Ankieta: Czy "Hitman" b
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]

Przeklinanie na ekranie (Hitman)
Ja się zastanawiam, po co robić reboot ze scenarzystą poprzedniej wersji. Facet nazywa się Skip Woods i póki to forum istnieje, będę hejtował to nazwisko. Człowiek, który nieustannie gwałci kino akcji - "Hitman", "Szklana pułapka 5", "X-Men Geneza: Wolverine", "Sabotaż". Podejrzewam, że nowy "Hitman" dołączy do tej listy, choć ze zwiastunu wydaje się nieco lepszy od wersji z Olyphantem.

Odpowiedz
Rozumiem że absurdalna ilość CGI w tym trailerze ma przypominać widzom, że oglądają ekranizację gry, tak?

Koszmar, a ten aktorzyna w roli głównej dobrany tak źle, że równie dobrze mogli tam dać Taylora Lautnera, wyglądałby równie wiarygodnie z łysą głową.

Odpowiedz
Nie czytam bo nie chce se spolerować ;)

http://www.filmweb.pl/news/Kto+pojawi+si%C4%99+w+scenie+po+napisach+%22Hitmana%22-113014
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jestem zaskoczony, bo okazuje sie, ze nowy film jest cienki ;)

I jestem gotow uwierzyć, że Friend jest jednak dobrym 47.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Kolejne klipy... o ja pitolę. Obczajcie CGI, w miejscach, tak wydawałoby się oczywistych, jak przewrócenie się motocykla. Co oni ćpią?
I ten jego GŁOSIK...

http://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Hitman+odwala+mokr%C4%85+robot%C4%99+w+pi%C4%99ciu+fragmentach+filmu-113059?plusMinus=false

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Unfortunately, all of its materials feel utterly and depressingly synthetic, right down to the most basic ingredients of almost any violent B-grade action movie: cars, blood, and fire, which all get the bad-CGI treatment. In fact, the most surprising credit on Agent 47—even more so than the return of Skip Woods—is the presence of the legendary Industrial Light & Magic on the special effects team. Unless they created the actors wholesale from a hard drive, the effects in this movie represent some of the crummiest-looking visuals to ever bear the ILM name.
http://www.avclub.com/review/hitman-agent-47-cant-even-justify-its-existence-224067

Przed Rogue Nation miałem nieprzyjemność zobaczyć zwiastun na dużym ekranie. Z nudów można umrzeć patrząc, jak trailer masturbuje się nudziarskimi ujęciami prosto z komputera.

Odpowiedz
FX Guide powinien zrobić materiał "What went wrong", bo to ciekawe, że ILM taką fuszerę odwaliło. Co prawda oni wydają się pozostawać w tyle mniej więcej od Indy'ego 4, ale to, co widać na trailerach, to jakaś koszmarna pomyłka. No ale cóż - T:G, Red Tails, Last Airbender też miały w ciul sztuczne efekty.

Odpowiedz
Weźmy pod uwagę, że tam pracuje masa ludzi. Podejrzewam że najlepsi zostają przydzieleni do najważniejszych projektów (jak nowe Star Warsy), a nad filmami typu Hitman pracuje cała (mniej liczna) reszta, przy czym takie produkcje mają też mniejszy budżet przeznaczony na efekty.

Odpowiedz
To wciąż nie tłumaczy Indy'ego 4, który ma przesłabe efekty.:)

Odpowiedz
Indy'ego 4 w ogóle nic nie tłumaczy :P

Odpowiedz
Starcza demencja tłumaczy.

A Hitmana to chyba dopiero ja dobrego zrobie. Bez sensu!

Odpowiedz
Może Hitmana robili stażyści?
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Jezu, co za padaka. Agent 47 to film tak nieciekawy i zły, że szkoda gadac. Ma jedna dobrą rzecz: próba zrobienia zaskoczenia z tego, że 47 jest tym dobrym jednak. Podoba mi się pomysł prezentowania go na początku jako głównego złego. Niestety, całość jest tragicznie napisana. Począwszy od debilnych zachowań 47 (nie chodzi nawet o to, że nijak się to ma do oryginału - on po prostu zachowuje się jak Terminator, a nie super-zabójca działający w ukryciu), aż po okropne dialogi. Np.:

- 47. Miło mi cię poznać, jesteś legendą.
- Myślałem, że legendą zostaje się dopiero po śmierci. [BTW, czy ktoś wyobraża sobie, że oryginalny 47 pieprzy takie rzeczy?]
- Tak. Ty już jesteś martwy... Tylko o tym nie wiesz.

NO KURNA. Nawet w najgorszej części gry, Absolution, 47 mówi prosto, konkretnie i do rzeczy. Bardzo sporadycznie zdarzy mu się powiedzieć coś one-linerowatego, co jednak zwykle jest na tyle oryginalne, że działa nawet jeżeli jest trochę za długie (np. "Name's are for friends, so I don't need one." z Blood Money - dobry tekst, ale moglby sie skonczyc na przecinku.) Bez znaczenia.

Ja nie wytrzymałem ogladania tego filmu. Rzeczywiscie momentami fragmenty akcji są całkiem spoko zrealizowane, ale są tak przegięte niepotrzebnie, że zęby bolą. Nie wiem po co próbują robić z tej serii jakiś turbo akcyjniak, jak nie maja nawet na to kasy. To jak fanfilmy Star Wars próbujące udawać niesamowicie rozbuchaną fantastyke z niesamowitymi planetami. NO NIE. Tutaj jest kaskaderka CGI, poscigi CGI, wybuchy CGI. Bleee.

W połowie przewinąłem do końca i wyłączylem. Na końcu pojawia się klon 47, 48, a w trakcie napisów Albinos. Kurna, oni jednego dobrego filmu o 47 nie potrafią zrobić, a już mysla, ze wprowadza inne postacie z gry i ktoś się tym zajara.

Aha, do tego lasia-hitman, z którą 47 się buja ma jakieś super-zmysły, dzięki którym czuje rzeczy przez ściany, instynktownie wie, kto co ma w torebce i tak dalej. Serio, normalnie telepatia. Ja piernicze.

Oczywiscie to żadne zaskoczenie, ale naprawde - przy tym filmie, film z Olyhpantem wydaje się znośny. Paradoksalnie to ten 47 z twarza zagubionego bobasa okazuje się być tym wierniejszym oryginałowi.

Odpowiedz
Ooo. Film miał premierę w polskich kinach i w ogóle 2 miesiące temu? Umknęło mnie.

Odpowiedz
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a0YW6BL_460sv.mp4

Zauważenie zajęło mi chwilę, ale jak już zauważyłem... :)

Odpowiedz
Chodzi o lasie wbijającą niewidzialny magazynek?

Odpowiedz
Ktoś zapomniał dodać w postprodukcji a na planie bali się dać kobiecie magazynek, jeszcze by coś zepsuła... :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś tak bardzo nie wiedział, co robi.:)

Odpowiedz
Nie mam nawet siły żeby besztać ten film, coś okropnego, paskudnego, zbierającego w sobie wszystkie najgorsze cechy kina sensacyjnego ostatnich lat. O nieporadności i głupocie w rozpisaniu postaci Zachary'ego Quinto czy Thomasa Kretschmanna można byłoby napisać całe szpalty, ale piszę właściwie tylko w jednej sprawie. Umknęła mi jedna kwestia z finału, gdzieś tak od 70 minuty oglądałem jak bezmyślne zombie, nie chciało mi się do tego wracać, więc dopytam.

Film z soczystym 1/10.

Odpowiedz
Ktoś tu lubi masochizm. Obejrzę to ale jak pojawi się z lektorem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości