Quiz muzyczny
Dzięki za zabawę :) Dobra okazja, żeby przypomnieć sobie o starych serialach, zarówno o tych, które warto odświeżyć (Buffy, Co ludzie powiedzą, Przystanek Alaska...), jak i klasykach, które może i kiedyś były cool, ale dziś budzą uśmiech politowania (pamiętacie, że Ryan Gosling grał Młodego Herkulesa? :D albo Niebezpieczne ujęcia). Gratulacje dla Crasha, nie udało mi się osiągnąć zamierzonego progu 75%, ale drugie miejsce jest bardziej niż satysfakcjonujące.

Cytat:Nie myślałem, że będziecie pamiętać Hulka Hogana w motorówce.
What have been seen... A na serio, Hulk to jeden z bohaterów dzieciństwa, stawiany obok Dużyny A, MacGyvera czy Norrisa, więc nie było to wcale trudne ;)
Cytat:nie mogło być inaczej
tu z kolei się mogłem przejechać. Nie widziałem, chociaż na liście widnieje od dłuższego czasu, jednak średnie opinie o dalszych sezonach nie zachęcają.
5 - no takie chcieliśmy, ale tego chyba nikt poza Mentalem nie widział... ;)
6 - dopiero teraz sobie przypomniałem, że widziałem ze dwa odcinki. Niestety, nawet chyba nie wiedziałem, że tak się serial nazywa....
7 - o Ty cwaniaku! ;)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Cytat:5 - no takie chcieliśmy, ale tego chyba nikt poza Mentalem nie widział... ;)

Ja widziałem, ale tę nutę wprowadzili chyba dopiero w drugim sezonie, a TVN puścił dopiero kilka odcinków.

Odpowiedz
Z ostatniej chwili... Nagrane telefonem komórkowym (sorry za jakość):
Crash właśnie sprawdził wyniki i świętuje zdobycie pierwszego miejsca:

A teraz dajmy się nacieszyć zwycięzcy.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon