Rick and Morty
Natknalem sie na ten serial przegladajac dzisiaj reddita i cameo w Simpsonach. Na razie jestem po dwoch odcinkach, ktore sa genialne! Humor jest mega. Normalnie kolesie, ktorzy to wymyslili nie wiem co biora, ale niech nie przestawaja :D! Genialna kreskowka, opowiadajaca historie pewnej rodzinki, gdzie pierwsze skrzypce graja dziadek Rick, ktory jest geniuszem (ale tez alkoholikiem) niczym Emmet Brown, ale bardziej jeszcze bardziej zwariowany i jego wnuczek Morty. Przezywaja oni historie rodem z SF, jest tez duzo nawiazan do filmow. Bardzo podoba mi sie tez chemia miedzy owymi bohaterami.

[Obrazek: rickmorty.jpg]

Odpowiedz
Jednym z współtwórcow serialu jest Dan Harmon, więc będzie trzeba obadać. :)

Odpowiedz
Absurdalny, surrealistyczny, ale jednocześnie cholernie ciepły i inteligentny serial. Nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Serio, jedna z najlepszych premier zeszłego roku :)

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_n5jvvcuMmS1tnpvn0o2_250.gif]

Odpowiedz
Najlepszy serial na swiecie. Łyknąłem w jeden wieczór cały pierwszy sezon, a teraz ogladam dwa odcinki drugiej serii, które wyciekły. Jak najproście go opisać?

Bardziej popieprzony "Doctor Who" z domieszką "Back to the Future".

"Z domieszką", bo oczywista jest inspiracja, ale wcale nie odgrywa w wielkiej roli w serialu. Bardziej podobieństwo czuć właśnie do przygód Doctora - jest dziwny geniusz i jego zwyczajny pomocnik, którzy zwiedzają zadziwiające światy i radzą sobie z fantastycznymi sytuacjami.

Mało, że serial jest przezabawny to jeszcze ma naprawdę dużo ciekawych pomysłów i sięga po ciekawe koncepty sci-fi. Do tego typowa dla Dana Harmona beka z klisz i utartych schematów kina wszelakiego. Na przyklad swietny jest odcinek, gdy Rick postanawia pozbywać się klątw z magicznych przedmiotów, które w stylu jakiegoś odcinka "Twilight Zone" czy czegoś takiego Diabeł rozdaje za darmo ludziom. :)

No i smieje sie mocno przy tym serialu. Znakomita rzecz, szkoda, ze dopiero drugi sezon wychodzi. :)

A przy tym jest momentami bardzo wulgarny, ale cale szczescie bardzo rzadko bywa oblesny.

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
:D

Odpowiedz
"It's not like he's a hot girl. He can't just bail on his life and set up shop in someone else's"

Po pierwszym odcinku. Czuć Harmona więc wiem, że będzie przynajmniej dobrze. Ale - i wiem, że to kompletnie irracjonalny, bezsensowny zarzut - nie wiem czy przyzwyczaję się do tego, że Justin Roiland cały czas brzmi tutaj jakby był o słowo od wyrzygania się ;)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
4 odcinek sezonu 2 bardzo zajebisty :D ogolnie jest obcy, ktory manipuluje wspomnieniami i sie duplikuje :D Genialne.

Odpowiedz
Fantastyczny odcinek, można powiedzieć że butelkowy.
3, 4, 5 - poziom jest znakomity, rozpieszcza nas ten drugi sezon.

Odpowiedz
Wideo 

Odpowiedz
(04-07-2015, 20:31)Crov napisał(a): Najlepszy serial na swiecie.

Potwierdzam.

Odpowiedz
O shit ale to jest dobre, mam nadzieje ze powstanie pelnometrazowka i ten kawalek poleci chociazby w napisach koncowych :)

https://soundcloud.com/andromulus/get-schwifty-andromulus-remix

Odpowiedz

Zajebiste to było to - deprechę miałem z 4 dni później pamiętam : )

Ostatni odcinek świetny. TINY RICK!

Odpowiedz
Snuffer tez mialem ostry smutek przez to zakonczenie, ogolnie muzyka jest dobierana zarabiscie w tym serialu, ale tutaj juz polecieli na maxa. Takie to prawdziwe i ogolnie Rickowe :)

Tiny Rick i jego przeslanie wymiatalo i ten taniec :D

Odpowiedz
W dwa dni łyknąłem pierwszy sezon - rewelacja, w zasadzie bez słabych punktów. Jakież to pomysłowe, zabawne, pełne fajnych popkulturowych odniesień! Do tego serial ma swoją (ciekawą!) mitologię, hehe. Główna para wymiata, ale i tak moją ulubioną postacią jest Jerry - kojarzy mi się nieco z southparkowskim Randym. Ogólnie godna polecenia produkcja. W weekend zabieram się za drugą serię.

Odpowiedz
Damn wlasnie wymyslilem twist na koncowke 3 sezonu :D dajcie do Dana Harmona email :D

Odpowiedz
Nikt nie ma do niego maila? Na Twiteerze napisalem i czekam.

Odpowiedz
Próbuj na reddicie. Często się udziela. Możesz też uderzać do Roilanda.

Oczywiście, nie żeby to cokolwiek dało. Trzymam kciuki, ale pieniędzy nie postawię ;)

Odpowiedz
GRANDPA'S BACK! ;)

Odpowiedz
Dzien chlopaka

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości