Red Dead Redemption
A ja zabierałem się do niej 3 razy - 2 razy wymiękłem na Meksyku, trzeci raz zmusiłem się żeby go przejść, ale byłem już tak zmulony, że dalej nie mogłem. Postanowiłem sobie zrobić przerwę - trwa już chyba z rok.:) Kolejne podejście trzeba będzie zacząć od początku, i pewnie znów będę zachwycony, a potem się znudzę. Gdyby była opcja przejścia wszystkich misji fabularnych pod rząd - samo mięcho, bez dojazdów, czysta akcja - chętnie bym z niej skorzystał.

Odpowiedz
Po nabraniu wprawy ten Meksyk nie jest taki zły. Przy olewaniu wszystkich zadań pobocznych można skończyć ten etap w jednym-dwóch posiedzeniach.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Nadal jest to męczarnia i ciężka praca - niekoniecznie coś, co lubię w grach, do których siadam żeby się zrelaksować.:) Historia z RDR w formie Max Payne 3 - w to bym grał.

Odpowiedz
Ja nie mam aż takich zastrzeżeń (10/10), choć myśląc o RDR z perspektywy czasu zarzuciłbym jej to samo, co GTAIV - fabułę przydałoby się przyciąć i zwęzić, a pewne wątki wywalić do zadań pobocznych, w tym Meksyk właśnie. Ale i tak grało się fajnie, poza tym zmiana klimatu zawsze wnosi trochę świeżości, co przy tak długich grach jest jak najbardziej mile widziane.

Odpowiedz
Ja się zastanawiam, jakim cudem Military nie obczaił jeszcze dodatku do RDR. Gejmplejowo jest to akcyjkowy ekstrakt z RDR (rozwadniania zadaniami pobocznymi i misjami typu "podaj, przynieś, pozapierdalaj z jednego końca mapy na drugi" praktycznie nie ma) tylko z kapitalnie zaimplementowanymi zombie oraz taką stylistyczną i fabularną woltą, że tylko dzięki geniuszowi Rockstara się to nie tylko udało, ale i powstała nowa, rewelacyjna gra. Serio, wypróbuj "Undead Nightmare", skoro podstawka cię tak odstręcza :)
--
Laozi

Odpowiedz
Skoro podstawka mnie zniechęca, tym bardziej nie chcę inwestować w dodatek.:)

Odpowiedz
Który nie ma aspektów, na które jojczysz. Seems legit :)
--
Laozi

Odpowiedz
Hiczu, to chyba logiczne, że nie chcę dalej inwestować w grę, która mnie rozczarowała.:) A od zombie mam fenomenalny State of Decay. Kupiłeś już wersję PC?:)

Odpowiedz
Niestety, w moim sklepie jeszcze nie ma :)
--
Laozi

Odpowiedz
Śmigam teraz w RDR'a i soundtrack z tej gry to piękna sprawa, szczególnie jak po przeprawie przez rzekę i dostaniu się do Meksyku wjeżdża "Far away"(wiem, że już było linkowane tutaj parę razy, ale warto podbić):

Sama gra na razie bardzo mi się podoba, ale do końca jeszcze daleko, więc nie ma co się spieszyć z werdyktem.
VISCA EL BARCA !
Last.fm
Filmweb
Lubimy czytać

Odpowiedz
Choć chętnie skróciłbym Meksyk o co najmniej 5 misji, nie rozumiem aż takiej niechęci do tego rozdziału. Jest to zdecydowanie najładniejsza lokacja z pięknymi, pomarańczowymi skałami na czele, wątek rewolucji jest całkiem ciekawy, spotykamy jak dotąd najfajniejszą postać z całej gry (czyli Landona). A jakby tego było mało, dostajemy też odjazdowe ponczo. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Tylko że ten wątek NIC nie wnosi i po jego zakończeniu wraca status quo: nie zmienił się Marston, nie zmieniła się jego sytuacja, ot, po prostu straciłeś parę godzin na fetch questy dla frajerów, zostałeś wykorzystany w najbardziej oczywistych przekrętach dokonywanych przez idiotów, a cały epizod zakończyłeś w sposób, który od początku wydawał się najbardziej oczywisty i który mógł zając dosłownie 5 minut. To tak w skrócie.:)

Odpowiedz
RDR ukończone.
W skrócie - fantastyczna gra, ale do ideału nieco jej brakuje. Pomijam już Meksyk - fakt, w kontekście całej gry jest on niepotrzebny, ale mimo wszystko to bardzo fajny rozdział.
Brakuje jakiegoś mistrzowskiego szlifu, czegoś naprawdę ekscytującego, zachęcającego gracza do siedzenia przed ekranem do upadłego i oczekiwania z niecierpliwością, co będzie dalej. Być może to brak magii Rockstar North, która sprawia, że San Andreas to dalej najlepsze GTA.

Ale nawet mimo tego subiektywnego odczucia RDR to kawał świetnej gry z doprowadzoną do perfekcji technologią i mechaniką. I z emocjonalnym, koniec końców satysfakcjonującym zakończeniem.
9/10
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Widzę, że jeszcze nikt tego nie wrzucił. Nic tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

[Obrazek: 5UBOQNi.jpg]

[Obrazek: lU1RaEU.jpg]

Odpowiedz
*podnosi niepewnie rękę*

Ekhem....

Na PC poproszę.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Red Dead Redemption 2 oficjalnie zapowiedziane:

http://polygamia.pl/red-dead-redemption-2-czy-table-tennis-rockstar-zmienia-logo-internet-szaleje/

;)

Jedyne 6 lat po premierze.

Odpowiedz
Czekamy na zwiastun.
[Obrazek: Red%20Dead%20Redemption%202%20oficjalnie.jpg]

Odpowiedz
Buuu... tyle czekania jeszcze :(

Liczyłem jednak na jakąś zabawę tytułem, a nie zwykłe pacnięcie "2" :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ja tam nie mogę się doczekać. Siedmiu kowbojów na teaser-posterze też pewnie wstawiono nie od parady. Pominąwszy oczywiste nawiązanie, możliwe, że będziemy przesiadać się pomiędzy jedną z siedmiu postaci gangu, albo - co zdecydowanie bym wolał - wybrać będziemy mogli jednego z siedmiu bohaterów i oddzielną ścieżkę rozwoju fabuły, to jest przechodzenie gry z perspektywy wybranego typa. Nie wierzę, że stworzą oddzielne historie ale zadowoliłbym się wspólną opowieścią, która ewentualnie różni się w detalach, albo postrzeganiu pewnych wydarzeń. To R* i nie wierzę, żeby nie mieli ambicji przebić tego, co było w RDR i GTAV, więc czuję, że znowu pokażą wszystkim, jak się robi sandboksy i pozostawią całą resztę z tyłu na kilka kolejnych dobrych lat. Chyba ponownie przejdę w międzyczasie RDR-a z dodatkami, żeby osłodzić sobie czas oczekiwania. BTW. Jest temat o RDR, więc może ktoś władny przerzuci tam kilka ostatnich postów?
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
A ja czuję, że dopierdzielą obowiązkowego multika i plakat właśnie to symbolizuje. Mnie interesuje tylko i wyłącznie single player, a bzdety sieciowe niech sobie wsadzą w...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon