Psy 1 i 2 i 3 też!
(26-11-2019, 13:10)Kuba napisał(a): obstawiałem coś w stylu trailerów do filmów Vegi
A ja Nolana.

Odpowiedz
Jest i Dario.
Nie spoerdolcie tego.

Odpowiedz
Narazie bez szalu, wiecej zajawek nie ogladam i zaczekam na film. Nie zdziwie sie, ze jak czesc trzecia bedzie sukcesem (a pewnie bedzie) to beda to ciagnac dalej.

Ladnych pare lat temu pisalm swoja trojeczke, jako skromny, brunatno-krwisty film o zemscie i pookraglostolowych oligarchach.

Odpowiedz

Jedynka mnie nie ruszyła, a dwójki jeszcze nie widziałem, ale może przy okazji trójki w końcu nadrobię. Zwiastun nie zachęca.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Zwiastun jak zwiastun, wygląda po prostu jak kolejny film Pasikowskiego.

Odpowiedz
Myślicie że ten Lorenc na końcu to tylko taka zgrywa na potrzeby trailera, czy może też istnieje szansa że powróci jako kompozytor muzyki do tego filmu ?

Odpowiedz
Pasikowski z Lorencem chyba już zbyt się rozjechali, żeby znowu współpracować. Lorenc komponował w ostatnich latach muzykę do "Smoleńska" i "Historii Roja", więc no. Zwarcie skrajne to prawdopodobnie produkcja "Pokłosia". Podzieli się mocno. Moim zdaniem nie ma szans na Lorenca pracującego przy tym filmie.
.

Odpowiedz
Dziś na platformach streamingowych premiera singla promującego film „Psy 3. W imię zasad”.

https://open.spotify.com/album/17UwqrrdkR2Pg6bjDZWnzF?si=6f-yrN9vQCu__xbj4LGvbQ
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Straszne przeciętniactwo.

Odpowiedz

Cały teledysk 9 grudnia.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Jeżeli mają to promować jakąś dresiarską piosenką to mam coraz więcej obaw o poziom filmu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Trzeba sprzedać film młodej widowni.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości