Punisher: War Zone (2008) [wątek spoilerowy]
Przez pierwsze 15 minut wyglądało to dobrze ale dalej jest słabo, klimat siada, robi się jakaś komedia zamierzona lub nie, zwyczajnie psuje przyjemność oglądania. Ciągle najlepszym Punisherem jest Dolph Lundgren, ma najlepsze teksty i Frank Castle w jego wykonaniu nie rozpacza i nie rozkminia sensu życia tylko wybija bandziorów.

Takich one-linerów w filmie ze Stevensonem nie ma...
Jake: Jak nazwiesz sto dwadzieścia pięć trupów w ciągu pięciu lat?!
Frank Castle: Ciężką pracą.

Gianni Franco: Powiedz coś!
Frank Castle: Pieprz się.

Lady Tanaka: Kto cię przysłał?
Frank Castle: Batman.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Thomas Jane z ekipą (na drugim planie Ron Perlman) zrobili fanfilm o Punisherze. Nie licząc CGI krwi dobra rzecz, choć troche dziwne, ze Frank czeka tyle, by zareagować. Ale może to sprawia, ze jest bardziej ludzkim bohaterem tutaj, a nie koksem-antyhero.

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Butelkę to chyba miał ze szkła pancernego:P
Ale filmik spoko, Jane to był bardzo dobry Punisher w ewentualnym kolejnym filmie mógłby zagrać go jeszcze raz.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
No moim zdaniem to tak się właśnie napierdala butelką Jacka Danielsa. Gdy w tej chwili biorę ją do ręki, to od razu czuję, że prędzej zmiażdżę nią czerep jakiegoś łebka, niż ją na nim zbiję. Full realizm i ogólnie zajebista scena.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Ta krótkometrażówka jest o wiele lepsza od wszystkich filmów o Punisherze razem wziętych.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie zrobili od razu pełnometrażówki :)
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
A wiecie, kto reżyserował ten short o Punisherze? Phil Joanou, który lata temu zrobił kapitalny film gangsterski State of Grace i potem zniknął z wielkiego ekranu na dobre robiąc od czasu do czasu teledyski. Prawa do filmowego Punishera niedawno wróciły do Marvela. Mam nadzieje, że chłopaki pójdą po rozum do głowy i zaproponują duetowi Joanou/Jane współprace. Jeszcze, jakby do scenariusza wrócił Kurt Sutter, który pisał jedną z wersji scenariusza WarZone (później ostro zmienioną) to byłaby bajka!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Tzn., że co? Że chłopaki liczą, że zrobią kontynuację czy może kolejny (SIC and destroy!) reboot?
A krótkometrażówki tak mają, że wydają się dobre. Była kiedyś taka z Hitmanem.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A wy znacie różnicę między sprawiedliwością a karą?

Dla mnie ten klip to arcydzieło.

Odpowiedz
Jack ma tylko 40 koni, wiec sie nie pali - reszta spoko <ok>

I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Uwielbiam jak ktoś komu chce się zrobić krzywdę dostaje ostry wpierdziel. Świetny klip. Jane był bardzo dobrym Punisherem, jego Frank miał to coś co mściciel powinien mieć. Oprócz CGI krwi i tego, że jak wspomniał Bucho Jack się nie pali to wszystko cacy.
Co do butelki Jacka - jest cholernie twarda ;) trust me
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ostry wpierdziel? Ostry wpierdziel to się dostaje na imprezie w remizie. Punisher w cudowny sposób eksterminuje, wymierzając sprawiedliwość tak jak przykazał Judejski Bóg Wojny.

Odpowiedz
Nie czepiaj się. Tak BTW - uwielbiam zapach złamania otwartego o poranku ;)

Odpowiedz
Krótki metraż ale ile dobrych nazwisk. Do twardości butelki bym się nie przyczepiał, tylko te otwarte złamania, gość chyba nie jadał Danonków... :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Klip wyczesany w kosmos. Dużo napięcia buduje muza Zimmera , aż się chcę obejrzeć starego Punishera, którego btw. nigdy nie widziałem :P

Odpowiedz
Zajebisty klip. Resztę już napisano.

Swoją drogą, coś dziwnego dzieje się z karierą Thomasa Jane'a. Ostatni w miarę znany film z nim w roli głównej miał premierę 5 lat temu, od tamtej pory grywa albo w jakichś tanich, szerzej nieznanych produkcjach, albo malutkie epizody (jak w 'Scott Pilgrim'), plus rola w mało popularnym serialu HBO. Szkoda, bo lubię gościa i na Punishera pasuje jak mało kto.

Odpowiedz
No i obejrzałem Punishera z 2004. Boż co za kapsztyl ;/ Sama postać Franka doskonale obsadzona , jednak muzyka ( w pewnym momencie brzmi to jak jakaś litania z Holmarkowych produkcji ) i ogólny smołowaty klimat dobijają te produkcje po całości ( usnąłem w połowie ). A czarę goryczy przekreśla atak Ruska i Grajka totalna masakra nie wspominając już o komicznych sublokatorach, brak słów. Koleś mści się na głównych bosach w mieście, ulukowany w ogólnodostępnym mieszkaniu do którego każdy może zapukać i sprawdzić swoje siły. 5- /10 Nie ma startu do wyżej zaprezentowanego klipu...

Odpowiedz
No i mimo, że nie ma startu to dla mnie to i tak najlepszy film z Punisherem. Muzyki nie pamiętam, ale Main Theme świetny, katuje się nim odkąd 2 dni temu zobaczyłem ten klip.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Np2_9JcVZaA[/youtube]

Podoba mi się to w tym filmie, że Frank analizuje, kręci, planuje. Sprawia, że Saint zabija własnego przyjaciela i żonę. Karze go i o to chodzi :D

Odpowiedz
Bez obrazy , ale bardziej bez jajecznego theme to już dawno nie słyszałem... Sam film byłby spoko gdyby wywalić z niego:
- durnych sąsiadów
- ruska , grajka pseudokillerów
- dodać odrobinę mózgu organizacji Travolty
- ograniczyć komediowość do minimum
- przykręcić nieco wylewającą się smołę ekranową

Dodać:
+ bardziej żywszą muzykę
+ lepiej nakręconą śmierć rodziny franka
+ lokum franka bardziej anonimowe i mroczne

Zresztą Punisher jest jak Batman tylko nie ma sumienia , ma bardziej nasrane we łbie i nie pierdzieli się z przeciwnikami.

Odpowiedz
I dlatego "Punisher" z 1989 r. to szczytowe osiągnięcie osadzenia Franka w filmie. :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon