Rick and Morty
W Community, ostatnim sezonie też był cały odcinek z pociskiem na heist movie genre.

"Abed, why don't you marry The Sting?

"Okay, just so you know, if I do and we have half-Sting children when they ask me how to grift I am gonna tell them to go watch their mother, not listen to you!"
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Spoko odcinek i cameo fajne :)

Odpowiedz
Jak ktoś czeka to 22 grudnia premiera na Netflix.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Czwarty odcinek bardzo dobry.

Odpowiedz
Odcinek ze Snake Planet, to dla mnie jeden z najlepszych w historii tego serialu. Ten epizod powinien stać się kultowy niczym Pickle Rick.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ten serial jest jednak najlepszy, gdy wciska gaz do dechy na jakimś niedorzecznym koncepcie. Snake Planet jest wspaniałe.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Zamiast kolęd :D

Ktoś z komentujących dobrze zauważył, że jak puści się 2x szybciej to wychodzi z tego techno - Snake Techno (Snachno).

Odpowiedz
Yup. Świetny odcinek, ale jak dla mnie chyba jednak pierwszy wygrywa ciastko ;)

Odpowiedz
Dla mnie mimo wszystko słabo. Zero kontynuacji wątku Evil Morty i Cytadeli.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości