Ankieta: Czy "Hitman" b
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]

Przeklinanie na ekranie (Hitman)
Mental wystawił ocenę charakterystyczną dla siebie, a mnie się to całkiem nieźle oglądało, chociaż sceny akcji były wyjątkowo bezpłciowe, albo po prostu niezamierzenie śmieszne, jak pojedynek 4 Hitmanów. Co to miało być?

Laptop swoją drogą, ale nie zauważyłeś Mental lepszej wpadki. Hitman wyskakuje z balkonu, zostawiając w pokoju cały swój ekwipunek. Następnie w scenie w metrze wyjmuje spod płaszcza hitmanowe miecze. Mam rozumieć że kupił je razem z płaszczem? Czy były dołączone do płaszcza którego użył jako przebrania na dworcu?

Wątek policjanta ścigającego naszego 47 jest z dupy wzięty i wpakowany na siłę tylko po to, żeby film trwał 90 minut.

PS. Jakie to miłe i stylowe, że organizacja super hiper morderców ma swoje logo, które umieszcza na broniach, na laptopie. Ba! Oprogramowanie komputerowe też robi :D

Odpowiedz
http://www.ropeofsilicon.com/article/live_blogging_the_hitman_unrated_dvd/0

Świetna analiza DVD w wersji unrated. :)

12:36:29 AM: Olga is passed out and naked on the bed and Hitman grabs her and performs anal? Am I seeing this correctly?

12:36:34 AM: Nope.

:)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
A tutaj konkretny wykaz zmian razem ze zdjęciami z wersji unrated Hitmana:
http://www.schnittberichte.com/schnittbericht.php?ID=4888

Odpowiedz
Oglądał ktoś wersje unrated? Warto ją ściągać?

Odpowiedz
Don Vito spójrz na mojego posta tuż nad twoim :P

Odpowiedz
Nie znam niemieckiego. Poza tym chcę poznać opinie widzów, a nie zobaczyć suchy wykaz scen.

Odpowiedz
A nawet dwa posty wyzej, gdzie jest mój post z linkiem do sympatycznej pseudoanalizy "Hitmana" w wersji unrated. ;) Nic ciekawego nie ma, tylko więcej krwi. Jedynie alternatywne zakończenie (47 zabija dziwkę) jest fajne.

Odpowiedz
Spoiler Hitmana

Crov napisał(a):Jedynie alternatywne zakończenie (47 zabija dziwkę) jest fajne.

Gdzie jest powiedziane, że on to robi? Bo ja tam tylko przeczytałem, że ona ginie. Dlaczego on miałby to zrobić? :?

Odpowiedz
Masz rację, Karolu, źle zapamiętałem. :)

Odpowiedz
Spoiler
Crov napisał(a):A nawet dwa posty wyzej, gdzie jest mój post z linkiem do sympatycznej pseudoanalizy "Hitmana" w wersji unrated. ;) Nic ciekawego nie ma, tylko więcej krwi. Jedynie alternatywne zakończenie (47 zabija dziwkę) jest fajne.

Może mam jakąś zwaloną wersję, ale u mnie nikt dziwki nie zabija.

Odpowiedz
Alternatywne zakończenie jest do obejrzenia na DVD, jako dodatek, a nie na divxie. ;)

Odpowiedz
Myślałem, że jest wklejone do filmu.

Odpowiedz
Dwie wycięte sceny z Hitmana, jedna to zakończenie. Dałem je, bo raz:

1) pierwsza scena prezentuje się lepiej niż to co jest w finalnej wersji filmu (chodzi mi głównie o starcie z "bratem"), mimo że ciągle jest kretyński motyw z zostawieniem Dougraya Scotta przy życiu.

2) alternatywne zakonczenie, głównie zostawione dlatego, że muzyka Jespera Kyda IDEALNIE pasuje do tej sceny i tu dochodzimy do tego co napiszę niżej.

JAK, powatrzam, JAK można robić film o Hitmanie bez genialnego soundtracku Jespera Kyda? Skoro nawet amator potrafił połączyć muzykę z gry tak, żeby pasowała do filmu. Dzięki tym utworom moc alternatywnego zakończenia jest znacznie silniejsza. "Dumbasses", jakby powiedział Red Forman. Kiedy już będę robił ekranizację Hitmana to na pewno wezmę Kyda do muzyki.

edit

http://www.filmweb.pl/%22Hitman%22+powr%C3%B3ci+na+du%C5%BCy+ekran,News,id=52474

Scenariusz kontynuacji napisze Kyle Ward, który ma już doświadczenie w adaptowaniu gier – napisał tekst do filmu "Kane & Lynch". Producentami sequela będą ponownie Adrian Askarieh, Daniel Alter i Chuck Gordon. Na razie nie wiadomo, czy Olyphant ponownie wcieli się w tytułowego bohatera.

Reboot? Requel? Sequel? Cholera wie. Wiadomo tylko, że robią nowego Hitmana. Cieszyłbym się, gdyby okazało się, że nie produkuje 20th Century Fox... Może zechcą obrać trochę inną ścieżkę po porażce poprzedniego filmu.

Odpowiedz
This video is no longer available due to a copyright claim by Twentieth Century Fox Film Corporation
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Eh, wciągnąłem unrated i słaby ten Hitman, choć da się obejrzeć.

+ klimat nawet ok,
+ tematyka asasynów zawsze "robi",
+ walory Olgi Kurylenko,
+ niezła muzyka;

- aktorstwo nie istnieje,
- słaba intryga,
- wątek zmiękczonego 47 za sprawą Olgi strasznie nienaturalny i sztuczny,
- festiwal głupot, z czego o jednym muszę szerzej. Skoro 47 i reszta łysoli są takimi super zabijakami, to zakładam, że to ultra profeska. A co robią?

a) kiedy mają zabić, odrzucają spluwy i tłuką się na bagnety (!),
b) odwracają się do uzbrojonych oponentów plecami,
c) kiedy mają wtopić się w tłum, nie używają nakrycia głowy (choć mają okazję) i eksponują swoją łysinę z numerkiem... po której to szukają ich pały. Komedia jednym słowem.

- 4 / 10

Odpowiedz

Zajebistego typa znaleźli do roli :)

Odpowiedz
Film bardzo taki sobie. Niegodna ekranizacja gry. Gdyby to nie był Hitman nikt by już tego nie pamiętał. Nasz ulubiony zabójca uczłowieczony z odruchami serca - ten motyw wkradł się do Rozgrzeszenia i w grze wypada to o niebo lepiej w której zresztą przeklinają, że aż uszy puchną. :D Gram w Absolution z polskim dubbingiem - nigdy w tej serii nie było tyle walenia mięchem, hehe. Szkoda, że Małaszyński wypada niezbyt ciekawie w tej roli ale też na pewno nie tak słabo jak gościu co się wcielał w Sheparda w pierwszym Mass Effect.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz

Kuwaaa ale bazyl... Chłop wygląda gorzej niż Olyphant. Nawet mu łba dobrze nie zgolili. Ale padaka... W ogóle to wygląda jak jakiś pilot serialu albo film telewizyjny.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wylaczylem po akcji z karabinem i kajdankami.

10/10

:)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Po jakiego wała ktoś znowu wydaje x milionów na ekranizację gry z jakimś kompletnie nieznanym panolkiem w roli głównej, która nie ma prawa się zwrócić? Nie rozumię holiłódu czasami.
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości