Resident Evil (seria)
Ale ja mam opis lepszy :)

Odpowiedz
Nikt nie dawał a już 2 tygodnie ma.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Damn, miałem wrzucić, ale zaraz w trakcie oglądania musiałem stracić świadomość na kilka dni:)

Odpowiedz
RE to doskonały horror. Nie mogę grać przy zgaszonym świetle, bo tak się boję. Najlepsza część to oczywiście 4, 2 oraz Zero z GC. Seria filmów to prawdziwy majstersztyk (9.5/10), zaś sama gierka zachwyca. Nie dziwi więc, że mogę w nią grać bez końca. Kiedyś nawet wywalili mnie z ogólniaka, bo zamiast chodzić na zajęcia łupałem miesiącami w zacną czwóreczkę, ale przynajmniej od tamtej pory mam więcej czasu na granie.

Odpowiedz
ROTFL dnia:

Zwiastun najnowszego Resident Evil w IMAXie... w jakości SD. No dobra, może przesadziłem, ale nie mogło to być nic więcej ponad baaaardzo mocno skompresowane 720p.

Odpowiedz
Anderson dalej kręci te gówna?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Bada granice. Póki co udawało się i każdy kolejny film był jeszcze bardziej gówniany. Czy uda się raz jeszcze przebić dno?

Odpowiedz
Myślę, że się uda. Trailer piątki? czy szóstki? sugeruje, że wydarzenia z pierwszej części to manipulacja, ci którzy zginęli wracają i w ogóle galimatias. Robi się z tego telenowela na wzór Piły, poświęcająca sens na rzecz tanich twistów. O ile w ogóle można mówić o sensie w przypadku tej serii.

Swoją drogą to już druga seria filmowa, w której Michelle Rodriguez powraca zza grobu. Myślicie, że to nowa moda? Teraz już nie będzie ginąć, tylko wracać? Lepiej niech Cameron uwzględni to pisząc kolejne Avatary :)

Odpowiedz
Cytat:Swoją drogą to już druga seria filmowa, w której Michelle Rodriguez powraca zza grobu.

Jaka jest pierwsza?

Odpowiedz
Fast & Furious. Ale tam "zginęła" poza kadrem więc mogą łatwo z tego wybrnąć.

Odpowiedz
W Maczecie ginie (bo tego się nie dało przeżyć) i ot tak sobie wraca w tym samym filmie :)
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(15-08-2012, 19:28)Craven napisał(a): Bada granice. Póki co udawało się i każdy kolejny film był jeszcze bardziej gówniany. Czy uda się raz jeszcze przebić dno?

Oczywiście, że przebił. Właśnie wróciłem z seansu. Nawet mój kumpel - wierny fan Residenta, który przeszedł wszystkie gry od góry do dołu - stwierdził, że takiego kału w życiu się nie spodziewał. Afterlife było znacznie lepsze i bardziej pomysłowe, no i dało się je oglądać, ze względu na fajne 3d.

Retrybucja to mechaniczno-plastikowy teatr. Dialogi są szczątkowe, zazwyczaj to suche one-linery, starzy bohaterowie wracają i jest to w pewien sposób uzasadnione, ale... no właśnie, robi się z tego totalna komedia, bo konwencja jaką obrał Anderson to absurd, z którego coraz ciężej wybrnąć. Film ma momenty, gdy udaje mu się wnieść na poziom przeciętniactwa, ale są to sporadyczne sytuacje (np. motyw z symulacją Tokyo). Reszta prezentuje się jak 2-godzinny, wysmażony trailer. Fabuły nie ma, ciekawych postaci nie ma, głupota goni głupotę (pamiętacie filmik z Michaelem Pare "reload is overrated"? Tu jest dokładnie to samo), sceny walk są tak katastrofalnie sztuczne, że bolą zęby. Nawet w końcówce, kiedy Anderson miał szansę wyjść jakoś z twarzą (co w kontekście ostatnich 2 części brzmi jak żart;)) zjebał po całości.

[Obrazek: Resident-Evil-Retribution-Milla-Jovovich-720x1280.jpg]

Dla fanów Michelle Rodriguez mam dobrą wiadomość:

Bez oceny, bo nie mam siły. Punkt dla Afterlife tym razem.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
RE schodzi z każdym rokiem na psy, coraz bardziej i bardziej. Tak naprawdę dobre czasy Residenta skończyły się na RE3, no... Code Veronica była też dość dobra i miała klimat starych Residentów a wyszła chyba rok po RE3. Teraz to gra zamieniła się na bezmózgą nawalankę- strzel, kopnij. Klimat kiepski, brak zagadek, które sprawiały największa frajdę. Prócz grafiki cała reszta poszła do tyłu. Co do ostatniego filmu w reżyserii Andersona, to żal nawet się wypowiadać na ten temat, jeden z gorszych filmów jakie widziałem.

Odpowiedz
Cytat:brak zagadek, które sprawiały największa frajdę.
Te durnowate residentowe zagadki zawsze mnie irytowały i miałem ich szczerze dosyć już w dwójce (ostatniej części, którą skończyłem).

Odpowiedz
Cytat:Teraz to gra zamieniła się na bezmózgą nawalankę

Lepsza bezmózga nawalanka niż bezmózga przygodówka, gdzie zagadki nie mają żadnego sensu. Pierwsze Residenty były zajebiście klimatyczne, ale jako gry logiczne po prostu ssały.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Na dobrą sprawę "przygodówkowatość" RE sprawiła, że po pierwszym przejściu do żadnej z tych gier nie miałem nigdy ochoty wracać.

Odpowiedz
(14-09-2012, 14:45)Snappik napisał(a): Oczywiście, że przebił.

Nie wierzę, że ten film jest gorszy niż RE 4... No przecież gorzej już się nie da. Da się?

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(08-12-2012, 01:02)shamar napisał(a):
(14-09-2012, 14:45)Snappik napisał(a): Oczywiście, że przebił.

Nie wierzę, że ten film jest gorszy niż RE 4... No przecież gorzej już się nie da. Da się?
W porównaniu z ostatnią częścią RE4 to film rewelacyjny.

Odpowiedz
(08-12-2012, 01:02)shamar napisał(a): Nie wierzę, że ten film jest gorszy niż RE 4... No przecież gorzej już się nie da. Da się?

Brak mi słów. To po prostu trzeba zobaczyć. Trzeba zobaczyć na jakie gówno można rozp....lac kasę.

Czy ktokolwiek wykładający kasę czytał scenariusz Andersona. Może on przekonał producentów czymś? Np. wypożyczył żonkę na mały gangbang trzem spaslakom z grubymi portfelami?

Bo nie wierzę, że ktoś przeczytał scenariusz i zawyrokował: to będzie cool, wykłądam miliony.

Naprawdę polecam.

Odpowiedz
Chryste, zrobiłem to. Obejrzałem Retribution. Tragedia.

Nie sądziłem, że może być jeszcze gorzej, ale jednak. Ten film nie ma w ogóle fabuły. Zakończenie to kompletna beka, podobnie jaki i całe zawiązanie akcji. Mogłem się w sumie tego spodziewać, ale SH:R to przy tym co najmniej bardzo dobry film. Ba, nawet poprzednie Residenty to przy tym bardzo dobre filmy.

Wizualnie okej, ale to tyle.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon