Playstation 4 & Xbox One
Koniecznie Monika musi wrzucić fotki z otwarcia prezentu. Gracze z KMF-u, którzy podpowiadali na pewno są ciekawi na reakcję młodego.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Będąc jednak poważnym, niezależnie od tego w co sami w tym wieku graliśmy / oglądaliśmy, ja bym nieswojego dzieciaka na traumę i degenerację nie narażał :D

Spider-Man wydaje się idealnym wyborem.

Odpowiedz
Moja pierwsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, to Carmageddon 2. Miałem 5 lat. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
PlayStation 5 oficjalnie pod koniec 2020. Kończy sie niesamowita generacja gdzie Sony rządziło niepodzielnie a ich tytuły zrewolucjonizowały branże. Dobrze, że ostatnie gry będą tak mocne.

PS 5 to pewnie reszta GoW, kolejne Spiderki, wyczekiwany sequel Bloodborne

Odpowiedz
A co było w nich takiego rewolucyjnego?
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Kuba i jego hiperbole <rolleyes.gif> :)

O, i będzie napęd UHD <3

Odpowiedz
No nie wiem, może technologiczny wielki skok naprzód który objawiał się przede wszystkim w ich grach? GoW, Uncharted 4, The Order czy nawet Until Down.

Odpowiedz
Masz nową generację, to i jest technologiczny skok naprzód. Nothing to write home about.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
No jest. Ale ten skok może być jak w np. ME Andromeda albo taki jak w God of War ;)

Nie twierdze, że to coś zaskakującego tylko po prostu to eksy Sony w temacie technicznych aspektów (nie tylko samej grafiki) imo ustawiały najwyższy poziom od lat.

Odpowiedz
Rewolucyjny to jest Switch, exy z PS4 trzymały wysoki poziom, ale to wszystko były KONTYNUACJE. (no dobra na switcha też Mario 158, ale przynajmniej sprzęt ciekawy)

Odpowiedz
Jeśli coś zrewolucjonizowało branżę to PS1 / PS2, choć i przeskok z PS2 na PS3 był spory.

Odpowiedz
PS1 to była rewolucja. PS2 też ale na mniejszą skalę. PS3 to bardziej ewolucja tego co już było w erze PS2. PS4 to PS3 2.0. PS5 to będzie PS3 3.0... tylko rozdzielczość i detale podskoczą. Nawet w zwiększoną ilość fpsów nie liczę za specjalnie.

Odpowiedz
Ja też nie, najbardziej wypasione graficznie gry (ray tracing itd.) będą działać w 30 klatkach z checkerboardingiem, akurat uwierzę w natywne 4K, 60 klatek i wszystkie graficzne bajery.

Odpowiedz
Hm, czyli łaskawie dorzucili napęd UHD, który u konkurencji był 4 lata wcześniej w poprzedniej generacji i bebechy zapewniające wydajność jak w topowym kompie obecnie? Super, pędzę do sklepów w dniu premiery ;)

Odpowiedz
No ja pędzę. Komfort psychiczny jaki zapewnia konsolowe "działa jak działa, nic na to nie poradzę, więc gram" bije łeb na szyję pecetowe 8K, ultra detale i 1000 fps, gdzie wszystko się pierdoli, a ty się zastanawiasz czy to wina zjebanej gry, twojego sprzętu, sterowników, oprogramowania czy wszystkiego naraz.

Nawet się przez chwilę zastanawiałem czy może nie zainwestować w porządnego peceta. Ale postanowiłem sobie powtórzyć DmC które swego czasu było jedyną grą która mi pięknie chodziła na PC bez zająknięcia w 60 fps. Teraz chodzi w 40 i jeszcze musiałem rozdzielczość obniżyć. Pierdolić pecety.

Odpowiedz
Nigdy nie miałem takich problemów na pc. Od lat to moja główna platforma, a konsole kupuję jak pojawi się parę exów wartych ogrania, przechodzę i sprzedaję. Mój komp ma już z 8 lat i jedyne co zmieniłem przez ten czas to grafika za 2 stówki po odsprzedaży starej. Nadal większość w FHD działa w zależności od tytułu 30 do 60 klatek na ustawieniach wysokich. Kiedyś to może i były problemy z konfiguracją, ale teraz? Instalujesz, włączasz pad od xboxa, ustawiasz preset wysokie, jak szarpie to obniżasz cienie i wolumetrię do poziomu z konsol i jedziesz.

A co do bezproblemowego grania na konsolach to zawsze przypomina mi się jak chciałem pograć w gran tourismo I za każdym razem jak próbowałem odpalić instalowała mi się łatka przez godzinę i kończył mu się czas na granie ;)

Już nawet nie mówię o tym jakie odgłosy wydaje PS4 przy bardziej wymagających tytułach. Żona z sypialni pzyłaziła zobaczyć co to tak wyje.

Odpowiedz
Brat jest pecetowym graczem. On spędza więcej czasu na pierdoleniu się z ustawieniami niż na graniu. Ostatnio kupił za grosze X360 i też stwierdził, że nawet jak gry chodzą jak gówno, to ta "niemożność" sprawia że on po prostu gra i ma wyjebane. Nowego PC kupować już nie będzie i też pewnie kupi PS5.

Odpowiedz
Czyli brat ma nerwicę natręctw i musi mieć pewnie licznik fpsów w rogu pokazujący stałe 60 :P Znam takie przypadki, ale to raczej osobniczy problem.

Jak pisałem, ustawiasz wysokie czy tam średnie ( zazwyczaj poziom konsolowy), albo zdajesz się na automat i grasz.

Odpowiedz
No ja też miałem jak jeszcze grałem na PC. Teraz nie mam bo gram na konsoli :) Przyjemność z grania podskoczyła niewyobrażalnie, bo nawet jak są problemy to wiem, że przecież nic na to nie poradzę... więc gram dalej.

Odpowiedz
(09-10-2019, 08:34)zdzichon napisał(a): Już nawet nie mówię o tym jakie odgłosy wydaje PS4 przy bardziej wymagających tytułach. Żona z sypialni pzyłaziła zobaczyć co to tak wyje.
Wczoraj po raz pierwszy od miesięcy odpaliłem PS4 żeby zaktualizować system i sprawdzić ustawienia HDR jakie dodali i odpaliłem na chwilę Wiedźmina 3 żeby sprawdzić ich wpływ na grę (który okazał się żaden, detale w słońcu i chmurach jak były obcięte tak dalej są i dopiero aktywacja dynamicznego mapowania w TV je przywraca) i odgłos który wydobył się ze środka obudził mi psa. Nie wiem co to było, ale brzmiało jak helikopter :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon