Punisher: War Zone (2008)
Mental napisał(a):szykowałem sie na nowego Punishera, pomimo ze trailer za nic w świecie nie przypadł mi do gustu. powiedzcie, w którym filmie ostatnio widzieliście, jak jeden kolo łamie kręgosłup drugiemu kolowi? bo ja w Maratończyku z 1976 roku (oczywiście pomijam w tym miejscu różnorakie bijatyki, gdzie kości łamane są nagminnie i to w takich ilościach, ze człowiek robi się apatyczny po 10 minutach oglądania). jednakże po przeczytaniu tej... "plotki", jestem już na 100% pewien, ze filmu w kinie nie zobaczę, a co za tym idzie - nie zobaczę go już nigdy, chyba ze wyjdzie wersja autorska owej dzielnej lasi, którą tak nieładnie panowie z wytwórni wyruchali.
Wiecie co w większości przypadków to Mentalowskie narzekanie na PG-13 robi się nudne i żenujące(bez urazy), ale tym razem się podpisuję pod tym co jegomość pisze. Są filmy które powinny zostać zrobione w Rce, powiem więcej Punisher powinien mieć kategorię NC-17 bo to kategoria chyba wyższa od Rki. Punisher powinien być mega brutalnym i mrocznym sensacyjniakiem, ociekającym krwią, sexem i czym tam jeszcze wolicie. Mental podoba ci się moja wizja?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Danus napisał(a):Mental podoba ci się moja wizja?
To nie twoja wizja tylko Gartha Ennisa, scenarzysty "Punishera" z marvelowskiego imprintu MAX. ;)

Oconnel napisał(a):A nie mówiłem?
Toć przecież news o tej samej treści jest podany wyżej. I to tak samo plotka. Inna sprawa, że nie pokojąca i jeżeli okaże się prawdą, a na DVD nie ukaże się dircut unrated to spokojnie można przejść obok filmu. Szkoda tylko Stevensona, bo Punisher z niego dobry. Myślę, że jednak większość fanów postaci oleje film i studio zarobi mniej niż przy Punisherze z Thomasem Jane'em.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
No...to śmierć dla Puniego. Niczym powrót Joela do Batmana. Film będzie miał PG-13 i...albo zarobi dużo i każdy sequel będzie PG-13, albo będzie klapą i Frank jeszcze długo nie powróci na ekrany.

Jakkolwiek nie będzie, będzie beznadziejnie.

Cytat:Mental podoba ci się moja wizja?
You are such a przydupas...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Ja się zastanawiam co zostanie z tego filmu jak wytną całe gore. Przecież w tych trailerach, które mogliśmy oglądnąć 3/4 czasu stanowiły sceny, gdzie komuś coś wbijają (nogę od krzesła w oko), łamia albo odstrzeliwują (Punisher trzyma dziecko i wali z obrzyna w czaszkę jakiegoś typa- dla mnie niezły hardcore, bo z tego wynikało, że Punisher musiał mieć nieźle zryty beret, żeby przy dzieciaku zrobić taki sajgon).

Odpowiedz
Lexi na swoim (ocenzurowanym teraz, chociaż jest nowa notka i ani słowa o filmie :roll: ) blogu sama była zdziwiona, że w ogóle udało się zmontować trailer przeznaczony dla widzów w każdym wieku.

Gdy kręci się film pod tę kategorię, a na potrzeby dvd dodaje krew, wiadomo, łatwizna, ale co innego gdy powstaje bardzo brutalny film i trzeba go stonować. Czyżby miał zostać fatalnie pocięty? heh.

Odpowiedz
To kto teraz w końcu siedzi na stołku reżyserskim >> ?? producenci i studio ? , bo już się zaczynam trochę w tym gubić.

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):To kto teraz w końcu siedzi na stołku reżyserskim >> ?? producenci i studio ?
Tak.

Odpowiedz
Pogłoski o PG-13 zostały zdementowane, a oprocz tego Lexi niby ciagle pracuje nad filmem.

Remember the rumor that the Lexi Alexander-helmed flick would be watered down to PG-13? The film's cinematographer Steve Gainer posted on the Raw Studios message board, debunking that. Gainer wrote, "Lexi is not off the film. Lexi is still involved in the edit process. The film is not (nor could it ever be) PG-13. Today I saw a cut that ran 91 minutes."

http://comicbookresources.com/?page=article&id=17744

Odpowiedz
91 min to nieźle wzięli sie za nożyczki. Taki film powinien mieć co najmniej 120 min a nie jak kolejny Hancock zanim się połapie od razu napisy końcowe się pojawią. ;]

Odpowiedz
Ejże hola, a skąd wiesz jak długi jest scenariusz? Mnie to wcale nie dziwi, pewnie bez zbędnego smęcenia Frank będzie działać od pierwszych minut filmu.

Odpowiedz
Właśnie też to mam na myśli. Mimo iż jedynka z Janem mi się podobała to w tamtym filmie Frank za długo smęcił i płakał do butelki, zbyt długo planował zemstę. Tu już chyba od pierwszych minut dostaniemy krwawą jatkę.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Płakał i smęcił, ale miało to jakiś sens, a tutaj dostaniemy krwawą jatkę zupełnie pozbawioną sensu. Nie wiem dlaczego, ale nie potrafię zaufać tej produkcji, tak samo jak mam wątpliwości względem filmów Prince of Persia i Max Payne.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Tu chyba dlugo nie bedzie plakal :) Wnioskujac po ponizszym klipie:
http://uk.movies.ign.com/dor/objects/382367/punisher-war-zone/videos/punisher_warzone_072308.html
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon