że trailery robią wrażenie (Watch_Dogs - coś świetnego), tylko czemu mam przeczucie, że powstały na dwa razy silniejszym pececie? Największe nadzieje wiążę z obniżką ceny PS3, być może wreszcie przekonam się o fenomenie Uncharted i Red Dead Redemption. A może nawet zagram w GTA V przed premierą na PC. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon