Ankieta: Czy "Hitman" b
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]

Przeklinanie na ekranie (Hitman)
Krótko :)

"Hitmana" co prawda nie ma jeszcze w kinach, ale to nie przeszkadza, by zagłosować :)

Od razu mówię, a czas zweryfikuje - oddałem głos na "NIE".

Dla niewtajemniczonych - "Hitman" to historia płatnego zabójcy o kryptonimie "47". W grze komputerowej przeklinają jak diabli. Mordują się, torturują, dźgają nożami, duszą żyłkami, biją po mordach kastetami, generalnie - przemoc rulezz :)

Odpowiedz
Rany, co za banalna ankieta... Skoro nawet w grze nie przeklina... W takim wypadku nie liczy się nawet, że mamy 2007 rok.

Odpowiedz
W grze przeklinają. Widać nie grałes w Blood Money...

Odpowiedz
Nie. Grałem w 1 i 2. Przejście obu części pozwoliło mi upewnić się, że nie lubię tej gry. :)

Odpowiedz
A ja ją lubie i dlatego przeszedłem 3 :) Tam rzucają "motherfuckerami", że aż uszy bolą :)

Podobnie GTA... Kurwy, chuje i inne takie to normalka.

Odpowiedz
Hitman zabija po cichu nie stać go na luksus powiedzenia do ofiary co o niej myśli :) Tak więc przekleńst nie będzie, więcej nie będzie dialogów, a cały film to będzie zarejestrowana jedna robota hitmana w jednym ujęciu bez cięć montażowych :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Marzenia ściętej głowy.... ;)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
W grze przeciwnicy przeklinają jak widzą łysy łeb 47 i kapują już co ich czeka ;) Sam 47 nie przeklina, bo ogólnie jest oszczędny w słowach. (w Blood Money z przekleństw mówi zdaje się jedynie "Bitch!", choć przeciwnicy, w szczegolnosci "gangsta" mówią "Motherfucker" itp)

Przeklinać pewnie nie będą za dużo, może gdzieś padnie jedno czy dwa przekleństwa. Z drugiej strony, w Blood Money Hitman jest bardziej dwuznaczny niż w poprzednich częściach - nie oszczędza listonosza, ani nawet księdza - jeżeli zdecydowaliby się na pokazanie tego dwuznacznego 47 to może i będą bluzgi. Bardziej bym się bał, że nie pokażą w pełni umiejętności agenta 47 i zrobią z tego poprostu strzelanine.

Po za tym w filmie 47 ma być ścigany przez jakiegoś gline więc dialogi jakieś będą :P
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Crov napisał(a):Z drugiej strony, w Blood Money Hitman jest bardziej dwuznaczny niż w poprzednich częściach - nie oszczędza listonosza, ani nawet księdza

W jedynce załatwiał kelnerów, w dwójce dostawców kwiatów, pizzy, lokajów...

Odpowiedz
Tak, ale to były tylko możliwości, które zależały od gracza. W Blood Money zabicie listonosza (w filmiku), księdza i reportera (ostatnia misja) jest konieczne. Nie trzeba było zabijać kelnerów, dostawcy kwiatów, dostawcy pizzy czy lokaja.

PS Jakiś czas temu zapowiedziano nastęną, już piątą, część Hitmana. Byleby tego nie spieprzyli.

Odpowiedz
Beda w filmie przeklinac bo producentem jest Luc Besson.
We wszystkich produkawnych przez niego filmach sa przeklenstwa. Ale nie takie konieczne tylko takie cool tak jak to Mentalu nie lubisz ;)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Recenzja scenariusza: http://www.latinoreview.com/scriptreview.php?id=29

Zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. O dzięki Ci Stwórco że nie "zagra" Vin Diesel!

Odpowiedz
Aston Kóczer - on powinien zagrać!!! :)

Piszcie, jak głosowaliście - na TAK czy na NIE, żeby potem można było zobaczyć, kto się zna, a kto się nie zna :)

Odpowiedz
Zagłosowałem na tak, ale na więcej niż KILKA bym nie liczył, niemniej sądzę że będą.

Odpowiedz
A ja zagłosowałem na NIE, ponieważ sądzę, że będzie to film od 13 lat i może za dwa fucki padną w trakcie seansu.

Odpowiedz
Od 13 lat? Według mnie będzie to film DO 13 lat.

Odpowiedz
Więc powiem to inaczej... sądzę, że tak jak w przypadku AvP zmarnują ogromny potencjał pierwowzoru idąc na kasę i robiąc beznadziejny filmik nadający się tylko dla dzieci w przedziale wiekowym 11-13 lat, ale puszczą to od 13, żeby nie było jakiegoś przypału.

Odpowiedz
Teraz lepiej :)

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Recenzja scenariusza: http://www.latinoreview.com/scriptreview.php?id=29
Czytałem to jakiś czas temu i jestem zadowolony z dobrej recenzji. Byleby nie postanowiono robić "poprawek" do skryptu, bo wyglada na to, ze jest bardzo dobrze.

A ja myśle, że nie bedzie to taka dziecinada jak Tomb Raider chociażby. Pamiętajmy, że Tomb Raider to radosna przygodówka, a Hitman to coś z rodzaju mrocznego thrillera/sensacji.

Zagłosowałem na TAK bo licze, ze bandyci nie będą mówili tylko "Ojej!" czy "O mój boże!"

Mam nadzieję, że Besson jako producent przypomni sobie akcje Leona i przypomni nam o swoim "zawodowym" dziele.

Odpowiedz
A mnie chyba najbardziej przeraża to, że producentem tego filmu został Besson. Gość już dawno zapomniał, jak robi się dobre kino. "Nikita", Gary Oldman w "Leonie" oraz "Wielki błękit" bodajże - to trzy przypadki w karierze Bessona warte uwagi.

Mam prośbę do Admina - czy można przenieść topic do działu "Kino zagraniczne"?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości