Playstation 4 & Xbox One
(21-02-2013, 19:28)Sephiroth napisał(a): Co do gier to jedynie pokazy japońców mnie zainteresowały. Capcom i Square Enix zaprezentowali naprawdę śliczne gry.
Square Enix nie zaprezentowało nowej gry, tylko renderowany filmik, który jest pokazem ich nowego silnika graficznego, a co najlepsze - pokazywali to już w zeszłym roku, haha. Z kolei nowe Final Fantasy zapowiedzieli słownie, no normalnie klękajcie narody. Ot, wystąpili jako znana marka, gwarant jakości i ciągłości polityki Sony. Tak przynajmniej myśli Sony - dla reszty SE powoli staje się dobrym żartem.

Najlepszy moment tej konferencji, to te kilka sekund niepewności przed zaprezentowaniem Diablo 3 przez Blizzard. Ja już widziałem napis "Starcraft: Ghost". No cóż, nie w tym życiu chyba.

Watch Dogs zrobiło na mnie największe wrażenie, ale to nie exclusive.

Destiny z kolei zostało zapowiedziane jako ambitny i oryginalny sci-fi fps - rozumiem, że najbardziej ambitny i oryginalny sci-fi fps od czasów zaprezentowania Killzone 4: Naciśnij Kwadrat Aby Podłożyć C4? A zresztą, to też nie exclusive.

Wszyscy ignorują Knack, a to gra za którą stoi człowiek od serii Crash z najlepszych czasów, Spyro, Ratchet & Clank. Może być fajnie, ale trzeba poczekać na coś więcej, niż filmik a'la Pixar.

Odpowiedz
Abstrahując od gier to same możliwości konsoli i bebechy są świetne. Granie w gry, które właśnie ściągamy, wsteczna kompatybilność przez cloud gaming, tryb uśpienia konsoli, możliwość dzielenia konsoli ze znajomymi. Bardzo fajnie to wygląda. Pad też świetny, mieszanka tego co znamy z innowacją. Fajnie, że move będzie od razu w kontrolerze. Od razu na pewno nie kupię, ale po roku czy dwóch to jak najbardziej.

No i Sony potwierdziło, że nie będzie blokowało używek, ciekawe co na to Microsoft.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Cytat:wsteczna kompatybilność przez cloud gaming

To akurat jest niezły bullshit - znaczy że nie ma najmniejszych problemów ze wsteczną kompatybilnością, ale nie zagrasz w to, co już kupiłeś. Musisz kupić jeszcze raz. Tylko online.
Cytat:możliwość dzielenia konsoli ze znajomymi

O co chodzi? Czy przypadkiem nie o coś takiego jak możliwość zakładania kilku kont na jednej konsoli?

Odpowiedz
(20-02-2013, 11:47)simek napisał(a): Chcesz, żeby PS3 sprzedawali po 350 zł? Nie jesteś zbyt wymagający?

Nie widziałem jeszcze nowego PS3 za 700 zł. :P

Odpowiedz
Było w MM za 700 zł, informowałem o tym niedawno. Trza było czytać temat o grach :)

Pomijając fakt, że Jimmy Fallon to kretyn, który za każdym razem gra tak jakby trzymał pada pierwszy raz w życiu, to potwierdza, że na pokazie Sony pokazali prawdziwy gameplay:

Odpowiedz
To wejdz na allegro, za 700 znajdziesz, a za 750 już spory wybór.

Odpowiedz
Za tyle i tak nie kupię konsoli. Poczekam aż stanieje do 500 zł. ;)

Odpowiedz
(22-02-2013, 08:29)military napisał(a):
Cytat:wsteczna kompatybilność przez cloud gaming

To akurat jest niezły bullshit - znaczy że nie ma najmniejszych problemów ze wsteczną kompatybilnością, ale nie zagrasz w to, co już kupiłeś. Musisz kupić jeszcze raz. Tylko online.
Cytat:możliwość dzielenia konsoli ze znajomymi

O co chodzi? Czy przypadkiem nie o coś takiego jak możliwość zakładania kilku kont na jednej konsoli?

ad.1 - nie wiem jak to rozwiążą, ale wydaje mi się, że Sony nie jest tak pazerne jak Microsoft. Może być tak, że jak masz online pass to nie musisz nic kupować na nowo.

ad.2 - chodzi o to, że np. grasz i nie możesz przejść jakiegoś etapu to kumpel łączy się online z Twoją konsolą przez Twoje konto i CI to przechodzi, albo gracie w jedną grę na jednej konsoli we dwóch online.

Odpowiedz
1. Co to znaczy "pazerne"? Np. to?

http://antyweb.pl/sony-dorzuca-do-pieca-prawie-280-zlotych-za-gre-na-playstation-3/

:)

2. Powstają jeszcze gry, w których nie można przejść etapu?:)

Odpowiedz
Wow, nieźle ich posrało.

Ale biorąc pod uwagę, że na chwilę obecną jedyną nowością, która mnie interesuje jest GTAV, które mam już dawno zamówione na empiku za 219 zł, mam to gdzieś :)

Odpowiedz
219 to i tak sporo. Nowości przeważnie można wyhaczyć za max 179-189. Jakaś kolekcjonerka?

Odpowiedz
Oprócz Fify i Uncharted 3 nigdy nie kupiłem nowej gry :) zawszę czekam około pól roku, czytam recki, oglądam gameplaye, itp jakoś dam radę ;)

Odpowiedz
Aż dziw, że po takich cenach jeszcze im te gierki schodzą, przecież za to można ładnych kilka razy pójść do kina, kupić ze 3 oryginalne filmy na blu i jeszcze na litra wódki z przegrychą zostanie, no ale skoro im interes hula to niech sprzedają i po 100EUR, dobrze, że ja kupuję gierki raz na rok.

Odpowiedz
nie ma to jak sprzedawanie gier za połowę ceny konsoli :P IMO 150zł za grę to absolutne maximum, nigdy nie dałbym więcej.

Odpowiedz
Przecież te ceny bardzo szybko spadają. Wielokrotnie pluję sobie w brodę z powodu swojego słomianego zapału. "Max Payne 3" kupiłem tuż po premierze, a teraz można go dorwać już za 70 zł. Swego czasu "Uncharted" nówkę w folii nabyłem za... 40 zł. Warto coraz zerknąć na Allegro, bo naprawdę świetne okazje się tam trafiają i to bardzo często.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(22-02-2013, 14:10)Albertino napisał(a): IMO 150zł za grę to absolutne maximum, nigdy nie dałbym więcej.

Ja tam raz dałem 100 zł za grę (Arkham City na PC) i jedyna gra dla której mógłby dać więcej i kupić dla niej konsole to GTA V.

Odpowiedz
Tusk tak wmawia na zachodzie, ze u nas już zachód, że i ceny dają Polsce zachodnie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(22-02-2013, 14:03)military napisał(a): 219 to i tak sporo. Nowości przeważnie można wyhaczyć za max 179-189. Jakaś kolekcjonerka?
Z tego co wiem to zwykła edycja.

Ja wiem czy sporo? W tym przypadku dałbym nawet i więcej, bo mam 100% pewności, że dostanę produkt najwyższej jakości, który zapewni mi setki godzin zabawy.

Odpowiedz
Gameplay z CoD na PS5 w 2019 roku

[Obrazek: HybridTrainingPart146-1.gif]

Odpowiedz
Przy takim przeładowaniu to zdążyli by mnie zabić ze 3 razy w takiej grze :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon