Playstation Plus
Ja się obawiam poziomu trudności tej gry. Uwielbiam trudne i wymagające gry, ale tyle naczytałem się to Demon's Souls, że aż mnie ten poziom trudności odstrasza.

Odpowiedz
nie jest wcala az tak trudna jak o niej mowia. po prostu wymaga cierpliwosci i opracowywania taktyk na bossow, bo akcje w stylu Rambo zwykle koncza sie zgonem.

Odpowiedz
Dokładnie, cała trudność polega na tym, że trzeba być cierpliwym i ostrożnym. Tak naprawdę to nie jest ciężej, niż w większości gier sprzed 2000.

Schodki zaczynają się, gdy myśli się o platynie - o ile nie zerka się na wiki i różne fora, to można kombinować i rok, bo NIC nie jest wyłożone na tacy. Wiele zdarzeń, NPCów i sprzętu można łatwo pominąć, a do tego dochodzi zabawa z tendencjami świata (co ma wpływ na rodzaje spotykanych przeciwników, dropy, NPCów i masę innych rzeczy).

W Dark Souls było ciut łatwiej pod tym względem, chociaż znowuż trudniej w innych aspektach. Ale w Dark platyna mi już wpadła, a do Demon's muszę wrócić.

Odpowiedz
Rayman Origins na PSVita :)
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
12 czerwca nowa wrzutka, a w niej:
Uncharted 3 Drake’s Deception
LittleBigPlanet Karting
XCOM: Enemy Unknown

A ja jeszcze nie miałem czasu, żeby w ogóle sprawdzić poprzednie :(

Odpowiedz
A ja przedwczoraj kupiłem XCOMa :)
No trudno, aż tyle mnie nie kosztował.

Odpowiedz
Były problemy z Uncharted 3, ale już je rozwiązano (zapomnieli dać przerywniki filmowe). Tak czy siak jeśli zamierzacie pobierać, nie zapomnijcie usunąć z kolejki zbędnych filmów w wersji 3D, bo to niepotrzebne 11 GB, no chyba że ktoś ma 3DTV.
Ugh, okazuje się, że trzeba pobrać wszystko, włącznie z trybem multi, inaczej konsola nie widzi gry. Razem ponad 34 GB.

Odpowiedz
Oczko 
Usiadłem wczoraj podjarany do świeżo pobranej "trójki", bo dzień wcześniej skończyłem "dwójkę", a tu zonk. Gierka wskakuje do materiałów pobranych jako Addittional Content, więc wchodzę do PS Store zasięgnąć informacji, a tam nagle Uncharted 3 ma 33 GB zamiast wcześniejszych 11. W opisie natomiast wyczytuję, że trzeba jeszcze trybu multi. Teraz nie wiem czy mam ściągać te 33GB + multi, czy ssać tylko multi, czy tylko te 33GB.

Sony i jego tajemnicze rozwiązania :)
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
Ja pobrałem 34 GB + multi i gry jak nie było na liście tak nie ma. Wywaliłem to wszystko w cholerę i dzisiaj ściągam raz jeszcze.

Odpowiedz
Całe szczęście, że Uncharted 3 miałem w zestawie z konsolą - mniej stresu, więcej miejsca (na już i tak zawalonym po brzegi) dysku twardym :)

Odpowiedz
Ja tymczasem włączyłem sobie na parę minut XCOM i skończyło się na pięciogodzinnej sesji :) Syndrom jeszcze jednej misji na poziomie, jakiego nie pamiętam chyba od czasów genialnego Silent Storm.

Jedna sprawa mnie rozwaliła w tej grze - ceny. Wybudowanie laboratorium 50$, wystrzelenie satelity 100$, sprzedaż zwłok kosmity na czarnym rynku 5$ etc. Serio, nie można było dodać do tego ze 3-4 zer, żeby wyglądało to sensownie? Ogromna podziemna baza z miesięcznym budżetem 200$ :D.

Odpowiedz
XCOMa jeszcze nie włączałem, dopiero się ściąga, ale cieszę się, że go dodali, bo i tak zamierzałem kupić. Mam nadzieję, że mnie wciągnie jak kiedyś stary poczciwy Front Mission 3 na szaraku, którego przeszedłem dwa razy, poświęcając temu grubo ponad 100 godzin.

Odpowiedz
w sprawie x-com pisz do mnie - porady itd :D

loading podpis...

Odpowiedz
Uncharted 3 - Po dociągnięciu multi działa tylko... multi, ale wszystkie mapy puste, bo nie znajduje chętnych do gry. Singiel nie działa, bo woła o dossanie filmów 2D HD Ultra Hiper Mega Pack - 12 GB. Niestety te 12 GB widzi jako 33GB i domaga się ponad 60 GB wolnego na dysku. Daruję sobie dalsze zmagania i zwyczajnie kupię wersję płytową, bo czwartego dnia męki nie zdzierżę.

PS. Przynajmniej mam teraz miejsce na X-COM :) Z chęcią zobaczę ile się zmieniło od pierwszego UFO na Amigę :)

EDIT: Okazuje się, że problem z "widzeniem" 12GB jako 33 można obejść poprzez listę pobierania, gdzie można olać filmy 3D i pobrać jedynie 2D. Zobaczymy czy to coś pomoże, bo silnik w aucie się już grzeje i w razie czego lecę po płytę.

Odpowiedz
To żyje! Pobrałem raz jeszcze i działa :)

Odpowiedz
Gdyby ktoś jeszcze miał w przyszłości problem i wątpliwości (na forach są lawiny postów poruszających ten temat) - do poprawnego działania U3 trzeba pobrać i zainstalować:

- darmową wersję trybu multiplayer z poziomu którego odpalamy potem grę
- odpowiednią wersję językową
- tryb single player
- filmy (2D wystarczy)

Odpowiedz
Khet: potwierdzam. Po doinstalowaniu filmów 2D singiel śmiga.

Za pół godziny startuję :)

Odpowiedz
Zapomniałem jak ta gra miażdży wizualnie. Eyegasm.

Odpowiedz
Ja to nie wiem jak można było się w ogóle pozbyć tego arcydzieła, żeby móc zapomnieć o jego niesamowitej oprawie graficznej :P
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Po pierwsze, sprzedałem U3 żeby kupić pełną edycję GTAIV, więc to żadna ujma na honorze. Po drugie, teraz gram na 42-calowej plaźmie i zaliczam szczękopad za szczękopadem. Nie tyle zapomniałem, jak ta gra miażdży wizualnie, ale dopiero teraz jestem w stanie to faktycznie ocenić :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon