Pokémon: Detektyw Pikachu (2019)
Dobra, ktoś musiał to zrobić. Padło na mnie.

Pojawiły się pierwsze recenzje i kurczę, to nie zapowiada się tak źle. Coś czuję, że to będzie całkiem przyjemne i urocze patrzydło dla fanów, którzy spojrzą na ten tytuł z lekką nutą nostalgii. Ja tam czekam, do kina też się wybieram :)

[Obrazek: CNBBbW9.png]

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ja sam nigdy nie grałem w Pokemony, ani w Pokemon Go. Choć brałem udział w biegach z graczami Pokemon Go. Jako, że lubię biegać, oni wyznaczali trasę gdzie są jakieś Pokemony i tak robiłem sobie z nimi jogging. 
Ale na ten film coś mnie kusi, aby się wybrać z prostego powodu: PIKACHU!
On wygląda tak SŁODKO, tak puszyście jak kotek perski, że chyba dla samego Pikachu mam ochotę zobaczyć ten film. No patrzcie jaki słodki:

[Obrazek: image?url=https%3A%2F%2Fpeopledotcom.fil...=face&q=85]

[Obrazek: detective-pikachu-reactions-00.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Warner Reynolds w dość niespodziewanym ruchu wypuścił cały film na YT:

<3

Odpowiedz
Zaskakująco dobry film, choć momentami trochę monotonny i wyraźnie widać, że tytułowy bohater zdominował całość kosztem innych postaci. O dziwo głos Reynoldsa nie przeszkadza w seansie, choć początkowo obawiałem się, że będzie się za bardzo kojarzył z Deadpoolem. Tymczasem bardzo szybko przestałem w ogóle zwracać na to uwagę.
Natomiast same dialogi trochę rozczarowują, mogły być zabawniejsze. Na szczęście twórcy postawili przede wszystkim na akcję.
Trudny wybór, ale chyba moją ulubioną sceną jest numer taneczny.
7+/10, ale fani marki powinni dopisać 1 punkt.
Wiedźmin 2001 > Hellboy 2019

Odpowiedz
Wy tak serio, bo nie mogę teraz sprawdzić? XDD

Odpowiedz
Serio, serio. Warner Bros pozwolił Reynoldsowi wypuścić za darmo do sieci film za 150 milionów. Tacy już z nich filantropi.

Odpowiedz
Tak. Naprawde mile spędzony seans.

Odpowiedz
Zapomniałem dopisać do minusów: zdecydowanie za mało Psyducka. Może by tak spin-off?

Odpowiedz
Ach wy śmieszki!
Najlepszy film 2018: Suspiria

Najlepszy film 2017: A Ghost Story

Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy

Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
No faktycznie dobry film. Potrzebuje czasu żeby się rozkręcić, ale trzeci akt kozak. No i design Pikachu to miazga. 8.5/10.

Odpowiedz
Wow, Pokemony nieźle dowaliły do pieca. Nie dosyć, że recenzje bardzo spoko to w BO prawie 60 mln na dzień dobry.

Do tego dojdzie świat - Chiny i Japonia pewnie rozwalą system i raczej mamy pewniaczka, jeśli chodzi o sequel. Fajnie :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
W Azji z tego co widze akurat szalu nie bylo.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości