Robocop (rimejk 2014)

Postery, na rok:

2014
[Obrazek: robocop_2014_poster.jpg]

2013
[Obrazek: robocop-2013-poster.jpg]

2012 (?)
[Obrazek: robocop-remake.jpg]

2010
[Obrazek: RobocopPoster325.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Z ryła wygląda jak kaczor Daffy, no ale dobra, dobra, nie czepiam się.:)

Odpowiedz
Na serio kogoś obchodzą gówniane grafiki promocyjne jak ta z fatalnym CGI modelem łba, powstała jakieś sto lat temu? :)

Odpowiedz
Nowe plakaty śmierdzą dizajnerskim, gładziutkim metro syfem pokroju "Ja, Robot". Jakby nie mogli poprosić Verhovena o zrobienie czwartej części...:(
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Robo Widmo.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
W nowym Robocopie grają Gary Oldman, Samuel L. Jackson i... Hugh Laurie jako bad guy. How cool is that? Może ten projekt faktycznie będzie lepszy niż wszyscy się spodziewają?

http://www.omnicorp.com/
[Obrazek: ed-209.jpg]
By Apple
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Tak, szczególnie Jackson jest wyznacznikiem wysokiego poziomu :P

Odpowiedz
Ed-209 wygląda jakby ktoś przepuścił oryginalnego robota przez zgniatarkę do śmieci. Co to za głupia moda nakrapiania każdego futurystycznego projektu miliardem malutkich detali, które sprawiają, że całość jest nieczytelna?
P.S.
Totalna zrzynka kampanii reklamowej Prometeusza.

Odpowiedz
(08-07-2012, 01:46)Huntersky napisał(a): Może ten projekt faktycznie będzie lepszy niż wszyscy się spodziewają?
Żaden projekt, który polega na zrobieniu jeszcze raz czegoś co już raz zostało dobrze zrobione x lat temu nie może być dobry.

Odpowiedz
Oczywiście, że może, patrz Rob Zombie i "Halloween" (aczkolwiek dla mnie oryginał nie był dobrze zrobiony).

A co do strony omnicorp - zajebista. Gdyby miał własną wieś, wyspę albo miasteczko, to bym skorzystał z ich oferty ;)

Odpowiedz
Że oryginału nic nie przebije to wiadomo, ale mimo wszystko czekam. Padilha nakręcił ponoć niezłe Tropa de Elite, a nuż nas zaskoczy.
Poza tym strzelających robotów z pieczołowicie zaprojektowanymi zbrojami nigdy dość. :P

Odpowiedz
(08-07-2012, 12:58)military napisał(a): Ed-209 wygląda jakby ktoś przepuścił oryginalnego robota przez zgniatarkę do śmieci. Co to za głupia moda nakrapiania każdego futurystycznego projektu miliardem malutkich detali, które sprawiają, że całość jest nieczytelna?
Każda maszyna, która ma pierdylard migających lampek jest z przyszłości :).

Mnie się ten nowy Ed-209 nawet podoba. Może to nie to co oryginalny (na pewno się nie wypierdoli ze schodów), ale coś mi się w nim podoba. Ciekawi mnie czy Samuel zagra jednego z zgrai Boddickera.

Odpowiedz
A kto ma grać Robo?

Odpowiedz
Joel Kinnaman, czyli Holder z 'The Killing'.

Odpowiedz
Bardzo dobry wybór. Oby tylko nie zrobili z tego filmu jakiegoś gejowsko-dyskotekowego pokazu światełek, kolorków i filtrów jak w remakeu Total Recall, bo się porzygam.

Odpowiedz
Właśnie uświadomiłem sobie, że przy tym co zrobili z ED-209, twórcy mogą zechcieć zmienić klasyczny look tytułowego bohatera. Tego chyba bym nie zniósł. Na przykład taki obrzydliwy fan-art znalazłem:
[Obrazek: Robocop-Designs.png]

Odpowiedz
Pewnie daleko odbiega od rzeczywistego designu, ale sądzę iż stylowo tak właśnie będzie się prezentował nowy Robo. Co z resztą sugerują uryweczki i fragmenciki na obrazkach czy filmikach z nowej stronki OCP. Żal.pl
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Niczego innego się nie spodziewam, tylko połączenia Iron Mana z Crysisowym strojem lub protezami z nowego Deus Exa. Chyba nikt nie spodziewa się tej samej zbroi co 25 lat temu. Design się zmienia, wtedy były wielkie jak krowy ceerteki z 8-bitową grafiką, teraz mamy smukłe i błyszczące produkty od Apple'a. Nie ukrywam, że całkiem mi się to podoba, mam nadzieję, że ta schludna polerka będzie pod koniec obita, przeorana, popękana i brudna od krwi. :P Kinnaman mówi, że ponoć oczy mają być widoczne przez wizjer.

Odpowiedz
(08-07-2012, 23:08)Phil napisał(a): Właśnie uświadomiłem sobie, że przy tym co zrobili z ED-209, twórcy mogą zechcieć zmienić klasyczny look tytułowego bohatera. Tego chyba bym nie zniósł. Na przykład taki obrzydliwy fan-art znalazłem:

Rzuciłem okiem na http://www.omnicorp.com i faktycznie Edek tylko ogólnym kształtem przypomina pierwowzór. Remake'owa wersja wygląda jak stworki z gry "Crysis 2". Obawiam się, że Robocop będzie bardziej wyglądał jak nanosuit właśnie z Crysisa. Ale pożyjemy, zobaczymy. Prometheus miał fajne virale i co wyszło? ;)

Odpowiedz
Poczekamy, zobaczymy. Byle tylko Robo nie zachowywał się jak przez pewien czas w "dwójce".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon