Polityka (reż Patryk Vega 2019)
Myślę, że sama postać Vegi to jeszcze bardziej sprawdzony temat do robienia beki, jak obecna władza :)
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
(15-07-2019, 12:09)f.lamer napisał(a):

Hahahahahahah, mistrzostwo.

Odpowiedz
(15-07-2019, 12:58)Kryst_007 napisał(a): Myślę, że sama postać Vegi to jeszcze bardziej sprawdzony temat do robienia beki, jak obecna władza :)
Może niech Vega zrobi film o tym, jak Vega robi filmy. Oparte wyłącznie na prawdziwych wydarzeniach i dialogach.
.

Odpowiedz
oglądałbym jak pojebion!
tak że o.

Odpowiedz
(15-07-2019, 14:11)srebrnik napisał(a):
(15-07-2019, 12:58)Kryst_007 napisał(a): Myślę, że sama postać Vegi to jeszcze bardziej sprawdzony temat do robienia beki, jak obecna władza :)
Może niech Vega zrobi film o tym, jak Vega robi filmy. Oparte wyłącznie na prawdziwych wydarzeniach i dialogach.

W sumie przeszła mi podobna myśl. Vega powinien nakręcić swoją biografię :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Dajcie mu jeszcze parę lat i z pewnością na to wpadnie ;)

Odpowiedz
[Obrazek: EXwopJN.jpg]

Ciekawe czy prawdziwa kasa czy drukowana na drukarce przez sekretarkę. Pewnie prawdziwa, realizm na 100% - wyobrażam sobie sytuację, w której Papryk daje swoją kartę do bankomatu jakiemuś asystentowi i mówi: "Jurek, leć no wyciągnij pół bańki z bankomatu, ale po 10 zł banknoty majo być".
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Swoją drogą, myślicie, że Vega podpytuje Zamachowskiego o pracę z Kieślowskim? Ja wiem, że ludzie mają kredyty a aktor to w sumie zawód jak każdy inny, ale o ile w dupie mam młodego Królikowskiego tak trochę mnie uwiera, że poważnym aktorom, nieważne na jakim etapie kariery, nie wstyd występować w tych dziełach.

Odpowiedz
Olbrychski też trochę świata widział. Ale nienawiść i poczucie misji dziejowej widocznie są ważniejsze. Czekam aż przy okazji wersji z Cavillem, nieświadomy specyfiki polskiego rynku świat odkryje, że aktor Kieślowskiego grał potem w B-klasowym fantasy :)

Odpowiedz
( 10 godzin(y) temu)PropJoe napisał(a): Swoją drogą, myślicie, że Vega podpytuje Zamachowskiego o pracę z Kieślowskim? Ja wiem, że ludzie mają kredyty a aktor to w sumie zawód jak każdy inny, ale o ile w dupie mam młodego Królikowskiego tak trochę mnie uwiera, że poważnym aktorom, nieważne na jakim etapie kariery, nie wstyd występować w tych dziełach.
Ja się akurat w ogóle nie dziwie. Filmy z gatunku Vegsploitation dla aktorów ciekawe, bo mają szansę dostać do grania postacie specyficzne, wyraziste, inne niż zazwyczaj w polskim kinie są dostępne i często pomagające im wystąpić poza dotychczasową szufladką.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon