Rick and Morty
Natknalem sie na ten serial przegladajac dzisiaj reddita i cameo w Simpsonach. Na razie jestem po dwoch odcinkach, ktore sa genialne! Humor jest mega. Normalnie kolesie, ktorzy to wymyslili nie wiem co biora, ale niech nie przestawaja :D! Genialna kreskowka, opowiadajaca historie pewnej rodzinki, gdzie pierwsze skrzypce graja dziadek Rick, ktory jest geniuszem (ale tez alkoholikiem) niczym Emmet Brown, ale bardziej jeszcze bardziej zwariowany i jego wnuczek Morty. Przezywaja oni historie rodem z SF, jest tez duzo nawiazan do filmow. Bardzo podoba mi sie tez chemia miedzy owymi bohaterami.

[Obrazek: rickmorty.jpg]

Odpowiedz
Jednym z współtwórcow serialu jest Dan Harmon, więc będzie trzeba obadać. :)

Odpowiedz
Absurdalny, surrealistyczny, ale jednocześnie cholernie ciepły i inteligentny serial. Nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Serio, jedna z najlepszych premier zeszłego roku :)

- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_n5jvvcuMmS1tnpvn0o2_250.gif]

Odpowiedz
Najlepszy serial na swiecie. Łyknąłem w jeden wieczór cały pierwszy sezon, a teraz ogladam dwa odcinki drugiej serii, które wyciekły. Jak najproście go opisać?

Bardziej popieprzony "Doctor Who" z domieszką "Back to the Future".

"Z domieszką", bo oczywista jest inspiracja, ale wcale nie odgrywa w wielkiej roli w serialu. Bardziej podobieństwo czuć właśnie do przygód Doctora - jest dziwny geniusz i jego zwyczajny pomocnik, którzy zwiedzają zadziwiające światy i radzą sobie z fantastycznymi sytuacjami.

Mało, że serial jest przezabawny to jeszcze ma naprawdę dużo ciekawych pomysłów i sięga po ciekawe koncepty sci-fi. Do tego typowa dla Dana Harmona beka z klisz i utartych schematów kina wszelakiego. Na przyklad swietny jest odcinek, gdy Rick postanawia pozbywać się klątw z magicznych przedmiotów, które w stylu jakiegoś odcinka "Twilight Zone" czy czegoś takiego Diabeł rozdaje za darmo ludziom. :)

No i smieje sie mocno przy tym serialu. Znakomita rzecz, szkoda, ze dopiero drugi sezon wychodzi. :)

A przy tym jest momentami bardzo wulgarny, ale cale szczescie bardzo rzadko bywa oblesny.

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
:D

Odpowiedz
"It's not like he's a hot girl. He can't just bail on his life and set up shop in someone else's"

Po pierwszym odcinku. Czuć Harmona więc wiem, że będzie przynajmniej dobrze. Ale - i wiem, że to kompletnie irracjonalny, bezsensowny zarzut - nie wiem czy przyzwyczaję się do tego, że Justin Roiland cały czas brzmi tutaj jakby był o słowo od wyrzygania się ;)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
4 odcinek sezonu 2 bardzo zajebisty :D ogolnie jest obcy, ktory manipuluje wspomnieniami i sie duplikuje :D Genialne.

Odpowiedz
Fantastyczny odcinek, można powiedzieć że butelkowy.
3, 4, 5 - poziom jest znakomity, rozpieszcza nas ten drugi sezon.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Wideo 

Odpowiedz
(04-07-2015, 20:31)Crov napisał(a): Najlepszy serial na swiecie.

Potwierdzam.

Odpowiedz
O shit ale to jest dobre, mam nadzieje ze powstanie pelnometrazowka i ten kawalek poleci chociazby w napisach koncowych :)

https://soundcloud.com/andromulus/get-schwifty-andromulus-remix

Odpowiedz

Zajebiste to było to - deprechę miałem z 4 dni później pamiętam : )

Ostatni odcinek świetny. TINY RICK!
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer tez mialem ostry smutek przez to zakonczenie, ogolnie muzyka jest dobierana zarabiscie w tym serialu, ale tutaj juz polecieli na maxa. Takie to prawdziwe i ogolnie Rickowe :)

Tiny Rick i jego przeslanie wymiatalo i ten taniec :D

Odpowiedz
W dwa dni łyknąłem pierwszy sezon - rewelacja, w zasadzie bez słabych punktów. Jakież to pomysłowe, zabawne, pełne fajnych popkulturowych odniesień! Do tego serial ma swoją (ciekawą!) mitologię, hehe. Główna para wymiata, ale i tak moją ulubioną postacią jest Jerry - kojarzy mi się nieco z southparkowskim Randym. Ogólnie godna polecenia produkcja. W weekend zabieram się za drugą serię.

Odpowiedz
Damn wlasnie wymyslilem twist na koncowke 3 sezonu :D dajcie do Dana Harmona email :D

Odpowiedz
Nikt nie ma do niego maila? Na Twiteerze napisalem i czekam.

Odpowiedz
Próbuj na reddicie. Często się udziela. Możesz też uderzać do Roilanda.

Oczywiście, nie żeby to cokolwiek dało. Trzymam kciuki, ale pieniędzy nie postawię ;)

Odpowiedz
GRANDPA'S BACK! ;)

Odpowiedz
Dzien chlopaka

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości