Playstation 4 & Xbox One
A PSX miał jakieś funkcje sieciowe?

Odpowiedz
I czy mozna bylo uzywac padow od ps3 i ps4?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Nie, ale funkcje sieciowe znaczyłyby, że można np. pobierać inne gry z PSNu. A dualshocki by obsługiwały gry... obsługujące dualshocki. A tak nawet przy złamaniu konsolki trzeba będzie brać poprawkę na to przy doborze gier.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Brak domyślnie DualShocków w tej konsolce to największa porażka. 
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Nie wiem po co komu te modne ostatnio minikonsolki. Przecież to pudełka z emulatorami w środku, a gry z PSXa można obecnie odpalić na telefonie z najniższej półki w 60 FPS. PSP i Vita obsługują je natywnie i to chyba jest najlepszy kurs, bo na małym ekranie wczesne 3d się jeszcze jakoś broni

Odpowiedz
W przypadku tych mini wersji konsol od Nintendo to nie jest taki głupi pomysł, bo ceny oryginalnych sprzętów, a przede wszystkim kartridży były i są horrendalnie z dupy wysokie, a dodatkowo tam gry były jedynie 2D i nawet bez remasterów sporo z nich wygląda dobrze i dzisiaj. Za mną cały czas chodzi SNES mini, głównie dzięki możliwości shakowania i wgrywania własnych ROMów (wina Nintendo, że nie chcą sami na tym kasy robić).
Z tym PSX mini mam wątpliwości właśnie przede wszystkim z powodu gier early 3D era no bo raczej widać, że brzydko się to zestarzało (IMO dużo gorzej niż 3D z Nintendo 64).
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Pewnie temat był już tutaj wałkowany, ale właśnie sprzedałem swoją PS3 i planuje zakup PS4. Pytanie - jaka wersja? Zwykła czy PRO?

Telewizor - LG 42LA691S 3D/SmartTV/FullHD/400Hz/ USB/WiFi/3xHDMI
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Twój telewizor niby nie wykorzysta wszystkich zalet PRO. Jednak sam bym kupował (i kupiłem) tę lepszą wersją. Jakoś tam mam, że jak można, to wolę produkt nowszy i bardziej zaawansowany. W tym wypadku różnica w cenie była dla mnie akceptowalna, więc mam PRO. To zwyczajnie mocniejsza maszynka.
.

Odpowiedz
Tak samo, jak srebrnik. To znaczy ja mam PS4, ale kupowałem ze 3 lata temu. Dzisiaj bym się nawet nie zastanawiał.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Mam zwykły monitor FullHD i ani przez chwilę nie rozważałem zakupu podstawowej wersji. Tylko Pro.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Dzięki :) przekonaliście mnie. Właśnie przywróciłem swoją PS3 do ustawień fabrycznych. Wcześniej sprawdzałem od kiedy ja mam, oglądałem trofea, które zdobyłem. Lekki feels mnie złapał ile ta zabawka mi umiliła czasu. Czy jak byłem chory, czy jak wpadali znajomi na posiadówy. Heh, przeżyła nawet 3 moje dziewczyny :) mam nadzieję, że będzie nowemu właścicielowi służyła równie dobrze.

Odpowiedz
Sony na przyszłoroczne E3 się nie wybiera. Experience w tym roku nie robili. Nieco dziwne ruchy, wynikające zapewne z tego, że odnieśli taki sukces a każdy ich kolejny tytuł na wyłączność sprzedaje sie znakomicie, że nie potrzebują ostrej promocji na każdej imprezie.

Na pewno jednak przyjadą na The Game Awards i według plotek poznamy daty premier "Death Stranding" i "Ghost of Tsushima" oraz dostaniemy niwy materiał.
https://segmentnext.com/2018/11/19/ghost-of-tsushima-death-stranding-release-date/

Pojawiły się też redditowe plotki, że oba tytuły razem z TLoU2 zadebiutują dopiero..w 2020 razem z PS5 i nie ma pewności, że wszystkie wyjdą również na obecną generacje. Byłby to tak gigantyczny strzał w stope, że aż bym się bardzo nie zdziwił.
Mam jednak nadzieje, że na start PS5 (najlepiej w 2020/2021) zostawią "Bloodborne 2", kolejnego "God of Wara" i "Spider-mana". TLoU2, GoT i DS spodziewam się w 2019.

Microsoft nie dawno przejął Obsydiana więc istnieje szansa na jakiś atak ciekawych RPGów o ile nadal pozwola im rozwijać marki "Tides of Numenera" czy Pillarsów (Deadfire może ostatecznie ominąć konsole Sony). Wolałbym aby panowie zabrali się za jakieś Star Warsy.

Odpowiedz
Ruchy może i dziwne, ale ile lat można zapowiadać te samy gry bez podawania daty ich premiery? Trochę to już nudne :)

Dostępność tych gier w najbardziej wypasionych graficznie wersjach na PS5 to oczywistość, ale PS4 nie ominą, nie ma takiej opcji.

Odpowiedz
(19-11-2018, 23:44)Kuba napisał(a): Microsoft nie dawno przejął Obsydiana więc istnieje szansa na jakiś atak ciekawych RPGów o ile nadal pozwola im rozwijać marki "Tides of Numenera" czy Pillarsów (Deadfire może ostatecznie ominąć konsole Sony). Wolałbym aby panowie zabrali się za jakieś Star Warsy.
Tides of Numenera to projekt InXile akurat - ale ich też kupił Microsoft obok Obsidianu. Niestety marka obu firm zaczeła podupadać, szczególnie z Obsidian poodchodziło dużo wartościowych osób (Gonzalez, który miał ogromny wkład w Fallout New Vegas, oraz Chris Avallone, z którym wyszło sporo brudów o zarzadzie firmy). Zakup przez Microsoft to może być paradksalnie całkiem dobra rzecz dla tych firm.

Najważniejsza rzecz, żeby Obsidian i Microsoft pozwolili w spokoju dokończyć Timowi Cainowi i Leonardowi Boyarskiemu (twórcy Fallouta, VTMB, Arcanum - jesli ktos nie wie) ich grę, nad którą pracują w Obsidian. Cain podobno powiedział, że jeżeli ktoś lubi Fallouta to bedzie bardzo ta grą zadowolony.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Avallona zatrudniło na stałe jakieś studio teraz? Bo patrząc po jego projektach to gość robi raczej za wolnego strzelca, nie? W sumie to dziwi mnie, że nadal nikt nie dał mu ekipy, budżetu i nie pozwolił tworzyć. Na dobrą sprawę pewnie zarówno Redzi, Bethesda jak i BioWare mogliby go zwerbować, myślę, że byłby w stanie mocno pomóc zwłaszcza tym ostatnim ekipom.

Microsoft mam nadzieje, że szykuje już na kolejnego Xboxa parę mocnych niespodzianek. Obecną generacje raczej przegrali. Fajnie jeśli kupno tych studiów nie okazałoby się tylko zachcianką, wykorzystaniem okazji (Obsydian miał chyba kłopoty finansowe, Deadfire się nie zwróciło) a pierwszym krokiem do robienia lepszych, bardziej urozmaiconych gier.

Odpowiedz
Tak, Avallone jest teraz freelancerem (co jest spoko, bo pracuje z ciekawymi ludzmi - pracował przy Divinity: Original Sin 2, robi chyba coś z InXile, robi coś z Kenem Levinem, robił z ludzmi od FTL, nawet dla Polaków z Techlandu robił). A chyba Pathfinder był grą pod jego nadzorem robioną (albo przynajmniej miał tam bardzo ważną rolę twórczo), choc gra totalnie nie dla mnie (izometryczne RPG jeszcze da rade, ale fantasy meh). Rzeczywiscie fajnie by było jakby miał jakiś wkład w Cyberpunka, choć pewnie REDzi mają bardzo zwartą ekipę pisarską.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Redzi poza Cyberpunkiem robią jeszcze solowe kampanie do Gwinta które formą zdają się być bardziej zbliżone do typowych prac Chrisa oraz dłubią, podobno, nad kolejnym tytułem AAA, prawdopodobnie nową marką. Jest więc gdzie zbierać scenarzystów.

Bardzo bym chciał aby coś razem zrobili. Nawet gdyby to było na zasadzie co przy PoE gdzie (o ile się nie myle) Avallone tworzył tylko kilku towarzyszy i współpracował przy tworzeniu lore. Ja akurat fantasy w grach uwielbiam, PoE jest dla mnie grą rewelacyjna, mimo, ze ciagle przechodze jedynke (gram baaaardzo wolno, dawkuje sobie).

BioWare niech na niego poluje. Kolejny Dragon Age powinien iść w ręce nowego, mocnego składu który wykorzysta gigantyczny potencjał jaki drzemie w finale "Intruza" (tylko tam niestety trzeba też gruntowanie przemodelować cały gameplay)

Odpowiedz
Orientujecie się czy można dzielić konto PS+? Podobno tak, tylko jak?

Odpowiedz
Idą święta - więc mam szybkie pytanie. Sama nie gram w gry ale muszę pokupować prezenty. Pytanie więc brzmi co lepiej wybrać dla 12 letniego dziecka PS4 czy XO? To znaczy na jaką platformę jest większy wybór gier i na którą są lepsze tytuły? Przede wszystkim chodzi o gry akcji (strzelanki) i gry sportowe jak na przykład FIFA. Która konsola lepiej się w takim wypadku sprawdzi?

Odpowiedz
Oczywiście, że PS4. Ilość ekskluzywnych tytułów na tą platformę gniecie.
W strzelanki i np. Fifę zagrasz na każdej platformie, ale na PS4 masz:
- God of War,
- Uncharted 1,2,3,4
- Spider-Man
- Ratchet & Clank
- Horizon Zero Dawn

i wiele innych :)

no i bierz wersję PRO

w zasadzie to dla pierwszych 3 pozycji z mojej listy kupiłem sprzęt

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon