• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Postacie, które czym prędzej powinny dostać oklep
Czasami, gdy oglądamy jakiś film, gdzieś w tle pojawia się postać (z reguły nie jest to postać pierwszoplanowa), która swoim zachowaniem doprowadza nas do szewskiej pasji. Gdy inni bohaterowie go lekceważą, my zachodzimy w głowę dlaczego ta menda jeszcze nie dostała kulki w łeb (lub dlaczego cyklicznie nie dostaje oklepu za to, że żyje), a jeśli już dostanie między oczy, to mówimy sobie wtedy "No, w końcu!".

p.s. Nie chodzi o skurwieli, którzy są źli z racji wykonywanej profesji (zabójcy, gwałciciele, wampiry, zombiaki, duchy, kosmici etc.). Chodzi o delikwentów, którzy niby działają po jasnej stronie mocy, ale są takimi małymi chujkami, których matka ziemia nigdy nie powinna wydać na świat.

UWAGA! Temat może zawierać spoilery.

Mój typ:

Percy Wetmore (Doug Hutchison) - Zielona mila

[Obrazek: Percy_Wetmore.jpg]

Czym się zajmuje?
Jest wrednym sadystycznym klawiszem lubiącym sprawiać cierpienie innym (zarówno ludziom jak i myszom). Zagorzały przeciwnik moczenia gąbki wodą, w rezultacie więzień smaży się dłużej. Ma również wysoko postawionego wujka, który „załatwił” mu tę pracę i nie bardzo można pozbyć się go z obecnego stanowiska konwencjonalnymi metodami. W zamian za dowodzenie akcją przy grilowaniu skazańca (śp. Eduard Delacroix) obiecuje przenieść się na posadę do zakładu dla obłąkanych.

Czy spotyka go kara?
Tak, ale nie taka jakiej bym sobie życzył;) Za sprawą Johna Coffeya trafia do zakładu dla pomylonych, bynajmniej nie w roli strażnika, czy opiekuna...

Odpowiedz
imo trochę złe miejsce, powinno być w plebiscytach.

Odpowiedz
Tom Haverford z Parks and Recreation.

Odpowiedz
Cytat:Chodzi o delikwentów, którzy niby działają po jasnej stronie mocy, ale są takimi małymi chujkami, których matka ziemia nigdy nie powinna wydać na świat.

Najgorsze Zło w historii kina wykreowane przez scenarzystów "Law Abiding Citizen":

[Obrazek: Jamie_Foxx_Law_Abiding_Citizen.jpg]

Na drugim miejscu oenzetowski pachołek z "Lord of War":

[Obrazek: 1893262_1_201237_265002_3_024.jpg?version=1369029901]

Zło jeszcze nigdy nie było tak realne.

Odpowiedz
Mental, a myślałem, że jak przeczytasz tytuł wątku, to wpadniesz tu i porozwieszasz listy gończe za postaciami granymi przez Demona.

Odpowiedz
Matuś akurat nie posunął się jeszcze do tego, żeby zagrać tak zdegenerowaną moralnie postać jak dwie powyższe. Aczkolwiek wiem, że to tylko kwestia czasu :)

Odpowiedz
Pani Carmody (Marcia Gay Harden) - Mgła

[Obrazek: Mrs_Carmody.jpg]

Czym się zajmuje?
Zuo przybiera kobiecą postać. Nawiedzona fanatyczka religijna, lider sklepowych separatystów, zwolennik teorii mgła (smoleńska?) znakiem początku końca świata (nie będzie niczego).

Czy spotyka ją kara?
Tak! Kulka w łeb, jakaż to była dla mnie ulga. Szkoda, że tak późno.

Odpowiedz
Mnie ona w ogóle nie wkurwia, bo sam nie wiem, w co bym zaczął wierzyć w obliczu tego, co się w tym sklepie odpierdalało. Jeden "hardkorowy racjonalista" skończył żywcem wpieprzony przez macki z innego wymiaru, a z drugiego zostały tylko nogi w jeansach.

Niemniej kulka w ryj się należała - za sianie defetyzmu i paniki oraz fizyczne uniemożliwianie ucieczki.

Jakby co, moich złych nie spotkała żadna kara. Pierwszy wręcz przeciwnie - pognębił Dobro i dostał awans, a drugi niby przegrał, ale ciągle żyje, więc pewnie dalej bezkarnie bruździ.

Odpowiedz
Cytat:Pierwszy wręcz przeciwnie - pognębił Dobro i dostał awans, a drugi niby przegrał, ale ciągle żyje, więc pewnie dalej bezkarnie bruździ.

Sukinkoty do kroćset fur beczek! Ten podgatunek jest najgorszy. Nie dość, że się wyłgali, to jeszcze mają okazję działać nadal.

Odpowiedz
Co do twojego pierwszego typa granego przez Douga Hutchisona - u mnie takie postacie generują zero agresji. Wiesz, że to mały cwelik z małym kutasikiem, który nie ma żadnych pleców. Kończy taki robotę, zaczajasz się na niego, sprzedajesz kose pod żebra i nie ma już go wśród żywych. Świat staje się z automatu lepszym miejscem.

Odpowiedz
Dominik z Sali Samobojcow
[Obrazek: doc_3668_0.jpg]

Czym się zajmuje?
Typowy rozpieszczony bogaty gowniarz, ktoremu w dupie sie poprzewracalo i nijak sie nie idzie z nim utozsamic.

Czy spotyka go kara?
O dziwo tak. Gdy czepia sie skejtow ("bo nie lubie takiej muzyki, wszyscy macie skakac jak wam kaze! gdzie moj smoczek?") otrzymuje zasluzony wpierdol i nikt mu nie spieszy z pomoca. A, i popelnia samobojstwo.

Iago od czasow "Powrotu Dzafara"
[Obrazek: Iago.jpg]

Czym się zajmuje?
Wczesniej pomagier zlego, teraz pomaga dobrym. Jak byl zly byl fajny, jak stal sie dobry, nie jest fajny.

Czy spotyka go kara?
Tygrys nie degustuje w ptactwie.

Przychlasty z "Dlaczego ja?/Trudnych Spraw"
[Obrazek: 365880652.JPG]
oj dlugo bym wymienial... Niestety, tworcy probuja wmowic, ze to ci dobrzy i powinnismy im kibicowac. A dupa tam! W wiekszosci jak zapamietalem to banda dupkow, ktorzy zasluzyli na ten swoj los. I niestety nie spotyka ich zadna powazna kara na koncu (a szkoda!)

- Grubaska rzuca chlopaka geja. Perypetii nie pamietam. Wiem, ze chlopak-gej z nia byl w desperacji. MOze nie byl fair, ale na swoje gejostwo nie mogl znalezc wyjscia. Grubaska mogla zrobic cos ze swoja tusza, np. nie wpieprzajac tylu chipsow i Delicji (mamunia zadajaca wobec niej diety sama jej daje tuczace zarcie na depresje).

- Nastolatka chodzi z starszym od siebie bogaczem. Wszyscy mowią, ze gość jest niewierny itp. Ona i jej mamuska oczywiście myslą, ze bogacz kocha i gdy idzie mu powiedzieć o ciazy i załozyc rodzine, ten mówi, ze zrywa. Powód? Znalazł inną. Bogacz był szczery, nie kręcił i nie zgrywał wielkiej rodziny. To lepsze niż ukrywanie zdrady? Prawda? I gdy przyszło co do czego, kretynka i jej mamusia nagle jak lwice domagaja sie alimentów. Lecz okazuje się, że ojcem może zostac byly chlopak laski, zdecydowanie okazujacy wiecej troski niż bogacz. No, ale laska pluje do niego, że jest nachalny itp., mamusia tez uwaza, że lepszym ojcem będzie oschly gosc olewajacy rodzine. Obaj mezczyzni robia testy na ojcostwo, i bogacz okazuje się ojcem i przyznając sie, ze mogl sie zabezpieczyc, placi alimenty i mówi, że na ojca się nie nadaje. Jak dla mnie uczciwe podejscie! No, ale kogos trzeba było zrobić złego. I co? I rodzinka jest do końca ustawiona.

- Mama innej nastolatki uklada sobie zycie z nowym partnerem po smierci taty w wypadku. Nastka oczywiscie robi wszystko by dopiec gosciowi, mimo, iz nie jest dupkiem. W koncu ta dowiaduje sue, ze partner jest sprawca owego wypadku, ale ma wyrzuty sumienia. I nastka kapuje go policji, bo zalezy jej na szczesciu mamy (mimo, ze de facto je rujnuje).

- gnojek z bidula narzeka, ze trafil do rodziny zastepczej glabow, zamiast sie cieszyc, ze to nie jakas patologia. Madruje sie jaki to on madry i wspanialy, obraza rodzicow, fika do nauczycieli, ze daja mu za latwe zadania. W koncu przenosi do lepszej szkoly i rodzice maja nadzieje, ze zostanie jakims profesorem. Ja zycze mu, by skonczyl prace w podrzednym fast-foodzie i zostal pobity i zgwalcony przez jakichs dresow.

- inny kujonowaty gnojek tez marudzi, ze jest w rodzinie prostakow. Ci z kolei moze prosci, ale ogarnieci, sympatyczni i nawet nie bijacy swych dzieci (a gnojek probowal wrobic ojca w bicie). Probuje wymienic rodzine na lepszy model i ogranizuje spotkanie dla potencjalnych nowych rodzin (choc nie wiem czy to nawet legalne). Jedni wykazuja zainteresowanie choc, ale za malo zarabiaja, wiec niech spierdalaja. Szkoda, ze tacy jak on nie sa na wykazie zwierzat uznanych za szkodniki.

- Matka wagarujacej dziewczyny z problemami krzyczy na nia niemalze jak psychiczny terrorysta, ze az czlowieka bierze wspolczucie. Ale corka znika, wiec matka-suka ja szuka i pochodzi do rastametala i Doroty Wellman, ktorzy nie wykazuja pomocy i robia z niej jaja. Matka normalnie draca ryja na corke, probuje grzeczniutko i blagalnie prosic, by jej pomogli (a nie wykazuja pomocy). W koncu decyduja sie pomoc w zamian za 100 zl. Ale ups, biora kase, pokazuja fakera i ida w dluga. I wiecie co? Babsztylowi sie nalezalo. Wiec przynajmniej jakas sprawiedliwosc.

- Matka dowiaduje sie, ze corka jest w ciazy. Na forum klasy swojej corki probuje dowiesc z kim ona ma dziecko. Nie przyjdzie jej do głowy, ze tylko narazi na ośmieszenie i tak nielubianej w szkole corki (siebie też).

- Agresywny nastolatek robi problemy. Dwie ustawione siostry chca go zmusic do wyprowadzki, chyba, ze pojdzie do psychologa. Oczywiscie idzie, ale ucieka, gdy psycholog chce porozmawiac o ojcu. Nastolatke mowi, ze niechetnie by rozmawial o swych problemach obcym ludziom (wcale nie takie glupie). Okazuje, ze z powodu znecajacego sie ojca stal sie taki jak sie stal. A mama za namowa dwoch siostr wyrzuca go z domu... wprost do mieszkania znecajaego sie ojca. Logiczne! Rasista zabija cygana, bo kiedys cyganie zgwalcili i zabili mu zone (i dlatego jest rasista)? Pozwolic by, cyganie zabili mu druga zone, z ktora ulozyl zycie. Na pewno to go oduczy... wait. No i nastolatek mieszkajac z ojcem-tyranem wyzywa sie na jakims gosciu, ktory go posadza o pobicie. A to dlatego, ze jakies dwie niedo***ane siksy tak se wymyslily! Zyczylem tym zdzirom, zeby ZUS zamknal ich firme albo cos gorszego spotkalo! Sorry, uwazam sie za osobe, ktora nie certolilaby sie z niesfornym gowniarzem i w niektorych przypadkach jestem za surowym traktowaniem... ale w zyciu nie pomyslalbym, by tak postapic. Wobec wlasnego brata. W koncu agresywny nastolatek wraca do domu matki, na co jedna z siks reaguje negatywnie. Ty sie zamknij suko, bo sama nie jestes bez winy!

- I przypadek z "Pamietnikow z wakacji". Ten nieslawny bidet. O ja cie! Ale ta rodzina byla uosobieniem buractwa-cebulactwa! NIe dziwie, ze laska uciekla z Polski i nie dziwie, ze kolo nie chcial potem slubu. Szkoda, ze tych wsiurow zyjacych na zasilku (nawet glowa rodziny tym dumnie sie pochwalila!) nie zostala deportowana w dzien slubu.

Odpowiedz
Obsada z Wlatcow Moch
[Obrazek: ff1c1e9392a6199084ac750dd75d7cad.jpg]

Czym się zajmuja?
Zrzynka z South Parku i bycia nieprzyjaznymi wulgarnymi typkami bedacych zlym role model. W dodatku bylem bombardowany tym glupim glosem Czesia z komorkowych dzwonkow i jego maloletnich nasladowcow. I potem taki Landers ma dowody na degrengolade dzieci.

Czy spotyka ich kara?
Wg streszczenia filmu plenometrazowego nie spotykaja ich wymarzone zawody.

Odpowiedz
[Obrazek: homeland-5.png]

[Obrazek: article-2456253-189795D600000578-824_634x475.jpg]

[Obrazek: 38978.png]

Dana Brody

Czym się zajmuje?
Pyskowaniem starej i wkurwianiem widzów przed teleodbiornikami.

Czy spotyka go kara?
Nie, co mnie denerwuje jeszcze bardziej. Prawdopodobnie najgorsza, nie wróć... Zdecydowanie najgorsza postać w historii telewizji naszego globu. Oglądanie tej twarzy na ekranie to kara - puszczałbym wycięte sceny z tą laską więźniom w Guantanamo.

Odpowiedz
Wendy Torrance, wiadomo
[Obrazek: uxroqsyoajbbuoemn6qe.jpg]

Odpowiedz
OGPUEE, ty naprawde ogladales te "Trudne Sprawy"? Leze :D
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Carl z TWD najbardziej denerwujący bachor świata
[Obrazek: walking-dead-carl.jpg]

Odpowiedz
(08-09-2014, 00:14)Bucho napisał(a): OGPUEE, ty naprawde ogladales te "Trudne Sprawy"? Leze :D
Ahahahaha... Gemini tym tematem przekłuł traumaschizobalon OGPUEE.
Facet zaczął życie od nowa.

Odpowiedz
1.

2.

3.

4.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(08-09-2014, 01:59)Gieferg napisał(a): 2.

[Obrazek: ed10d54861bdfe263c687ad799038312f0ced811...12f432.jpg]

Bourne jest zajebisty.

Odpowiedz
Taki jest zajebisty że ostatnio oglądałem siedem lat temu i nigdy więcej nie obejrzę.

Cytat:oj dlugo bym wymienial...

Dlaczego ja?
Trudne sprawy?
Pamiętniki z wakacji?

LOL, nie masz ciekawszych zajęć? :) I jeszcze to wszystko pamiętasz? o_O
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości