Playstation 4 & Xbox One
(13-12-2018, 16:57)Monika napisał(a): mam obawy czy to odpowiednia gra dla dwunastolatka

Dość zabawne w zestwaieniu z God of War :)

Chyba że miałaś na myśli tylko mechanikę, a nie rozrywanie ciał na strzępy.

Odpowiedz
RDR2 ma PEGI 18.
Główny bohater należy do gangu.
Są misje gdzie ewidentnie znajdujemy się po tej niewłaściwej stronie.

Osoba dorosła obok komentująca o co chodzi to absolutne minimum moim zdaniem.

@zdzichon W GOW nie zabijamy ludzi. I nie ma wyborów moralnych. To nie ten sam poziom. GOW dla 12 latka ujdzie. Gore to jedyny problem.

Odpowiedz
LOL WUT
W podstawówce miałem obcykane wszystkie GTA, jakie wtedy się ukazały. Jeśli coś może odstraszyć dzieciaka od RDR 2, to wooooolne tempo gry i generalnie poważny ton.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
(13-12-2018, 17:19)Huntersky napisał(a): W podstawówce miałem obcykane wszystkie GTA, jakie wtedy się ukazały.

I dziś siedzisz na forum.film.org.pl. Lepszego dowodu na to, że te gry ryją dzieciom banie nie ma.

Odpowiedz
(13-12-2018, 17:17)tchopz napisał(a): RDR2 ma PEGI 18.
Główny bohater należy do gangu.
Są misje gdzie ewidentnie znajdujemy się po tej niewłaściwej stronie.

Osoba dorosła obok komentująca o co chodzi to absolutne minimum moim zdaniem.

LOL

Ja za gówniaka naparzałem w GTA aż miło. Teraz mój 12-letni brat ma za sobą San Andreas i IV na PC, a na swoim PS4 sam ogrywa GTA V i RDR2 :D

Aczkolwiek RDR2 nie podoba mu się tak bardzo bo jednak nie ma samochód i nie może rozjeżdżać ludzi :) :)

Dodam tylko, że jego kumple też grają w GTA, ale ostatnio się chyba faktyczie na tego Fortnite przenieśli.

A Spider-Man to faktycznie super pomysł ;) Najlepsza gra roku, jeśli chodzi o sprawienie mi funu z gry i zabawy na konsoli, polecam.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
A ja za gówniaka skracałem sobie drogę do szkoły przez torowisko w środku Trójmiasta i żyję. To nie oznacza, że to mądre.

No i GTA za gówniaka to emocjonalnie zupełnie inne tytuły niż ostatnie odsłony. No chyba, że macie po te 18 lat teraz i za gówniaka graliście w GTAV to zwracam honor. ;)

Żeby było jasne. Chodzi mi konkretnie o ładunek emocjonalny i motywacje w RDR2. 12 latek raczej tego nie skuma. Rozjeżdżanie ludzi w GTA, czy strzelanie do obcych w RDR2 to pikuś.

Odpowiedz
To może zamiast RDR2 po prostu zremasterowaną wersję GTA 5 na PS4. 

RDR2 nawet dorosłego potrafi przymulić, a co dopiero dzieciaka. :D

Ja bym wybrał zestaw:
  • FIFA 19
  • Spider-man
  • Call of duty albo Far Cry (skoro lubi strzelanki)

Odpowiedz
SM wygląda ładnie. Więc może być. Wiesz, Q3 był prosty. Tam tylko strzelałeś i praktycznie zero fabuły a taki Red Dead Redemption 2 z tego co widzę to rozbudowana fabuła, dużo postaci z którymi się rozmawia i pewnie w zależności od wyniku tych rozmów prowadzi się grę nieliniowo. To jednak nie Quake gdzie zadanie było jedno "zabić i nie zostać zabitym" ;)
Właśnie jestem w trakcie zastanawiania się czy zamiast tego RDR2 nie wybrać GTA. ;)

Odpowiedz
Zawsze może być nowy DOOM - zero fabuły, tylko mordowanie demonów do upadłego w rytm mocnej  muzyki. Głęboko proludzka gra, a okładka z hordami piekielnymi będzie się pięknie prezentować pod choinką. ;)

Odpowiedz
Do zalet PS4 nad XBO nikt nie dodał VR. No to ja dodaję VR. Mam i polecam.

Odpowiedz
Doom 2016 (jak mnie denerwuje ta moda na nadawanie nowym częściom tytułu bez numerka) Ta gra jest taka piękna. Chyba sobie wieczorem odpalę na mapkę czy dwie.

Odpowiedz
Kurczę, ten Doom mi się spodobał i dzieciakowi pewnie też by przypadł do gustu. Chyba dorzucę do zestawu - tylko nie wiem co powiedzą rodzice jak zobaczą co ciotka na wigilię sprawiła ich synowi :D

Odpowiedz
Wydrukuj sobie alternatywną okładkę, aby było bardziej po chrześcijańsku - nawet Ci coś  w ten deseń znalazłem:

[Obrazek: https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2F...DOOM-A.jpg]

:D
What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, anime, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz
Ta okładka jest zajebista ;D
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
@Monika tylko pamiętaj kupić wersję PRO
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Bez sensu wydatek bez 4K i HDR w telewizorze.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Monika napisał(a):Właśnie jestem w trakcie zastanawiania się czy zamiast tego RDR2 nie wybrać GTA. ;)

Ja bym wybrał tę drugą z tego prostego względu, że w zestawieniu z RDR2 takie GTA5 to frywolna, prosta jak drut zręcznościówka bez żadnego ciężaru gatunkowego. Będzie ładnie pasować do Dooma czy Fify. Idealny prezent dla dwunastolatka. Wątpię, żeby taki dzieciak w pełni docenił wartość RDR2. Fabularnie i dramatycznie western Rockstara to inna liga.

Odpowiedz
(14-12-2018, 02:36)Hitch napisał(a): Bez sensu wydatek bez 4K i HDR w telewizorze.
Może TV też dorzuci, ja bym się np. nie ośmieszał tanim prezentem w postaci samej konsoli i gier ;)

Odpowiedz
No tak, racja. Ciekawe co za rok - quadzik? :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Ech, taka ciotka to skarb :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon