Rozpiska nadchodzących komiksowych adaptacji: FOX/WB/MARVEL/SONY
Wolę jeden film, który chętnie obejrzę (Aquaman) niż trzy, z których tylko jeden nie wydaje się zbędny.

Odpowiedz
Przerażony jestem jakie to nieaktualne było o.O

Z filmami DCEU zrobiłem, co zrobiłem. Minimalnie mija się to z prawdą, ale ostatnio mnie wkurzają tak więc.. dostosowałem się do ich strategii: "nic nie wiemy, nic nie widzimy, nic nie robimy".  Jakbym coś pominął, albo pomylił, dajcie znać. Miałem dodać filmy pokroju "Kingsmana", ale na razie zrezygnowałem. Może później, jak będę miał więcej czasu. 

[Obrazek: 6ns0hu.jpg]

No i pełna zgoda z Philem. Przypuszczam, że pije do FOXa, przy którym oczekiwanym jest tylko Deadpool =/ Wszystko natomiast wskazuje na to, że Aquaman może mieć świetny, pełnoprawny debiut* w "JL". Może nawet lepszy od Batmana i WW w "BvS". 

*śmieszne cameo w "BvS" nie liczę.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Justice League 2 co robi w tej rozpisce?

W 2018 Deadpool 2, Infinity War i Black Panther mam na liście do zobaczenia w kinie na tę chwilę.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Możecie dodać nowy pod-dział ;) Choć w sumie pewnie skończy się na 1 filmie

https://naekranie.pl/aktualnosci/joker-dostanie-solowy-film-warner-bros-podejmuje-nowy-projekt-2241206
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Update nie byłby złym pomysłem :D JL2 out, Shazam! i WW2 na 2019. Cyborga też bym wywalił :P

Odpowiedz
Chyba Morbius wskoczy w plany studia.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Gdzieś tak w grudniu zrobię update, bo może bliżej końca roku, wyklaruje się sytuacja dot. innych produkcji.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Dobra, delikatna (!) aktualizacja.

Zmieniła mi się nieco koncepcja tej rozpiski. Prawdopodobnie nie będę z niej nic* usuwał , ale jedynie robił przekreślenia, jeżeli coś się zmieni np. reżyser :)

Jakby czegoś brakowało, dajcie znać.

*zastanawiam się jeszcze co robić w przypadku zmiany daty premiery, ale to później...

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Brakuje jednej z tegorocznych premier. Pod koniec lipca wychodzi animacja Teen Titans od DC. Poza tym, spoko.

Odpowiedz
Ale to będzie w kinach?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Tak

Odpowiedz
Zrobiłem delikatny update.
Od razu tłumaczę, że dobór wcześniejszych pozycji był według mojego ‘widzimisię’. Oprócz zwykłych superhero są też inne, bazujące na komiksach, rzeczy. Myślę, że dałem te najbardziej znane, nawet jeśli same adaptacje niekoniecznie mają czym się chwalić. Niektóre dodane wręcz jako ciekawostkę – za co ten Hollywood (ale i nie tylko on) przez lata się brał i czy im się to opłacało. Są też momenty bardzo bolesne… Ale myślę, że od czasów tego nieszczęsnego Dragon Balla do Ality zrobiono całkiem spory postęp. :)

Sama rozpiska nie wygląda jeszcze do końca tak jakbym chciał, ale na razie musi wystarczyć.

Ps.
Najczęściej przewijające się nazwiska w ostatnich latach:
Snyder, bracia Russo, Singer, Vaughn, Nolan, Del Toro, Raimi, Rodriguez i Sonnenfeld. Lada moment dołączy do nich Gunn.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon