Rocky / Creed
Deckard napisał(a):Ciekawe czy kiedys wyjdzie porzadna edycja serii na dvd...

Ja mam 5 części w DTS i nie narzekam :D

Odpowiedz
Rocky to obok Zabójczej Broni i Władcy Pierścieni dwie serie, których wciąż brakuje na mojej półce i nad czym ubolewam :( Obawiam się, że ten stan rzeczy szybko się nie zmieni, bo o ile nawet pojawi sięjakieś nowe wydanie zbiorcze to cena będzie zbyt bolesna dla mojego portfela.

Na razie powstrzymałem się od kupowania RB mimo, że to chyba najlepszy film na jakim byłem w tym roku w kinie, tą serię chcę kupić od razu w całości.

Odpowiedz
taka ciekawostka. wiadomo ze sly nie byl zadowolony z rocky V. w koncowej wersji filmu zabraklo kilku alternatywnych lub nowych scen. na szczescie istnieje wersja (niestety kiepska jakosciowo i w sumie malo legalna - workprint) w ktorej mozna zobaczyc te brakujace fragmenty.
i wlasnie jest tam jedna scena z marie (little marie) ktora zagrala ta sama aktorka co w pierwszej czesci. w sumie dobrze ze tej sceny sly nie zamiescil bo mialby pewnie klopot z fabula (a raczej jednym z watkow) szostej czesci (choc pewnie wtedy pozostawilby przy zyciu adrian, co patrzac z perspektywy juz obejrzanej szostej czesci byloby chyba gorszym rozwiazaniem). w kazdym razie scena do obejrzenia tutaj:

Odpowiedz
Phil - co do Rocky IV po prostu nie czujesz klimatu lat 80-tych a nie żaden shit i nieporozumienie. Walka z Ivanem Drago to najlepszy pojedynek jaki Rocky kiedykolwiek stoczył, fakt, że film to taki dłuższy teledysk bez fabuły, ale w tym cały jego urok.

Oczywiście masz rację, że to najsłabsza część (a trójka jest przedostatnia).

Dobrze że chociaż potrafisz docenić Rocky V, bo wielu tego nie potrafi.

Odpowiedz
Obejrzyj sobie "Cobrę" z Sylwkiem,a potem jeszcze raz R IV i na litośc boską nie zestawiaj esencji lat 80-tych z gównianym nie wiadomo czym pod postacią BiR.

Cytat:Ze Sylwkiem na czele :/. Ponoć w Balboa nie było retrospekcji z V, bo Sly uznał, że to najgorsza część.

Mi się wydaje, że nie było jej dlatego, że w przeciwieństwie do pozostałych części, Rocky Balboa nie zaczyna się tam gdzie się kończyła poprzednia część tylko sporo lat później. To wystarczający powód. A to, że Sly nei docenia piątki, cóż, on jej nie reżyserował :P

Odpowiedz
Powiedz gieferg czy warto oglądać? Chce wiedzieć na jakim poziomie jest ten film. Bo nie wiem do konca czy obejżec kolejna część Rockiego po rozczarowaniu 5 częścią.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Co czy warto oglądać?

Rocky Balboa? Rocky I-IV? Oczywiście, że warto. Ale jeśli masz takie nastawienie jak w przypadku Rambo to nie wiem czy jest sens.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Rocky Balboa? Rocky I-IV? Oczywiście, że warto. Ale jeśli masz takie nastawienie jak w przypadku Rambo to nie wiem czy jest sens.
Akurat w przypadku Rockiego pasuje mi odgrzewanie kotleta ale pod warunkiem by ten kotlet był w miare jeszcze świerzy.

Odpowiedz
Specjalnie robisz te błędy ortograficzne?

Odpowiedz
Charlie napisał(a):Specjalnie robisz te błędy ortograficzne?
Tak błędy to moja specjalność :mrgreen:

Odpowiedz
A wogóle miało być?

Odpowiedz
I co z tym wydaniem antologii?
Pieniążki już odłożone, a nadal brak konkretnych informacji...

Odpowiedz
wyglada na to ze tylko w necie mozna kupic.
w empiku tez tylko na zamowienie.
znalazlem najtaniej tutaj:
http://www.gamblin.pl/rocky-kompletna-saga,produkt,6542
(7 zl koszty przesylki).

Odpowiedz
Dziwne... zwłaszcza że na stronei Imperiala nie ma żadnych informacji... ja w każdym razie poczekam na jakieś opinie o tym wydaniu-widmie zanim sam bym miał kupować, żeby potem się nie okazało, że np w którejś części nie ma napisów a tylko sam lektor itp.

Odpowiedz
Jak ktoś w końcu sobie sprawi to niech zapoda fotki, bo sam jestem ciekaw jak to wygląda od środka.

Odpowiedz
ROCKY!

za kazdym razem kiedy ogladam R, w scenach walki na ringu i treningu z tym motywem muzycznym doznaje psychicznego orgazmu. rocky to moj idol z dziecinstwa. swoja droga: czy tez Wam chce boxowac po obejrzeniu filmu? ja nie potrafie opanowac boxerskich ciosow ;d

Odpowiedz
Coś z humorem :D
http://www.nimportequi.com/video_popupNEW.php?id_video=82 << padam :D
http://www.nimportequi.com/video_popupNEW.php?id_video=18

Odpowiedz
Uwielbiam Rockyego. To bardzo piękne filmy ! Aktorzy idealnie dobrani do swych ról. Extra muzyka. I wogóle klimat. MEGAKLSYK !
Godzilla jest w każdym z nas...

Odpowiedz
Świeżo obejrzałem wszystkie części Rocky'iego. Dziwne że wcześniej nie widziałem :razz: Filmy dobre, podniosłe momenty "treningowe" świetne. Tylko "Rocky V" wyjątkowo słaby (pewnie to wina amerykańskiego patosu, którym film jest przepełniony). Denerwowała mnie jeszcze realizacja finałowego pojedynku w "Rockym Balboa". Rozumiem stylizację na transmisję telewizyjną, ale bez przesady... co za dużo to niezdrowo.

Odpowiedz
gigacz napisał(a):Rozumiem stylizację na transmisję telewizyjną, ale bez przesady... co za dużo to niezdrowo.

To było własnie dobre. Do momentu jak nie wrocili do tej filmowej stylistyki...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości