Punisher: War Zone (2008) [wątek spoilerowy]
Mierzwiak napisał(a):[z zastrzeżeniem że Wanted jest zabawniejszym filmem]

Mierzwiak, co ty .... Punisher nadaje się na pijacką imprezę, Wanted nie nadaje się nigdzie.

Cytat:dzisiaj wszyscy są zdystansowani i autoironiczni, wiec w sumie czemu nie?

Wszyscy poza samym Punisherem, który zupełnie nie błaznuje. W sumie kojarzy mi się trochę z Jokerem z TDK - jest wycięty z innego filmu.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Ciebie Wanted nie rozbawiło, mnie tak. Naprawdę chcesz się o to spierać?

Odpowiedz
Glut napisał(a):Punisher nadaje się na pijacką imprezę, Wanted nie nadaje się nigdzie.

a czemu nie? kto decyduje o tym, jaki film nadaje sie na chlanie? zawsze sądziłem, że jak jesteś spruty, to wszystko obojętnieje.

Odpowiedz
Jeszcze tak pijany żeby chcieć Wanted powtórzyć to nie bylem, no ale powiedzmy że wszystko rozbija się o gust. :)))

Mierzwiak napisał(a):Ciebie Wanted nie rozbawiło, mnie tak. Naprawdę chcesz się o to spierać?

Jasne że nie, chodziło mi o to że jeżeli stawiać Wanted i Punishera obok siebie, to ten drugi wydaje mi bronić się prostym, jarmarcznym humorem. Podczas gdy Wanted to komedia od kolesia, który nie byłby w stanie nakręcić 'po bożemu' gatunku, który parodiuje.

Odpowiedz
Cytat:Jeszcze tak pijany żeby chcieć Wanted powtórzyć to nie bylem, no ale powiedzmy że wszystko rozbija się o gust. :)))

to może zamiast stopniować alkoholowe zamroczenie, powiedz wprost: "obejrzałem punishera na trzeźwo i podobał mi się, a całe gadanie o tym, że nadaje sie na pijacką impre, to tylko taka asekuracja z mojej strony, żeby nikt przypadkiem nie pomyślał, że chce kupić ten film na dvd"

:)

Odpowiedz
Nic z tych rzeczy. ;) Punishera oczywiście widziałem na trzeźwo, w doborowym towarzystwie więc bawiłem się przednio. Nie mam zamiaru go powtarzać, ani tym bardziej kupować na DVD, ale doprawdy - gdyby ktoś wrzuciłby do czytnika podczas jakiejś popijawy ten właśnie film, uśmiechnąłbym się błogo. Punisher pasuje do takich sytuacji, można się pośmiać z Franka oldskulowo odstrzeliwującego twarze i łamiącego karki, nie przejmując się zbytnio fabułą.

Odpowiedz
Dokładnie Glut. Różnimy się tylko tym, że ja go kupię na Blu, ale jak będzie kosztować 9 zł :P
Cytat:kto nie lubi nowego punishera, ten ma kija w dupie:)
Nic dodać, nic ująć. :twisted:

Odpowiedz
Właśnie mnie oświeciło. :) Myślę że Punisher w takiej formie, w jakiej go teraz mamy świetnie nadawał by się jako materiał dla Skurczu. Wyobrażacie to sobie? Mógłbym nie przeżyć seansu, zwłaszcza gdyby panowie zastosowali swój słynny trik z przejściem z aktora w szmacianą kukłę podczas konkretniejszego upadku, tudzież potrącenia przez samochód.

Odpowiedz
Z serii "eksperymenty na żywych (niezbyt trzeźwych) widzach": "Wanted" sprawdziło się znakomicie - wszyscy wydziwiali, jaki to głupi film oglądają, ale jak Angelina wjeżdżała autem do pociągu, opadały szczęki. "Punisher: War Zone": troszkę gorzej, przydałoby się jednak nieco mocniejszych motywów w środku, np. więcej trafień rakietą.

Cytat:świetnie nadawał by się jako materiał dla Skurczu.

Dla mnie bomba :D Mogliby też znowu poćwiczyć patent z podpalaniem aktora. Exploitation remake, jak się patrzy :D
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
Oczywiście trzeba na siłę się odcinać od wszystkiego co już było i przedstawiać dziesięć różnych wersji originu, zamiast robić po prostu luźne sequele. Swoją drogą - są zdeterminowani, ale to już zakrawa a kpiny.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Phil napisał(a):http://www.filmweb.pl/news/%5BSDCC%5D+Marvel+szykuje+reboot+%22Punishera%22-63226 - Marvel nie daje za wygraną. Myślicie, że tym razem będzie PG-13? : )
Wątpie, żeby było PG-13. Filmowy Marvel wie, że tworzą dobre filmy, kiedy czerpią garściami z komiksów i robią dobrze fanom, a fani kochają brutalnego i ponurego Franka z Punisher MAX.

Gieferg napisał(a):Swoją drogą - są zdeterminowani, ale to już zakrawa a kpiny.
Niby dlaczego? Dostali na powrót prawa do swojej postaci, więc niby dlaczego nie mieliby próbować sami zrobić coś, co inni spieprzyli? Jakby dali mnie możliwość realizacji filmu o Punisherze to nie oglądałbym się na to ile było prób przeniesienia przygód tej postaci na ekran. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Trzeci reboot w ciągu 10 lat to są kpiny niezależnie od okoliczności. I tak pewnie znowu będzie klapa :mrgreen: a w 2015 kolejny reboot :lol:
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Jakoś nie wierzę w dobrą ekranizację Punishera.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Trzeci reboot w ciągu 10 lat to są kpiny niezależnie od okoliczności.
A niech robią, kurcze przecież Punisher to postać z wielkim potencjałem. Jeśli zabierze się za to Marvel, może wyjść coś dobrego to raz, dwa to nie wyobrażam sobie Punishera w PG-13. Krucjata w War Zone była może za bardzo przerysowana, ale mniej więcej tak sobie wyobrażam potyczki Franka z gangsterami.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Dobry, czyli de facto bardzo zły ;) "Punisher" powinien powstać w latach 80. i prawie powstał bo wersja z Lundgrenem miała potencjał ale zabił ją scenariusz, nudny i bez porządnych bad guyów. Dziś "Punisher" z prawdziwego zdarzenia może powstać tylko w wypadku dostania się w łapy jakiegoś zamroczenia w Marvelu i dania na film max 30 mln $ co zagwarantuje że film będzie miał niskie wymagania co do zysków i będzie można dać masę fucków, dużo krwi i przemocy bez CGI.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Cytat:Marvelu i dania na film max 30 mln $ co zagwarantuje że film będzie miał niskie wymagania co do zysków i będzie można dać masę fucków, dużo krwi i przemocy bez CGI.
No to przecież tak się stało przy okazji War Zone i też nie wyszło. Punisher po prostu nie ma takiej bazy fanów by to mogło zadziałać.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Ale kobieta to robiła, to absurd kobieta robi film o takim facecie jak Frank Castle... To nie mogło się udać. :wink:
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Facet na reżyserskim stołku nagle sprawiłby że z tego dennego scenariusza powstałoby coś dobrego? Ciekawe.

Odpowiedz
Zasadniczo wypowiedź jest podszyta ironią. Inna sprawa że słaby scenariusz nie oznacza że film musi być słaby jak wiadomo, dobry reżyser podczas zdjęć może go skorygować i zrobić coś co najmniej solidnego.

Odpowiedz
Z dobrego scenariusza można zrobić zły film, ale ze złego scenariusza nie da się zrobić dobrego filmu. Nie ma odstępstw od tej zasady : )

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon