Rambo (1982-2019)
(11-09-2019, 21:07)Snappik napisał(a): Co tu gospodarować? 1 akt - sielankowe życie Johna i pokazanie go w roli wujka, do tego parę zabawnych tekstów i sceny jak John robi sobie jajecznicę. Akt 2 - źli Meksykaninie porywają dziewczynę, John idzie im spuścić wpierdol, ale sam wpierdol dostaje, amigos wykańczają dziewczynę na jego oczach. Akt 3 - amigos kapnęli się, że John może być świadkiem w sprawie i robią mu najazd na ranczo, a John już na nich czeka i systematycznie wykańcza jeden po drugim. Na koniec Sly z zakrwawioną twarzą na polu pełnym ciał wali w stronę nieba tekst "I'm too old for this shit"...

... i umiera. Koniec. 

Coś czuję, że będzie coś a la Logan. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Też mi się tak wydaje. Nawet już o tym pisałem - w zwiastunie jest scena (najprawdopodobniej z finału) w jakiejś stodole, gdy ranny John idzie w kierunku (przypuszczam) głównego bad guya, a później cięcie i Rambo wbija nóż w tego kolesia. Wyraźnie widać, że Jonn krwawi, więc sądzę, że to będzie jego ostatni taniec.

Mam jednak nadzieję, że nie ubiją (kolejnego) bohatera mojego dzieciństwa...
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
A niby dlaczego nie? Ostatni film z serii. Odejdzie tak jak należy a nie "ze starości"

(11-09-2019, 12:10)Krismeister napisał(a): A nie możesz przyjąć do wiadomości, że takim killerem będzie dopiero w trzecim akcie, jak zostaną przekroczone wszelkie granice?

Więc jak niektórzy przewidują (i jak zapowiadał dawniej Stallone) przez 2/3 filmu będą snuje a na końcu "John Sam na Farmie". Na papierze "Rambo walczy z kartelami meksykańskimi" brzmiało ciekawie, zapowiedzi pokazują, że może wcale nie być.

(10-09-2019, 21:06)Gieferg napisał(a): Shamar, jesteś trollem czy idiotą? :)

Zapytał ktoś wstawiający 100 spoilerów
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Więc jak niektórzy przewidują (i jak zapowiadał dawniej Stallone) przez 2/3 filmu będą snuje a na końcu "John Sam na Farmie". Na papierze "Rambo walczy z kartelami meksykańskimi" brzmiało ciekawie, zapowiedzi pokazują, że może wcale nie być.
Oryginał to przecież John sam w dżungli więc wszystko wraca do korzeni
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Zapraszam do wspólnego jarania się nowym zwiastunem :)

30 sekunda - będzie miazga!

Od jutra jadę z serią Rambo tak, aby zdążyć przed wizytą w kinie.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Większej rzeźni od poniższej sceny nie da się zrobić, ale i tak wygląda to dobrze.

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Większej może nie, ale za to bardziej różnorodną. Rambo stojący w miejscu i Azjaci rozpadający się na kawałki cokolwiek mnie swego czasu rozczarowali.
Ale ten red band jednak pokazuje za dużo. Odradzam paczenie.

Odpowiedz
Pokazali całą scenę finałową?
żenada
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Na ten moment Last Blood ma 47%, ale jakoś mnie to nie rusza, biorąc pod uwagę, że druga najlepsza część czyli John Rambo ma tam 38%...

Odpowiedz
Dwie recenzje, negatywna i pozytywna, wyraźnie pokazują gdzie leży pies pogrzebany:
Cytat:In 2019's hypersensitive cultural environment, the depiction of murderous Mexican crime bosses and their cowering sex slaves encountering a literal white savior doesn't go down so easy.
Cytat:Trump-era Rambo is essentially a human border wall keeping America safe from Mexican rapists and murderers. Absolutely deranged, a must-see.
Czyli powinno być dobrze.

Odpowiedz
Bez kitu. Te "negatywne" recenzje bardziej mnie zachęciły do seansu, niż te biedne trailery.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Te negatywne recki ogolnie sa mocne:

Cytat:A film that aspires to be Logan, yet lands somewhere closer to The Texas Chain Saw Massacre.

W sobotę jestem w kinie.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Przecież te teksty z negatywnych recek zapowiadają film dekady. Co najmniej.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Wszech czasów od razu.

Odpowiedz
Wszech czasów i alternatywnych rzeczywistości również ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon