Rango (2011)
Ładne i przyzwoite, dosyć udane ale jednak nie na tyle, żeby chętnie wracać (może by pooglądać widoczki).
Taki niby prawdziwy western, w niby wersji animowanej dla dzieci (choć raczej nie)

Plusy: w miarę poważna historyjka, ładna graficzka (nie cała ale większość),
Minusy: w miarę poważna historyjka (przydałoby się jednak "mniej serio"), można się czasem uśmiechnąć ale właśnie... to tylko taki grymas na twarzy, który pojawia się kilka razy.

6/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
ta konwencja mnie tak trochę odrzuciła - stworki w ubraniach, ale wizualnie to jest ZAMIEĆ. Opad szczęki przy każdym kadrze, a i te są wysmakowane i wyjątkowo dobrane. Akurat leciał na TVN HD więc przegapiłem początek (z 15 minut nawet) ale chętnie zobaczę całość jeszcze raz, chociażby dla zajebistości grafiki i detali w każdym ujęciu.
loading podpis...

Odpowiedz
(30-03-2014, 18:11)shamar napisał(a): Plusy: ładna graficzka (nie cała ale większość),

Czuję się, że to może być jakiś prowokacyjny haczyk, ale OK połknę go: W jakich niby momentach coś było nie tak z grafiką? Jak dla mnie to wizualnie to film wymiata w każdym calu.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Np. w takich - >
(04-05-2013, 13:46)Lawrence napisał(a): [Obrazek: 4499_4.jpg]

Po prostu niektóre facjaty wyglądały mistrzowsko (np. ta stara mysz), w tym świecie.
A niektóre wyglądały jak animki, w tym świecie.

Jak to wyjaśnić... Hmmm....

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Obejrzałem wczoraj Rango (natknąłem się na film zupełnie przypadkowo, nie wiedziałem wcześniej o jego istnieniu) i dawno nie miałem takiej pewności co do końcowej oceny, która wydaje mi się wręcz oczywista:P

Otóż jest to 8/10 i wynika z tego, że za samą stronę wizualną (oświetlenie, tekstury) i design scen (!!!) należy się mocne 7 i dałbym tyle nawet, gdyby nie podszedł mi żaden żart i gdyby nie było innych zalet. Tymczasem, niektóre żarty naprawdę spoko (akcja z orłem i vending machine wzięła mnie z zaskoczenia), a fabuła, no cóż, przynajmniej jest jakaś i widać starania scenarzystów, nawet jeśli nie zawsze jakoś specjalnie owocne.

Przy czym na pewno Rango dużo zyskuje na dużym ekranie, na którym można w pełni docenić jakość pracy animatorów.

+nie sądziłem, że coś takiego kiedyś napiszę, ale szkoda, że nie wyszedł blu-ray 3D.

Odpowiedz
Oglądałem i polubiłem, bardzo specyficzny film, nie dziwi mnie różny odbiór tej animacji. Ja oceniam pozytywnie film, szczególnie, że zarówno podejściem do fabuły i postaci jak i sposobu animacji jest czymś oryginalnym i wybijającym się. Ale szczególnie pochwalę w tym filmie charakter głównego bohatera, morał i humor który mnie rozkładał na łopatki.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon