Polskie plakaty :)
Cytat:Janku Wisniewski, cienki ten plakat - czcionka, luka jak stodola po prawej stronie.

Wizualnie plakat jest jak najbardziej wporzo, tylko ta krwawiaca polska flaga...

wujo444 napisał(a):pisze dość dużą czcionką na polskim, khe khe, "plakacie".

He?

Odpowiedz
Cytat:Janku Wisniewski, cienki ten plakat - czcionka, luka jak stodola po prawej stronie.

Wizualnie plakat jest jak najbardziej wporzo, tylko ta krwawiaca polska flaga...

wujo444 napisał(a):pisze dość dużą czcionką na polskim, khe khe, "plakacie".

He?

Odpowiedz
Co do Cyrusa to ktoś ładnie wybrnął ze standardowego plakatu, a może po prostu użył innego zdjęcia które nie przeszło w USA.

Odpowiedz
Co do Cyrusa to ktoś ładnie wybrnął ze standardowego plakatu, a może po prostu użył innego zdjęcia które nie przeszło w USA.

Odpowiedz
Z miejsca klasyk:
[Obrazek: f7577fc91f2415fe67f7ba17cf01a069,0,1.jpg]

Oni to robią nam specjalnie....

Odpowiedz
Racja, ale z tych wszystkich bialoplakatowcow ten jest chyba jednym z lepszych - nawet jakis pomysl wyjsciowy mieli, heh.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Te same nazwiska, te same białe tło, ta sama zryta czcionka w tytule. Na dodatek fatalnie wklejona Bohosiewicz (spójrzcie na prawie ramię!). Masakra.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ale wreszcie zrobili cień!!! Fakt, tylko przy jednej nodze ale zawsze coś :mrgreen: .

Odpowiedz
Bucho napisał(a):nawet jakis pomysl wyjsciowy mieli
Dosłownie wyjściowy, wszak Bohosiewicz wychodzi kolesiowi z gaci.

Zaraz walnę notkę o tym koszmarze.

Odpowiedz
Moze powieniem byl pomysl wyjsciowy wrzucic w cudzyslow ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Ta scena będzie w filmie - dziś miałem nieszczęście obejrzeć trailer. Żenada to chyba mało powiedziane. Co ciekawe trailer okazał się niezamierzenie ironiczny - widać w nim bowiem murzyna w jednej z ról. Przykre, że choć jesteśmy w stanie zatrudniać ich w naszych filmach, to i tak są one sto lat za murzynami.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Ta scena będzie w filmie
Miniaturowa, beznoga Bohosiewicz wyjdzie facetowi z gaci? Muszę to zobaczyć :twisted:

Odpowiedz
Nie no, jasne, że nie z tego kąta - chodzi o to, że jakiś koleś zdejmie gacie dla niej do fotki. Tak, to będzie dokładnie tak głupi film, jak ten opis.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
nie mogę się powstrzymać :lol:

[Obrazek: ec1f8fa894e012ee1f7c4cde206d3f63,37,1.jpg]

Odpowiedz
tagline, "cudowna komedia", miny aktorów, "mister ciacho", "niełatwa dziewczyna", "sex bomba" - o bosze. I to wszystko w najnowszym filmie autora całkiem niezłego "Żurka".

Odpowiedz
Wlasnie sie wyrzygalem.

Mefisto napisał(a):Co ciekawe trailer okazał się niezamierzenie ironiczny - widać w nim bowiem murzyna w jednej z ról. Przykre, że choć jesteśmy w stanie zatrudniać ich w naszych filmach, to i tak są one sto lat za murzynami.

Kim sa "one" w tym zdaniu, bo czegos tu nie chwytam? ;)

Odpowiedz
Nikt nie zauważył tagline'a? "Lato mija, a ja niczyja ;-)"

Mister ciacho....
[Obrazek: puke-leftyjoe.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Kim sa "one" w tym zdaniu, bo czegos tu nie chwytam? ;)
One = filmy, problemy z językiem polskim? : )

piter87 napisał(a):nie mogę się powstrzymać :lol:
O do kroćset fur beczek! ja pierdolę :shock: Sorry, ale musiałem

Odpowiedz
Przynajmniej nie jest bialy <rotfl>

Odpowiedz
o k*&%a! :shock: nigdy więcej złego słowa na polskie 'białe' plakaty. przysięgam.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon