Robocop
Jeśli chodzi o stop motion roboty to jednak wolę Robot Jox.

Cytat:Moim zdaniem dobrze jest jednak skonfrontować muzykę z obrazem, ze sceną

Nie w tym wypadku. Potem ta dobra muzyka będzie się kojarzyła z idiotycznymi scenami, lepiej tego uniknąć.

EDIT:
poniżej oczywiście jest mowa o kompozytorze, nie o reżyserze.

a ROSENMAN czego się nie tknie to spie**oli. Robi radosną muzyczkę na jedno kopyto niezależnie od tego czy pracuje akurat nad najbardziej komediową częścią Star Treka (czwartą) czy sequelem filmu Verhoevena.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
to jest tak nieporadne i idiotyczne, że staram się, ale nie potrafię dostrzec co w tym fajnego...

Odpowiedz
Powaznie? Nieporadne i idiotyczne? Ok, to nie pogadamy, bo nie bardzo wiem, co tu jest nieporadnego i idiotycznego. Oczywiscie, to stara technologia, ale odrobina wyobrazni sie przydaje i problem z glowy. Idiotyczne to sa TF_y roboty tam sikaja, mrugaja, pierdza i chodza o lasce - podaj mi przyklad czegos takiego w Robo2

Gieferg, RJ jest ok, ale zawsze mi sie z megazordami kojarzylo. Go motion chyba jednak wyszlo lepiej w Robo (w koncu to Tippett) ale spierac sie nie bede :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Nie wypowiadam się jakie roboty są w TF-ach, bo nie raczyłem marnować na nie czasu:)

Pokraczne to, totalnie niepraktyczne. Nie wiem jak komuś mogło przejść przez myśl, że taki model jest lepszy od humanoidalnego RoboCopa. Mechy z jedynki wyglądały znacznie sensowniej. Jeśli nie mieli pomysłu, to mogli zrobić z nich jakąś zrzynę, tyle że więcej i głośniej - jak to w sequelu.

Odpowiedz
Fakt, że ED-209 wyglądał tak z 10 razy niż pokraczny RoboCain.

Odpowiedz
Cain jest pokraczny, bo ma kurze nozki, ale korpus to pelna epa, kult i potega :)

Mowienie, ze jest niepraktyczny, to grzech (w filmie radzi sobie w mega ekstremalnych sytuacjach) ED209 byl niepraktyczny - schody? To se neda :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
to chyba byłby pierwszy okaz pokracznej epy :)

Odpowiedz
(10-08-2011, 13:31)Gieferg napisał(a): Jeśli chodzi o stop motion roboty to jednak wolę Robot Jox.

Trzy słowa: znam, lubię, obejrzę

(10-08-2011, 13:31)Gieferg napisał(a): Kershner czego się nie tknie to spie**oli.

Tak i najlepszym przykładem tego jest The Empire Strikes Back :)

Odpowiedz

Ok, to co w korpusie Caina jest pokracznego?

Odpowiedz
To akurat marny przykład bo reżyserem "Gwiezdnych Wojen" była jedna osoba, a kto był figurantem to mało istotne.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Widmo SUX 6000

Odpowiedz
(10-08-2011, 13:30)Bucho napisał(a): Zmontuje Caina wielkosci budynku i wciagnie wszystkie transfrajery nosem

Ale najpierw wciągnie sobie ''Nuke'' by zabrać się za całkowity demontaż tego pseduo transformerskiego złomu

Odpowiedz
(10-08-2011, 14:42)SonnyCrockett napisał(a): To akurat marny przykład bo reżyserem "Gwiezdnych Wojen" była jedna osoba, a kto był figurantem to mało istotne.

To akurat najlepszy z możliwych przykład, a biorąc pod uwagę filmografię Irvina, to nawet jedyny - każde dziecko wie, że Lucas olewał często plan Empire, dzięki czemu wyszło, jak wyszło. Figurantem to był dopiero Marquand przy Jedi - a jaki tego skutek chyba mówić nie trzeba.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Szlag, napisałem Kershner, a myślałem o Rosenmanie.

Odpowiedz
Postanowiłem przypomnieć sobie oba Robocopy (trójkę odpuszczam), póki co jedynka za mną.

Kiedyś podobało mi się zdecydowanie bardziej, oczywiście widziałem ten film w nieodpowiednim wieku ;) miałem nawet figurkę Robo made in china. Film? Jako całość nic specjalnego, ale już pojedyncze elementy potrafią być co najmniej świetne. Muzyka, wstawki z tv budujące obraz rzeczywistości (motyw powtórzony później z równie udanym skutkiem w Starship Troopers), design Robo, wreszcie KLIMAT!!! Nie ma tu ani dziwacznej, futurystycznej architektury, kostiumów czy urządzeń, a jednak klimat jest mega futurystyczny i nawet jeśli nie pada konkretna data, wiadomo że dzieje się to kiedyś tam, w przyszłości, mimo że fryzury i ubrania aż krzyczą 80's! Dzisiaj już tak nie potrafią.

Odpowiedz
(15-08-2011, 13:59)Mierzwiak napisał(a): oczywiście widziałem ten film w nieodpowiednim wieku ;)

Ja również, scena egzekucji Alexa - SZOK

Cytat:miałem nawet figurkę Robo made in china

Z tym ze mam do dziś NECA

Cytat:Muzyka, wstawki z tv budujące obraz rzeczywistości (motyw powtórzony później z równie udanym skutkiem w Starship Troopers),

Dokładnie, zapomniałem tylko o tym wspomnieć w swojej opinii o tym filmie z poprzedniej strony (poza krytyką ktoś ją czytał ?)

(15-08-2011, 13:59)Mierzwiak napisał(a): (trójkę odpuszczam)

Z poprawkami wyszedł by niezły film, a tak swoją drogą temat ''RoboCop 2'' zdaje się należało by przerzucić w ten dział

Odpowiedz
'Mierzwiak napisał(a):wstawki z tv budujące obraz rzeczywistości
Nie tylko to - zwracałeś uwagę na plakaty, napisy na ścianach/murach, itp? Jak dla mnie ten film również jest średni (ale ja nie trawię klimatu '80s), tym niemniej trzeba przyznać, że background poprowadzony jest wzorcowo.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
U mnie na odwrót, oglądałem niedawno "RoboCopa" i na nowo się zakochałem.

Młodzi adepci sztuki filmowej powinni się uczyć na tym filmie reżyserii, nie żartuję.

Uwielbiam to jak Verhoeven prowadzi ten film, z wszystkimi smaczkami w tle, ujęciami kamery itd. Poza tym miodny humor, dialogi i scenki akcji, które są fajne, ale nie przebajerowane. Słowem - blockbuster idealny, który poza rozrywką przemyca komentarz na temat konsumpcjonizmu, technologii itd.

Odpowiedz
Kinomoaniak napisał(a):(poza krytyką ktoś ją czytał ?)

Niestety nie.
Raz że piszesz bez akapitów, dwa, styl właściwy dla szkolnych wypracowań jest ciężki do przełknięcia :)

Cytat:Z poprawkami wyszedł by niezły film

Trzebaby poprawić jakieś 90-95% całego filmu, bo niestety Robo 3 składa się głównie z absurdów i idiotyzmów.

Obowiązkowa lektura dla każdego kto by miał jakieś wątpliwości:
http://robocopmovies.blogspot.com/2010/12/robocop-3-faults-scene-by-scene.html

Odpowiedz
(15-08-2011, 20:34)Gieferg napisał(a): Niestety nie

No to nie wiesz co tracisz

Cytat:Raz że piszesz bez akapitów, dwa, styl właściwy dla szkolnych wypracowań jest ciężki do przełknięcia :)

No ten szkolny styl masz opanowany jako belfer :)
Co do kolejnej krytyki to oczywiście kolejny bełkot więc nie skomentuje tak samo jak twojej opinii o muzyce z filmu RoboCop 2

Cytat:Obowiązkowa lektura dla każdego kto by miał jakieś wątpliwości

Szkoda tylko że całość jest nad wyraz tendencyjna

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon